To już ostatnie dwa dni na skorzystanie z kilku ciekawych promocji i zgarnięcie kilkuset złotych łatwej premii lub nawet jeszcze więcej!

Przygotowałem dla Was mały ranking najlepszych promocji bankowych, który da Wam pogląd na to, w jakich bankach można obecnie zyskać najwięcej.

Udział w kilku akcjach pozwoli Ci w łatwy sposób zyskać premie pieniężne i vouchery na zakupy w zamian za czynności, które i tak wykonujesz.

Zapraszam do lektury!

Alior Bank: Rekordowe 650 zł za Konto Jakże Osobiste + 1% zwrotu za płatności mobilne

Rekordowe 650 zł premii otrzymamy w zamian za otwarcie konta osobistego w Alior Bank oraz kilka prostych czynności (8 logowań w aplikacji mobilnej oraz 8 płatności kartą).

Płacąc zbliżeniowo telefonem otrzymamy 1% zwrotu po wybraniu korzyści do Konta Jakże Osobistego. W ten sposób można zyskać dodatkowe 240 zł rocznie.

Citibank: 550 zł za CitiKonto + 700 zł za kartę Citi Simplicity

Naszym numerem 1 w sierpniu jest niewątpliwie Citibank, który prowadzi aktualnie najlepszą promocję bezwarunkowo darmowego konta osobistego i karty kredytowej. Za konto osobiste otrzymamy aż 550 zł premii, z czego 450 zł w gotówce oraz 100 zł w bonach od Mastercard w zamian za zakupy w dwóch sklepach.

Na dokładkę możemy otrzymać aż 600 zł w bonach Allegro i 100 zł zwrotu za zakupy w gotówce za założenie karty kredytowej Citi Simplicity.

Santander: 580 zł za Konto Jakie Chcę + 100 zł za konto dziecka + 800 zł za kartę kredytową Visa + do 300 zł za domowe rachunki

Santander Bank Polska jest również niezwykle hojny dla nowych klientów wypłacając 580 zł premii za założenie konta osobistego, 100 zł za konto dla dziecka, do 300 zł zwrotu za domowe rachunki oraz aż do 800 zł za założenie i używanie karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk. Korzystając z kilku akcji spokojnie przekroczymy 1000 zł premii.

mBank: 550 zł za eKonto osobiste

Jeszcze tylko przez dwa dni można skorzystać z prawdziwego HITu w mBanku, który wypłaci nowym klientom 550 zł premii za świetne eKonto osobiste.

Sama premia została podzielona na 4 proste części. Pierwsze 150 zł premii otrzymamy za założenie konta na selfie, 200 zł na Allegro otrzymamy za wpływ i 8 płatności, 100 zł za konto dziecka oraz 200 zł za proste czynności.

BNP Paribas: 400 zł za konto osobiste

W ramach akcji “Wrześniowe korzyści” otrzymamy 400 zł w gotówce za wykonanie kilku prostych aktywności na nowo założonym koncie. Samo konto jest prowadzone za 0 zł, a karta za 0 zł po wykonaniu 3 dowolnych płatności miesięcznie. Jest to niezły duet i akcja zdecydowanie warta uwagi.

Po założeniu konta osobistego możemy tutaj również skorzystać z promocji karty kredytowej mamBONUS zyskując kolejne 600 zł zwrotu! Przed kilkoma miesiącami korzystałem z podobnej akcji zyskując za konto + kartę ponad 1000 zł premii 😉

Bank Pekao SA: 200 zł za Konto Przekorzystne + 200 zł za konto dziecka

Bank Pekao SA ostatnimi czasy nas zaskakuje oferując niesamowicie wysoką premię za założenie konta dziecku. Na dokładkę mamy też oczywiście premię za konto dorosłego. Przy rodzinie 2+2 zyskać można łatwe 800 zł premii (2 x 200 zł + 2 x 200 zł).

Na dokładkę mamy tutaj konto oszczędnościowe na 7% w skali roku do 100 tys. zł.

ING Bank Śląski: 250 zł za konto osobiste

ING od jakiegoś czasu podwyższył premię na start za otwarcie konta ze 160 zł na 250 zł, dzięki czemu bardziej opłaca się obecnie założyć konto Direct lub Mobi. Tutaj w lepszej sytuacji są osoby młode, które swoją premię otrzymają za wykonanie 10 płatności (w tym 3 płatności BLIK).

PKO BP: 100 zł za otwarcie konta oraz 100 zł za dalsze polecenie

Na ostatnim miejscu mamy program poleceń największego polskiego banku – PKO Banku Polskiego, który wypłaci 100 zł premii obu stronom za skorzystanie z polecenia i założenie PKO Konta za Zero lub 200 zł za Konto Aurum i … wykonanie 6 transakcji kartą!