w

420 zł premii za kartę mamBONUS w BNP Paribas (+ 250 zł za konto dla chętnych)

Karta kredytowa mamBONUS BNP Paribas - Promocja 400 zl premii do Biedronki

BNP Paribas przedłużył na nieco zmienionych warunkach flagową promocję karty mamBONUS.

Do zgarnięcia jest gwarantowany bon o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka oraz dodatkowo bon o wartości 20 zł na Allegro lub bilet do kina.

Jeśli nie masz jeszcze konta w BNP Paribas, to dodatkowo możesz skorzystać z prostej promocji konta osobistego z premią 250 zł za wykonanie 8 przelewów i 2 wpływów.

Promocja trwa do 31 grudnia 2019 r.

400 zł do Biedronki za kartę mamBONUS

Kto może skorzystać z promocji?

Z nowej akcji BNP Paribas możesz skorzystać jeśli nie posiadasz karty tego banku (w tym w przejętym Raiffeisen Polbank) od 1 stycznia 2018 roku.

Jakie nagrody otrzymam?

Nagrodą gwarantowaną jest e-kod na zakupy w sklepach Biedronka o wartości 400 zł ważny do 31 grudnia 2020 roku. Kod można wykorzystać przy kilku zakupach na niższą kwotę aż do pełnego wykorzystania kwoty 400 zł. Wystarczy go podać przy kasie. Więcej na tematów bonów na stronie Biedronki.

Dodatkowo, w ramach promocji programu mamBONUS otrzymasz 5000 punktów bonusowych na start + co najmniej 4000 punktów za wydatki, które wymienisz np. na voucher Allegro o wartości 20 zł lub na bilet do kina (Cinema City, Multikino, Helios).

Jak przystąpić do promocji?

  • Do 31.12.2019 r. przejdź na dedykowaną stronę promocji i złóż wniosek o kartę zaznaczając wymagane zgody marketingowe
  • W ciągu kilku dni oddzwoni do Ciebie pracownik banku przeprowadzając dalszy proces wnioskowania o kartę kredytową mamBONUS
  • Podpisz umowę o kartę mamBONUS i poczekaj na jej dostarczenie 😉
Jak odebrać 400 zł do Biedronki?

Warunki otrzymania gwarantowanego e-bonu o wartości 400 zł do Biedronki są bardzo proste.

Wystarczy do 30.04.2020 roku wykonać płatności kartą kredytową mamBONUS na łączną kwotę 2000 zł, co daje nam ok. 500 zł / miesiąc. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby dokonać jednego dużego zakupu na wymaganą kwotę 2000 zł. Wtedy 400 zł otrzymamy za zaledwie jedną płatność 😉

Nagroda zostanie przekazana w ciągu 60 dni od wykonania wymaganych płatności. W celu jej odebrania, zarejestruj się w ciągu 2 miesięcy od udostępnienia nagrody na stronie programu mamBONUS (mambonus.pl). Możesz to oczywiście zrobić wcześniej.

Wyłączenia płatności

Bank zaliczy wszystkie normalne płatności kartą w sklepach stacjonarnych i internetowych z wyjątkiem transakcji:
  • zwróconych
  • przeznaczonych na spłatę zadłużenia w innym banku,
  • wykonanych Kartami dodatkowymi, wydanymi do rachunku Karty Uczestnika,
  • polegających na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków …

9000 pkt mamBONUS (ok. 30 zł)

Gwarantowany bonus 400 zł do Biedronki to jeszcze nie wszystko. Karta mamBONUS to również punkty za każde zakupy. Za 1 zł wydany kartą otrzymamy 2 punkty.

BNP Paribas przekaże 5000 bonusowych punktów, jeśli do końca 2 miesiąca po podpisaniu umowy wykonasz min. 4 transakcje na kwotę min. 50 zł każda. Nie powinno być z tym problemu przy okazji spełniania warunków podstawowych.

Za spełnienie warunku płatności otrzymasz kolejnych 4000 punktów dodatkowych, co łącznie da nam już 9000 punktów, które wymienisz np. na voucher Allegro 20 zł (6.000 pkt) lub bilet do kina (6.495 pkt).

Karta kredytowa Mastercard Standard w BNP Paribas

Karta kredytowa mamBONUS w BNP Paribas

Karta kredytowa Mastercard mamBONUS będzie prowadzona za darmo po wykonaniu płatności na łączną kwotę min. 1000 zł miesięcznie. Jest jednak duża szansa, że podobnie jak w poprzednich miesiącach trwa jakaś promocja zwalniająca z tej opłaty na pierwszy rok. Warto dopytać konsultanta podczas rozmowy telefonicznej.

Kartę kredytową Mastercard Standard mamBONUS w BNP Paribas otrzymasz za darmo na pierwszy rok pod warunkiem wykonania nią płatności na łączną kwotę min. 500 zł w pierwszym okresie rozliczeniowym.

W przeciwnym razie bank naliczy opłatę 9 zł miesięcznie lub 0 zł, jeśli w danym miesiącu wydasz co najmniej 1000 zł.

Z tytułu udziału w promocji nie poniesiesz żadnych kosztów, jeśli spełnisz warunek płatności 500 zł w pierwszym miesiącu oraz zamkniesz kartę po otrzymaniu nagrody a przed upływem roku (możesz też negocjować z bankiem zwolnienie z opłaty na kolejne lata).

Darmowy okres bezodsetkowy

Karta kredytowa mamBONUS zapewnić Ci całkowicie za darmo możliwość odłożenia w czasie płatności za kupione towary dzięki okresowi bez-odsetkowemu, który wynosi od 26 dni do 56 dni.

Aby nie ponieść opłaty za korzystanie z limitu kredytowego, całą wykorzystaną w poprzednim okresie rozliczeniowym kwotę zadłużenia spłać w całości w terminie określonym na wyciągu.

Jeśli nie spłacisz jej w całości w okresie bezodsetkowym, to RRSO kredytu na karcie może wynieść maksymalnie do 15,27%.

Jeśli jeszcze nie wiesz jak działają karty kredytowe i nigdy nie posiadałeś/aś takiej karty, to przed wypełnieniem wniosku o kartę zapoznaj się z poradnikiem działania kart kredytowych.

Dokumenty / linki:
  • Regulamin promocji „Odbierz 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka – II edycja”
  • Regulamin promocji „5000 punktów na start w mamBONUS”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Paribas to także świetna promocja karty kredytowej, dzięki której można otrzymać kolejne 400 zł w bonie do Biedronki + 20 zł do wybranego sklepu. Łącznie daje to nam 720 zł premii w zamian za udział w dwóch […]

Co myślisz?

Odbierz łatwe 250 zł w akcji „Premia na zimę” w BNP Paribas (za 8 przelewów i 2 wpływy)

Tylko do niedzieli! 350 zł na Mikołajki od BNP Paribas (+ 420 zł za kartę dla chętnych)