w

HIT powrócił! 100 zł za założenie darmowej karty Twisto (szybka wypłata nawet do 24 godzin)

Twisto - 100 zl premii na start

Powróciła świetna promocja Twisto, w ramach której zgarniemy aż 100 zł niezwykle łatwej premii … za samo założenie darmowego Twisto Free z kartą! Co więcej, premię otrzymamy do dyspozycji już nawet w ciągu 24-48 godzin!

Promocja trwa do wyczerpania puli 5000 wniosków. Dlatego też radzę nie zwlekać z wypełnieniem prostego wniosku, zajmującego już nawet 2 minuty.

Promocja trwa tylko do 31 grudnia 2019 do godz. 23:59.

Zobacz aktualną promocję z rekordową premią 100 zł od Twisto:

Czym jest Twisto?

Karta Twisto

Twisto jest Fintechem oferującym niezwykle wygodną metodę płatności za zakupy internetowe za pomocą jednego kliknięcia! Wiarygodność Twisto potwierdza fakt, że piąty największy bank w POlsce – ING Bank Śląski zainwestował w Twisto Polska.


Co więcej, dzięki Twisto mamy możliwość skorzystania z darmowej odroczonej płatności! Twisto zapłaci za nas za dokonane zakupy, a my będziemy mieli do 45 dni na zapłacenie za towar (za darmo, bez żadnych kosztów pieniądze możemy oddać do 15-go dnia miesiąca po miesiącu wykonania płatności).

Otrzymujemy zatem linię kredytową, a karta Twisto jest kartą obciążeniową podobną do karty kredytowej, w przeciwieństwie do której spłata powinna nastąpić w całości (przy kartach kredytowych jest to min. 5%).

Spłatę 90% wysokości zadłużenia możemy przedłużyć na kolejny miesiąc, co będzie nas kosztowało 4,50 zł za każde pożyczone 100 zł. Zatem w przypadku chęci korzystania z dłuższej spłaty, korzystniej wypadają karty kredytowe, przy których zapłacimy maksymalnie 10 zł za każde pożyczone 100 zł, ale w skali roku a nie miesiąca!

Zobacz promocje kart kredytowych z premią na start:

100 zł za założenie darmowej karty Twisto

Zasady promocji są bardzo proste i sprowadzają się tak naprawdę do założenia Darmowej kartą w serwisie Twisto.pl za pomocą dedykowanego linka promocyjnego. Już w drugim kroku po ustawieniu hasła zobaczysz aktywny kupon na 100 zł.

Środki w wysokości 100 zł na start zostaną udostępnione na koncie Twisto natychmiast po przejściu pozytywnej weryfikacji.

Można je od razu wykorzystać w jednym ze sklepów oferujących płatności Twisto (obecnie 211 sklepów) lub w każdym miejscu akceptującym karty Mastercard po otrzymaniu karty Twisto (jw. na zdjęciu).

Dla kogo?
Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów Twisto.

Jak otrzymać 100 zł od Twisto?

Złóż promocyjny wniosek o Twisto Free wraz z darmową kartą płatniczą. Informację o kuponie o wartości 100 punktów, tj. 100 zł otrzymasz zaraz po podaniu maila i ustawieniu hasła:

Bonus z Twisto - odbierz 100 zł na start

Wymagane będzie wyrażenie pierwszych czterech zgód zgodnie z poniższym obrazkiem. Ostatnią zgodę możemy zostawić odznaczoną, aby nie otrzymywać niepotrzebnych informacji marketingowych od partnerów Twisto:

Twisto - zgody marketingowe

Co ciekawe, kartę Twisto otrzymamy bez załączania dokumentów dochodowych. Wystarczy zadeklarowanie dochodów a Twisto do weryfikacji wykorzystuje m.in. bazę BIG (ale możecie być spokojni, bo Twisto nie składa zapytania do BIK).

Edit. Proces weryfikacji tożsamości został uproszczony! Nie ma już potrzeby weryfikacji dowodem. Od teraz wystarczająca będzie weryfikacja przelewem na kwotę 1 zł z konta, którego jesteśmy posiadaczem. Przelew ten zostanie zwrócony zaraz po przyjściu.

Proces weryfikacji może zająć do 2 dni, z uwagi na bankowe sesje Elixir (przelew weryfikacyjny wykonywany jest na konto w ING Banku Śląskim, który to zainwestował w Twisto.

Twisto - strona internetowa

W moim przypadku Twisto udostępniło limit 2500 zł, z którego mogę korzystać za darmo na okres od 15 do 45 dni podobnie jak w przypadku kart kredytowych. Okres rozliczeniowy w Twisto trwa od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
4 lat temu

Kiedy można rozwiązać umowe?

fenix9108
fenix9108
4 lat temu

??

Anonimowy
Anonimowy
4 lat temu

Kiedy można rozwiązać umowe?

Darek
Darek
4 lat temu
Reply to  Anonimowy

Po otrzymaniu premii, możesz zrobić z nim co chcesz.

fenix9108
4 lat temu

??

Co myślisz?

Bilety do Multikina za 10 zł z BLIKIEM

200 zł na Nowy Rok, czyli premia za przetestowania Konta 360º w Banku Millennium (+2,7% do 100 tys. zł dla chętnych)