w ,

Ranking promocji bankowych na koniec 2019 roku [Do zgarnięcia nawet 8098 zł premii!]

Na koniec roku przygotowałem dla Was zestawienie wszystkich aktywnych promocji bankowych i nie tylko, z których większość kończy się wraz z końcem miesiąca.

Z uwagi na dużą liczbę promocji jest wielce prawdopodobne, że o wielu z nich nawet nie słyszałeś i takie zestawienie pomoże Ci w znalezieniu akcji, z której chciałbyś / chciałabyś jeszcze skorzystać.

Promocje podzieliłem na pięć kategorii: Oszczędzanie na emeryturę, Premie za konta osobiste, premie za karty kredytowe, promocje dla przedsiębiorców oraz promocje fintech’ów.

Korzystając ze wszystkich dostępnych promocji otrzymalibyśmy nawet 2250 zł premii za konta osobiste, 2030 zł premii za założenie rachunku IKZE, 1130 zł premii za karty kredytowe / obciążeniowe, 3800 zł premii za rachunki firmowe oraz 438 zł w promocjach Fintech’ów.

Łącznie daje to nam aż 8098 zł premii we wszystkich aktywnych promocjach opisywanych na JakOszczedzic.pl!SPIS promocji na koniec 2019 roku

Poniżej znajdziesz odnośnik do prześwietlenia wszystkich aktywnych promocji bankowych na koniec 2019 roku podzielonych na wspomnianych wyżej 5 kategorii.

Pod spisem treści opiszę natomiast pokrótce promocje, które zakończą się wraz z końcem roku. Być może zechcesz jeszcze z któreś z nich skorzystać.

Oszczędzanie na emeryturę:

Premie za konta osobiste:

Premie za karty kredytowe

Promocje dla przedsiębiorców:

Aplikacje + Fintechy:

300 zł za konto BNP Paribas w akcji „Przeświąteczny Szał”

Opis kończących się z końcem roku promocji zaczynamy od akcji „Przedświąteczny Szał” dotyczącej konta osobistego BNP Paribas, za założenie którego otrzymamy 300 zł.

W tym celu oprócz samego założenia konta trzeba będzie wykonać 5 płatności kartą w styczniu oraz spełnić po dwa warunki w każdych z trzech kolejnych miesięcy (luty, marzec, kwiecień).

Jest to wykonanie 10 płatności kartą na dowolną kwotę oraz zapewnienie łącznych wpływów po 1000 zł miesięcznie na konto założone w promocji.

200 zł za konto Alior Bank + 3% do 70 tys. zł

Również jeszcze tylko do 31 grudnia 2019 r. można skorzystać z promocji konta Jakże Osobistego w Alior Banku. Wniosek o konto trzeba złożyć do końca roku, natomiast na spokojne podpisanie umowy będziemy mieli aż 30 dni.

200 zł premii od Alior Banku otrzymamy w zamian za trzykrotne spełnienie trzech warunków (w każdych z trzech miesięcy po miesiącu założenia konta):

 • zapewnienie wpływów na łączną kwotę min. 1000 zł z konta, którego nie jesteś posiadaczem
 • wykonanie trzech płatności kartą na dowolną kwotę
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej

Co więcej, istnieje wielka szansa, że bank odpali niedługo kolejną edycją promocji programu Mastercard Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials) i będzie możliwość zgarnięcia kolejnych 100 zł premii.

200 zł za konto w Banku Pekao S.A + 3% dla oszczędzających

Bank Pekao rozdaje po 200 zł dla każdej osoby, która do końca roku wypełni wniosek o konto i podpisze umowę za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay.

Trzeba też będzie przetestować konto i przez 4 kolejne miesiące licząc od miesiąca następującego po miesiącu złożenia wniosku o konto spełnić po dwa warunki, które są jednocześnie warunkami zwalniającymi z opłat za konto:

 • zapewnić jednorazowy przelew w wysokości min. 500 zł
 • wykonać min. 1 płatność kartą

140 zł za konto w ING Banku Śląskim + 200 zł za regularne inwestowanie dla chętnych

Już w Sylwestra kończy się promocja konta osobistego w ING Banku Śląskim. Zaletą promocji ING jest to, że datą przystąpienia do promocji jest dzień wypełnienia wniosku o konto.

