w

Masterpass: 25 zł zwrotu za bilet PKP Intercity i Polregio w Skycash

Planujecie podróż pociągiem w okresie świątecznym?

Jeśli tak i nie kupiliście jeszcze biletów, to właśnie pojawiła się świetna okazja do zgarnięcia 25 zł zwrotu za bilet PKP Intercity i Polregio kupiony przez SkyCash.

Wystarczy dokonać zakupu bilety za pomocą aplikacji mobilnej SkyCash i zapłacenie za niego za pomocą portfela Masterpass z podpiętą do niego kartą Mastercard lub Maestro.

Promocja trwa od 20 grudnia 2019 r. do 7 stycznia 2020 roku lub do wyczerpania puli 7 000 voucherów.

Ps. Za informację o tej promocji dziękuję czytelnikowi Tomkowi. Jeśli znaleźliście jakieś nowe promocje nie opisywane dotąd na blogu to podsyłajcie je na Messengera lub przez formularz kontaktowy.

25 zł zwrotu za bilet kolejowy przez Skycash + Masterpass

W ramach promocji „Święta ze Skycash” możemy otrzymać 25 zł zwrotu za pierwszy zakup biletów PKP Intercity oraz Polregio.

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest posiadanie portfela Masterpass wraz z podpiętą pod niego kartą Mastercard lub Maestro.

Jak aktywować portfel Masterpass?

Aby aktywować portfel Masterpass w aplikacji SkyCash, wystarczy po zalogowaniu kliknąć „Twoje karty płatnicze”:

Od razu pojawi nam się przycisk aktywujący płatności Masterpass. Jeśli już posiadasz swój portfel to wystarczy się na niego zalogować.

Jeśli jeszcze go nie posiadasz to wystarczy dodać kartę Mastercard, którą chcesz dodać do aplikacji lub aktywować go dla wcześniej dodanej do SkyCash karty.

Do portfela możesz dodać zarówno karty Mastercard jak i Visa, ale w promocji biorą udział wyłącznie posiadacze kart Mastercard.

Jak otrzymać 25 zł zwrotu za bilet kolejowy?

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy w okresie promocji, tj. od dzisiaj, 20.12.2019 r. do 7.01.2020 r. za pomocą aplikacji SkyCash zakupić dowolne bilety kolejkowe PKP Intercity lub Polregio i zapłacić przy pomocy portfela Masterpass z podpiętą kartą Mastercard lub Maestro.

Maksymalnie można otrzymać 25 zł zwrotu kupując bilety za kwotę min. 25 zł. Jeśli dokonamy zakupu tańszych biletów to otrzymamy niższy zwrot. Z promocji można skorzystać tylko raz, ponowny zakup biletu nie przyniesie zatem dodatkowej premii. Można natomiast zakupić więcej niż jeden bilet zwiększając w ten sposób kwotę i tym samym zwrot w promocji.

Zwrot zostanie naliczony na koncie SkyCash w ciągu 14 dni od zakupu biletu.

Dokumenty / linki:

  • Regulamin promocji „Święta ze SkyCash – zwrot za przejazd PKP IC i Polregio”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Zyskaj nawet 1829 zł z Indywidualnym Kontem Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE) w Nationale-Nederlanden DFE

Szybka Promocja: Bon 15 zł na zakupy do Biedronki lub Darmowy bilet do Kina Helios