w

Zyskaj 90 zł z kartą kredytową Santander Bank Polska

Santander Bank Polska ruszył z promocją dotyczącą założenia karty kredytowej z premią na start.

Do zgarnięcia jest 90 zł, przy czym warunki promocją są dosyć pokręcone i nie zachęcają do skorzystania z niej. Bank wymaga bowiem płacenia kartą codziennie przez okres 90 dni!

Dużo korzystniej wypadają inne promocje kart kredytowych: 400 zł do Biedronki w BNP Paribas, 400 zł w Citibanku lub smartfon Oppo AX7 czy też LG K30 Dual Sim.

Promocja trwa do 31 stycznia 2020 roku.

90 zł za założenie karty kredytowej Santander

Dla kogo?

Promocja dostępna jest dla osób, które od 11 marca 2019 r. nie posiadały dowolnej głównej karty kredytowej w Santander Bank Polska.

Jak przystąpić do promocji?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które otrzymały propozycję uzyskania karty kredytowej za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej lub mobilnej.


Jak otrzymać 90 zł premii za kartę Santander?

  • Na podstawie oferty przedstawionej przez bank (zakładka „Oferta banku”), złóż wniosek o kartę kredytową:
  • Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej w zakresie wydania karty kredytowej najpóźniej w dniu zawarcia umowy o kartę wyraź zgodę na przetwarzanie przez bank danych w celach marketingowych i utrzymaj tą zgodę do końca trwania promocji, tj. do 30 kwietnia 2020 roku.
  • Przez okres 3 miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę płać kartą za codzienne zakupy
    • Za każdy dzień, w którym wykonasz co najmniej 1 transakcję, otrzymasz 1 zł premii

Jak widzicie, aby uzyskać pełną premię 90 zł trzeba wykonać aż 90 transakcji kartą! Są to zdecydowanie najmniej korzystne warunki dotyczące promocji karty kredytowej jakie prześwietlałem.

Przykład:


Umowę o kartę podpisujesz 21 listopada.
Płatności wykonuj od 1 grudnia do 29 lutego 2019 roku.

Karta kredytowa Visa Silver Pajacyk

Karta kredytowa Visa Silver „Akcja Pajacyk” to wybór dla osób, które chcą przy okazji codziennych zakupów pomagać innym.

Cześć zysku z dokonywanych płatności tą kartą zostanie przekazana przez Santander na program Pajacyk, prowadzony przez Polską Akcję Humanitarną, od 1998 finansuje posiłki w szkołach i placówkach środowiskowych dla dzieci z najuboższych rodzin w Polsce.

Wydanie karty Visa Silver może kosztować 90 zł za pierwszy rok. Jednak wykonanie 10 transakcji tą kartą w ciągu 3 miesięcy od jej przyznania spowoduje brak naliczenia tej opłaty.

W kolejnych latach, aby karta była prowadzona bezpłatnie należy nią wykonać min. 10 płatności w każdym cyklu rozliczeniowym.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

1600 pkt (2 bilety do kina) za rejestrację karty Santander w programie Mastercard Bezcenne Chwile (+ nawet 530 zł na start!)

[HIT powrócił 🔥] 100 zł za … darmową pożyczkę do 3000 zł na 30 dni (RRSO 0%)