JakOszczedzic.pl to oszczędzanie pieniędzy i zarabianie na promocjach bankowych. Znajdziesz tutaj najlepsze lokaty bankowe, konta oszczędnościowe i konta bankowe.

Na JakOszczedzic.pl prześwietlam najlepsze promocje bankowe, dzięki którym zarobisz nawet kilkaset złotych! Prześwietlenia promocji bankowych pomogą Ci uniknąć błędów i wskażą jakie haczyki występują w danej promocji.

Banki próbują nas przekonać do założenia konta, lokaty, karty kredytowej. W tym celu wydają olbrzymie pieniądze na reklamę i organizują promocje bankowe, po skorzystaniu z których możemy zdecydować, czy dany produkt nam odpowiada czy też nie.

Jeśli nie jesteśmy zadowoleniu z konta osobistego czy też karty kredytowej, to po otrzymaniu premii możemy je po prostu zamknąć konto / kartę, dzięki czemu za jakiś czas znów będziemy mogli skorzystać z kolejnej promocji 😉

Rekordowe promocje dotyczą kont firmowych, za otwarcie i używanie których otrzymamy od banku nawet 2000 zł w przypadku PKO Konto Firmowe, 1700 zł za konto firmowe Alior Bank, 900 zł za konto firmowe Santander czy 600 zł za konto firmowe w Idea Banku.

Zobacz aktualne promocje bankowe prześwietlane na JakOszczedzic.pl i zacznij zarabiać już dzisiaj!