Po założeniu konta możesz wziąć udział w innych promocjach banku (premii za wynagrodzenie, premii za regularne oszczędzanie czy też za regularne inwestowanie, które pojawiają się regularnie).

Warunkiem otrzymania 100 zł premii podstawowej jest wykonanie płatności na łączną kwotę 1000 zł do 2 marca 2020 roku. Jeśli wśród tych płatności znajdą się co najmniej trzy płatności BLIK to premia zostanie zwiększona do 120 zł. Osobiście nie polecałbym natomiast korzystania z premii dodatkowej 20 zł za wpływ wynagrodzenia. Lepiej poczekać na osobną premię z premią 150 zł za kilka takich wpływów.

300 zł zwrotu do konta w T-Mobile Usługi Bankowe + 3% dla oszczędzających

W dalszym ciągu można skorzystać z 5% Moneyback (do 25 zł miesięcznie i 300 zł w ciągu roku) w T-Mobile Usługi Bankowe. Polecam tutaj założenie lepszego konta Premium, które będzie darmowe wraz ze wszystkimi bankomatami po wykonaniu płatności na łączną kwotę min. 500 zł miesięcznie (kartą debetową lub kredytową).

Dodatkową zaletą konta w T-Mobile Usługi Bankowe jest możliwość założenia konta oszczędnościowego oprocentowanego na 3% w skali roku do 50 tys. zł.

420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas

Przechodzimy do opisu najpopularniejszej na blogu promocji karty kredytowej mamBONUS w BNP Paribas z premią 400 zł do Biedronki oraz punktami dodatkowymi wymiennymi na bilety do kina lub inne bony.

Aby otrzymać 4 x 100 zł do Biedronki trzeba będzie do 30 kwietnia 2020 roku wykonać płatności na łączną kwotę 2000 zł, czyli średnio ok. 500 zł / miesiąc.

1700 zł za konto firmowe Alior Banku

Jeszcze tylko przez kilka dni można złożyć wniosek o konto firmowe z rekordową premią do 1700 zł! 200 zł na start otrzymamy od Bankier.pl za jeden wpływ na konto w kwocie min. 500 zł.

Kolejne 1500 zł wypłaci nam Alior Bank w zamian za aktywności na koncie w każdym z pierwszych 12 miesięcy:

 • 25 zł premii za przelew do ZUS
 • 25 zł za przelew do US
 • 10 zł za darmowy przelew natychmiastowy (np. na nasze konto osobiste)
 • 10 zł za transakcje kartą na łączną kwotę min. 500 zł
 • 10 zł za przelew SEPA na min. 100 EUR
 • Nawet 60 zł za utrzymywanie salda na koncie

900 zł za konto firmowe Santander

Drugą najlepszą promocją konta firmowego znajdziemy w Santander Banku, gdzie do zgarnięcia jest nawet 900 zł łatwego moneyback’u do Konta Firmowego Godnego Polecenia, które będzie prowadzone za darmo przez okres 24 miesięcy.

Bank wypłaci nam do 150 zł w postaci 4% moneyback w każdym z sześciu kolejnych miesięcy, w którym wykonamy przelew do ZUS lub US na kwotę min. 200 zł). Powinno nam tutaj wystarczy doładowanie konta Revolut (nie jest to potwierdzona informacja).

100 zł za Twisto Free

HITEM listopada i grudnia jest niewątpliwie promocja Twisto z premią 100 zł, z której skorzystały rzesze czytelników. Była to zdecydowanie najpopularniejsza promocja w tych miesiącach.

Nie bez powodu, w końcu premię otrzymać można za samo założenie darmowego konta Twisto Free i można ją wykorzystać, gdzie tylko chcemy korzystając z darmowej karty Twisto.

50 zł za kartę Curve

Ostatnią promocją, o której chciałem wspomnieć jest promocja darmowej karty Curve (zastępującej wszystkie karty z portfela). 50 zł premii otrzymamy tutaj za samo założenie karty (bez weryfikacji dokumentem) i wykonanie jednej płatności otrzymaną kartą na dowolną kwotę.
Nagrodę będzie można bez problemów przesłać na swoje konto bankowe.

Użyj kodu: 10GBP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Promocja Świąteczna BNC10: 10 EUR dla obu stron w programie poleceń

Ranking lokat, czyli najlepsze lokaty bankowe na styczeń 2020 roku