w

100 zł premii w gotówce w BlueBonus IV za … darmową pożyczkę do 3000 zł na 30 dni w Smart Pożyczka (RRSO 0%)

BlueBonus IV - 100 zł premii za darmową Smart Pożyczka

Pojawiła się kolejna świetna okazja do zgarnięcia łatwego bonusu 100 zł w gotówce za poświęcenie kilkunastu minut i złożenie wniosku o darmową pożyczkę (Całkowity koszt pożyczki 0 zł, RRSO 0%, brak ukrytych kosztów) na kwotę do 3000 zł na okres do 30 dni.


W ramach BlueBonus IV otrzymamy prezent gwarantowany w postaci premii gotówkowej 100 zł na dowolny cel przelanej na podany numer konta. W pierwszych dwóch akcjach otrzymaliście już swoje bonusy, trzeba przyznać jest Blue Services należący do grupy Blue Media obsługującej m.in. szybkie przelewy między kontami to solidna firma!

Dobra wiadomość jest taka, że uczestnicy poprzednich dwóch edycji prowadzonych wspólnie z firmą Net Credit ponownie mogą wziąć udział w promocji! Uczestnicy promocji mogą też wziąć udział w konkursie, gdzie codzinne do wygrania jest 5 x 100 zł do empik.com.


Uwaga!
Często mogą występować problemy przy pierwszym wniosku o pożyczkę. Z komentarzy wiemy jednak, że można ponownie przez BlueBonus złożyć wniosek i często drugi wniosek już przechodzi.

100 zł w gotówce za … darmową Smart Pożyczkę!

Dzięki zmianie partnera w czwartej odsłonie BlueBonus, uczestnicy poprzednich edycji akcji mogą ponownie wziąć udział w promocji i zgarnąć kolejną premię 100 zł 😉

Wypełnienie wniosku w Smart Pożyczce nie wymaga od nas przesyłania żadnych zaświadczeń, brania ubezpieczeń ani spełniania żadnych dodatkowych warunków. Premię otrzymamy już za samo uruchomienie pożyczki i utrzymanie jej przez okres 14 dni.

Jako że organizatorem akcji jest firma Blue Services należąca do grupy Blue Media z licencją KNF to możemy być pewni, że nie będzie problemów z wypłatą nagrody.

Kto może skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z akcji BlueBonus IV należy:

 • Posiadać od 19 do 73 lat
 • Posiadać numer PESEL
 • Posiadać źródło dochodów
 • Być nowym klientem Smart Pożyczki (w tym innych brandach należących do Aventus Group: Pożyczka Plus, Rata na Plus, Niewielka Pożyczka, Lew Pożyczka, Finansowe Posiłki)
Darmowa Smart Pożyczka to:

 • Kwota pożyczki: do 3000 zł
 • Okres pożyczki: do 30 dni
 • Oprocentowanie: 0%
 • Prowizja: 0%
 • RRSO: 0%
 • Całkowity koszt pożyczki: 0 zł
 • Wymagane dodatkowe ubezpieczenie: brak
 • Brak weryfikacji BIK (weryfikowane będą natomiast inne biura informacji gospodarczych)

Ponownie nie mamy żadnych ukrytych haczyków. Pierwsza Smart Pożyczka to 4 x 0%; 0% oprocentowania, 0% prowizji, 0% ubezpieczeń, 0% dodatkowych kosztów. Jednym słowem RRSO pożyczki wynosi 0%.

Jak otrzymać 100 zł w gotówce?

 

Cały proces wnioskowania o darmową pożyczkę zajmie Wam zaledwie kilka – kilkanaście minut. Po jej otrzymaniu wystarczy pamiętać o spłacie (po prostu do 30 dni, ale nie wcześniej niż po 14 dniach oddajemy to, co pożyczy nam Smart Pożyczka).

Aby otrzymać 100 zł w BlueBonus IV:

