w

Gwarantowany smartfon LG K30 Dual Sim za przetestowanie darmowej karty Citi Simplicity!

Powraca jedna z najpopularniejszych promocji Citibanku! Do zgarnięcia jest gwarantowany smartfon LG K30 Dual Sim o wartości regulaminowej 599 zł w zamian za założenie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity i spełnienie prostych warunków promocji opisanych poniżej. Nowe promocje w Citibank:

Odbierz smartfon LG K30 Dual Sim o wartości 599 zł

W Citibanku powróciła jedna z najpopularniejszych promocji z nagrodą gwarantowaną za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity. Poprzednie edycje cieszyły się rekordową popularnością. Pula nagród jest nieograniczona, co oznacza że każda osoba otrzyma nagrodę w postaci telefonu LG K30 Dual Sim po spełnieniu niżej opisanych warunków promocji.
Kto może skorzystać z promocji?
Z promocji ze smartfonem LG K30 Dual Sim możesz skorzystać, jeśli nie posiadasz karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia 2018 roku. Dodatkowo musisz wykazać się dochodami:
 • Wiek: minimum 18 lat;
 • Dochód netto: minimum 1200 zł;
 • Zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • Osoby prowadzące działalność gospodarczą: min. 2 lata prowadzenia działalności i dochód netto w wysokości min. 2500 zł
Nagroda
Nagrodą w promocji jest telefon LG K30 Dual Sim LMX320EMW o wartości regulaminowej 599 zł. Realna wartość telefonu wynosi ok. 469 zł, czyli nadal całkiem sporo biorąc pod uwagę niewygórowane warunki promocji 😉 Telefon objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną przez producenta LG Electronics Polska na podstawie numeru IMEI urządzenia. Jak otrzymać LG K30 Dual Sim?
 • Do 31 stycznia 2020 r. złóż wniosek online na stronie promocji i czekaj na kontakt pracownika banku
 • Podczas rozmowy z pracownikiem dokończysz wypełniać wniosek o kartę Citi Simplicity
  • Pracownik może poprosić o przesłanie dokumentów potwierdzających uzyskiwanie wymaganych dochodów (masz też możliwość przesłanie ich od razu wypełniając wniosek online)
 • Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zaloguj się min. 1 raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile
 • Do końca trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę 2000 zł
  • Wystarczy więc średnio wykonać płatności na kwotę ok. 600 zł biorąc pod uwagę fakt, że mamy 3 pełne miesiące + pierwszy niepełny miesiąc
Citibank poinformuje Cię za pomocą wiadomości w bankowości elektronicznej o przyznaniu nagrody nie później niż do końca miesiąca po miesiącu wykonania wymaganych płatności. Smartfon LG K30 Dual Sim zostanie z kolei wysłany nie później niż do końca kolejnego miesiąca. Czyli jeśli wymagane płatności wykonasz do końca grudnia 2019 r. to nagrodę otrzymasz do 29 lutego 2020 roku.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Od razu warto zaznaczyć, że karta Citi Simplicity to 0 zł za prowadzenie karty bez haczyków i warunków dodatkowych. Wystarczy upewnić się, że nie mamy włączonej obsługi CitiPhone, a następnie spłacaj kartę w całości (czyli tyle ile wcześniej wydasz kartą) w okresie bezodsetkowym widocznym na wyciągu z karty (masz na to 26 dni od wygenerowania wyciągu). W ofercie znajdziecie informację na temat Rocznej Stopy Procentowej (RRSO = 10,47%). Dotyczy ona sytuacji, w której nie będziesz spłacać karty w całości w terminie wyznaczonym na wyciągu i jest to maksymalna kwota kredytu, jaką zapłacisz spłacając minimalne kwoty rat. Wystarczy jednak kartę spłacić w całości w wyznaczonym terminie, korzystając z bezpłatnej odroczonej płatności a za mądre korzystanie z tej karty nie zapłacisz ani grosza! Będzie to całkowicie darmowy kredyt na okres od 26 do 56 dni (patrz poradnik działania karty kredytowej) i nie poniesiesz żadnych kosztów! Karta Citi Simplicity to:
 • Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek i warunków
 • 0 zł za powiadomienia SMS (w tym CitiAlerts Premium)
 • 0 zł za przypomnienie o spłacie karty
 • 0 zł za karty dodatkowe
 • 0% przez okres do 56 dni (okres bezodsetkowy)
 • Program zniżkowy
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

200 zł za przetestowanie konta w Alior Bank +3% do 70 000 zł dla chętnych [promocja przedłużona]

1600 pkt (2 bilety do kina) za rejestrację karty Santander w programie Mastercard Bezcenne Chwile (+ nawet 530 zł na start!)