w

50 zł na start + 3,5% dla oszczędzających + nawet 500 zł w programie „Polecam Proste Zasady” w Getin Bank

Getin Bank bez zaskoczenia ruszył z kolejną, VI edycją programu poleceń „Polecam Proste Zasady”. Kolejny raz zasady akcji są banalnie proste!

Za skorzystanie z polecenia otrzymamy 50 zł premii na start. Po założeniu konta, można je polecać dalej swojej rodzinie, znajomym, itd. zgarniając 100 zł premii za każde z pierwszych pięciu poleceń zyskując łącznie nawet 550 zł premii.

Dzięki funkcjonującemu łańcuszkowi poleceń JakOszczedzic.pl każdy nowy klient banku powinien zyskać 150 zł premii (50 zł za skorzystanie z polecenie i następnie 100 zł za polecenie kolejnemu czytelnikowi).

Program Polecam Proste Zasady VI edycja trwa do 29 lutego 2020 roku.

50 zł na start w ramach programu „Polecam Proste Zasady”

Aktualna, VI edycja programu trwać będzie do 29 lutego 2020 roku. Przez niemal cztery miesiące możemy założyć konto z premią 50 zł na start, a następnie polecić je kolejnym osobom.

Pierwsze 100 zł za polecenie konta masz szansę otrzymać korzystając z łańcuszka poleceń JakOszczedzic.pl o czym piszę w dalszej części wpisu.

Kod polecający w ramach łańcuszka poleceń otrzymasz wypełniając formularz odbioru premii 50 zł lub pisząc do mnie na Messengerze, przez formularz kontaktowy lub na jakoszczedzic.pl@gmail.com.

Po założeniu konta możesz odpowiedzieć na otrzymaną ode mnie wiadomość przekazując mi swój kod, który zostanie przekazany kolejnym czytelnikom JakOszczedzic.pl! Dzięki temu każdy powinien otrzymać 150 zł premii na start.

Kto może otrzymać 50 zł na start?

Kolejny raz, Getin Bank zaskakuje nas niezwykle krótkim okresem karencji! Z promocji możesz skorzystać jeśli ukończyłeś/aś 18 lat i nie posiadasz konta w Getin Bank od dnia 31 października 2019 r. Nie ma tutaj innych obostrzeń!

Jak otrzymać 50 zł premii na start?

 • Złóż wniosek o Konto Proste Zasady podając kod polecający z VI edycji programu
  • Wyraź przy tym zgody marketingowe i utrzymaj je do dnia wypłaty nagrody
  • Wyraź także zgodę na przekazanie przez Bank informacji niezbędnych do przyznania premii obu stronom polecenia, tj. o zawarciu umowy o Konto Osobiste oraz spełnieniu warunków promocji.
  • Aby odebrać kod wypełnij formularz odbioru premii 50 zł lub napisz na Messengerze, na maila jakoszczedzic.pl@gmail.com lub przez formularz kontaktowy
  • Miejsce na kod znajduje się w II etapie wniosku o konto:
 • Konto aktywuj przed końcem promocji, tj. do 29.02.2020 r.
 • W każdym z 3 pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych zasil konto jednorazowym przelewem na kwotę min. 1000 zł przy czym może to być przelew z Twojego konta w innym banku i tego samego dnia możesz przelać te pieniądze z powrotem
  • Aby konto było prowadzone za darmo trzeba będzie też dokonać jedną płatność kartą na dowolną kwotę miesięcznie.
 • Konta nie wypowiadaj do dnia wypłaty nagrody

Przykład:

Umowę o konto podpisujesz w listopadzie 2019 r. Wpływy na konto zacznij zapewniać od grudnia 2019 r. do lutego 2020 r.

Nawet 500 zł za polecenie konta kolejnym osobom

Po założeniu konta możesz zgarnąć kolejne 500 zł premii polecając konto znajomym, rodzinie, itd.

Swój kod polecający wygenerujesz w systemie bankowości internetowej. Po zalogowaniu kliknij po prawej stronie „Oferta i wnioski” -> „Program poleceń”.

Za każde z pierwszych pięciu poleceń otrzymasz po 100 zł premii. Pierwsze polecenie będziesz mieć z głowy korzystając z łańcuszka poleceń JakOszczedzic.pl. Po założeniu konta w odpowiedzi na wiadomość ode mnie, prześlij swój kod, który zostanie przekazany kolejnej osobie.

Dzięki temu każda uczciwa osoba z łańcuszka powinna zyskać po 150 zł premii. Łańcuszek opiera się na pewnym zaufaniu, że każdy będzie uczciwie wykorzystywał kod poprzedniej osoby. Do tej pory z programu poleceń skorzystało już około 500 osób a problemy występowały sporadycznie

Konto Proste Zasady – prześwietlenie

Nowe konto osobiste Getin Banku to niezwykle proste warunki zwalniające z opłaty za prowadzenie rachunku. Resztę podstawowych usług otrzymujesz już za darmo w standardzie!

Konto Proste Zasady prowadzone jest za 0 zł wraz z kartą i wszystkimi bankomatami w Polsce po wykonaniu jednej płatności kartą miesięcznie.

Konto Proste Zasady to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po wykonaniu 1 płatności kartą miesięcznie
  • Bezwarunkowe 0 zł dla osób w wieku od 18 do 26 lat
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wydanie i prowadzenie karty debetowej
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • Konto oszczędnościowe 3,5% do 10 000 zł
 • Konto oszczędnościowe 2,7% do 200 000 zł
 • Program Priceless Specials dla posiadaczy kart MasterCard
 • Płatności BLIK

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] → Aktualna promocja -Konto Proste Zasady z kontem oszczędnościowym 3,5% […]

Co myślisz?

Łatwe 140 zł premii za eKonto osobiste w mBank (+ 2,5% na koncie oszczędnościowym dla chętnych)

200 zł za darmowe konto firmowe w Nest Bank [+ 400 zł za terminal]