 • Do 31.12.2019 r. dokonaj rejestracji na dedykowanej stronie promocji zaznaczając znajdujące się tam zgody, a rejestrację potwierdź kliknięciem w link aktywacyjny
 • Po kliknięciu zostaniesz ponownie przeniesiony/ona na stronę promocji, gdzie ustawisz hasło i będziesz mieć możliwość przejścia do partnera Smart Pożyczka klikając „Przejdź do promocji”
Darmowa Smart Pozyczka z premią 100 zł
 • Po przekierowaniu na stronę Smart Pożyczki wypełnij wniosek o pierwszą darmową pożyczkę (RRSO 0% na okres do 30 dni na kwotę od 200 zł do 3000 zł)
  • Polecam wybrać kwotę z zakresu 1000 – 3000 zł (niższa kwota może spowodować zapalenie się czerwonej lampki u pożyczkodawcy i nie pomyśli, że zależy nam tylko na premii 100 zł)
  • Istotne jest to, aby we wniosku podać tego samego maila, co na stronie BlueBonus
  • Po zweryfikowaniu telefonu możesz przejść do wypełnienia wniosku o pożyczkę, przy czym nie musisz wyrażać zgód marketingowych (wystarczy zaznaczenie pierwszej, drugiej i czwartej zgody):
Smart Pozyczka - wymagene zgody marketingowe
 • Teraz trzeba będzie podać swoje dane osobowe oraz uzyskiwane dochody, po czym Smart Pożyczka przedstawi Wam propozycję kwoty pożyczki, którą najlepiej zaakceptować.
 • Ostatnim krokiem będzie skorzystanie z systemu weryfikacji naszych danych za pomocą systemu Kontomatic. Wymaga on zalogowania się do banku, ale nie zapamiętuje żadnych danych
 • Decyzja wydawana jest natychmiast po zweryfikowaniu danych osobowych z danymi z naszego konta
BlueBonus 4 - harmonogram promocji

To wszystko! Teraz wystarczy już tylko utrzymać pożyczkę przez okres co najmniej 14 dni. Pożyczkę spłać nie wcześniej niż po 14 dniach i nie później niż po (25) 30 dniach (aby nie zapłacić żadnych kosztów). Co ciekawe, pożyczkę możesz spłacić za pomocą BLIK’a.

Uważaj na jedną rzecz. Domyślnie we wniosku mamy ustawiony okres 25 dni, jeśli taki okres wybierzesz, to zapisz sobie datę spłaty (nie pomyl jej np. z okresem 30 dni!).

Po potwierdzeniu otrzymania pożyczki i jej utrzymania przez okres minimum 14 dni, BlueBonus najpewniej wyśle Ci maila z informacją o zakwalifikowaniu się do promocji. Wymagane będzie zalogowanie się do panelu BlueBonus i uzupełnienia numer konta.Nagroda zostanie z kolei przekazana na podane konto nie później niż do 31 stycznia 2020 roku.

Ps. Promocja jest przeznaczona jedynie dla osób odpowiedzialnych, które będą miały z czego spłacić pożyczkę w umownym terminie.

Konkurs: 100 zł do empik.com

Bon Empik 100 zl

Serwis Smart Pożyczka zorganizował dodatkowy konkurs dla klientów, którzy przeszli pozytywnie weryfikację o udzielenie pożyczki i podpisali umowę pożyczki.

Do 23 grudnia 2019 r. można przejść na stronę konkursu i wypełnić zadanie konkursowe, którym jest … złożenie życzeń dla Smart Pożyczki.

Codziennie 5 osób wygrywa bon o wartości 100 zł do sklepu empik.com. Nagroda zostanie przekazana po spłaceniu pożyczki w terminie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz LuKa
Łukasz LuKa
4 lat temu

Brak komentarzy ? o_0

I nie doszło nic 🙁

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Łukasz LuKa

Pisałeś już do nich?

Marcin G.
Marcin G.
4 lat temu

Witam ja na jednym koncie otrzymałem premię na drugie niestety nie napisałem wobec tego reklamacje na którą odpisali mi:Dziękujemy za zgłoszenie reklamacji.
Informujemy ,iż Państwa reklamacja jest w toku wyjaśniana.
Przepraszając za niedogodności
Pozdrawiamy
Zespół Blue Bonus

Łukasz LuKa
Łukasz LuKa
4 lat temu

Ja też napisałem maila, i przeprosili, niby do 2 dni będzie realizacja przelewu.

jkhk hhgff
jkhk hhgff
4 lat temu
Reply to  Łukasz LuKa

u mnie to samo

Łukasz LuKa
Łukasz LuKa
4 lat temu
Reply to  jkhk hhgff

A czas się kończy.. 🙂

Łukasz LuKa
Łukasz LuKa
4 lat temu

Mam maila że przelew wysłany do mnie 😉

Łukasz LuKa
Łukasz LuKa
4 lat temu

Przelew dostałem 5.02.. Nawet nie zauważyłem. Chyba przelewów z BM bank nie wysyła powiadomień 😛 dopiero znalazłem w historii… 😛

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Łukasz LuKa

Czyli mała obsuwa, ale dotarł 🙂

Co myślisz?

100 zł w bonach lub 8 biletów do kina za rejestrację karty kredytowej Getin Bank w programie Mastercard Bezcenne Chwile (+50 zł lub nawet 150 zł za konto)

[Przypomnienie] Czas na odbiór 150 zł premii w akcji „Superkasa z Kontem Jakże Osobistym Alior Bank”