w

200 zł na Nowy Rok, czyli premia za przetestowania Konta 360º w Banku Millennium (+2,7% do 100 tys. zł dla chętnych)

Konto osobiste 360 w Banku Millennium - promocja 200 zl na Nowy Rok

Po dość długiej przerwie ruszyła nowa promocja konta osobistego w Banku Millennium, dzięki której za jego przetestowanie otrzymamy premię na start.

Do zgarnięcia jest łatwe 200 zł premii w akcji „Premia na Nowy Rok” za trzykrotne spełnienie prostych warunków zwalniających z opłat za konto.

Za udział w promocji nie poniesiesz żadnych kosztów! Zyskasz natomiast 200 PLN za poświęconych czas i kto wie, czy nie zostaniesz z Bankiem Millennium na dłużej 😉


Konta 360º to jeszcze nie wszystko. Oszczędzający mogą ulokować w Banku Millennium oszczędności na Koncie Oszczędnościowym na 2,7% w skali roku do 100 000 zł.

Po założeniu konta będzie można zyskać dodatkowe 200 zł za skorzystanie z promocji karty kredytowej z 5% moneyback co da łącznie aż 400 zł premii za konto i kartę + szansę na więcej korzystając ze zwrotu za zakupy.

Promocja trwa do 28 stycznia 2019 roku.

200 zł na Nowy Rok za trzy wpływy i trzy płatności

To co lubię w Banku Millennium to niezmienność zasad od lat. Od samego początku, Konto 360º prowadzone jest bezpłatnie wraz z kartą i bankomatami w Polsce po spełnieniu dwóch prostych warunków.Są nimi: zapewnienie łącznych wpływów w wysokości 1000 zł (może to być kilka mniejszych przelewów wysyłanych między kontami własnymi w różnych bankach) oraz wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę.

Niezmiennie od około dwóch lat można też lokować oszczędności na 2,7% w skali roku. Wystarczy czytać blog JakOszczedzic.pl i stosować się do wskazówek odnośnie wycofania środków na jeden weekend co ok. 2 miesiące.

200 zł premii otrzymamy za trzykrotne spełnienie w/w warunków zwalniających z opłaty za konto. Trzeba je spełnić w lutym, marcu oraz w kwietniu. Jeśli założycie konto w grudniu to dodatkowo trzeba będzie spełnić te warunki w styczniu aby nie ponieść opłaty za prowadzenie konta i karty.

Kto może skorzystać z promocji „200 zł na Nowy Rok”?
Możesz wziąć udział w promocji i zgarnąć 200 zł łatwej premii, jeśli aktualnie nie posiadasz żadnego produktu i nie jesteś stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem Millennium.Z promocji wykluczone są natomiast osoby, które wcześniej korzystały z promocji z premią na start za założenie Konta 360º.

Jak otrzymać 200 zł w akcji „200 zł na Nowy Rok”?
 • Wystarczy do 28.01.2020 r. złóż wniosek o Konto 360º na promocyjnej stronie
  • Wybierz przy tym kartę debetową
  • Zaakceptuj regulamin promocji 
  • Wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i utrzymaj je do dnia wypłaty nagrody. Po jej otrzymaniu, możesz je wycofać
 • Umowę podpisz do 31 stycznia 2020 r.
 • Do 30 kwietnia 2020 r. aktywuj aplikację mobilną banku
 • W trzech kolejnych miesiącach: w lutym, marcu oraz w kwietniu 2020 roku spełnij po dwa warunki zwalniające z opłat za konto:
  • Zasil swoje konto kwotą min. 1000 zł, przy czym musi to być przelew lub suma przelewów z konta w innym banku (również z własnego konta)
  • Wykonaj min. 1 płatność kartą debetową lub BLIKIEM na dowolną kwotę w sklepach stacjonarnych lub w Internecie
Premia zostanie przekazana przez Bank Millennium automatycznie po spełnienie w/w warunków nie później niż do 29 maja 2020 roku. Wtedy też decydujesz, czy konto spełnia Twoje warunki i je zostawiasz, czy też je po prostu zamykasz i wycofujesz zgody marketingowe.

Prześwietlenie Konta 360º i Konta 360º Student

Konto 360 Bank Millennium - zalety konta

Od początku wprowadzenia na rynek, Konto 360° to dwa proste warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę z darmowymi bankomatami na całym świecie.

Jak już wspomniałem we wstępie, wystarczy raz zapłacić w dowolnym sklepie kartą debetową do Konta 360° lub BLIKIEM na dowolną kwotę oraz zasilić konto łączną kwotą 1000 zł (może to być też np. 5 przelewów z konta w innym banku po 200 zł).

Jeśli masz poniżej 26 lat to wystarczy, że wykonasz dowolną płatność kartą i masz już wszystko za darmo!

Konto 360° to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po zapewnieniu wpływów w wysokości min. 1000 zł
  • 0 zł za prowadzenie rachunku bez warunku wpływu dla Konta 360° Student
 • 0 zł za kartę po dokonaniu min. 1 płatności kartą
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą
 • 0 zł za wypłaty BLIK z bankomatów
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za „Pakiet Bardzo Pomocny” przez okres 12 miesięcy od otwarcia konta (niezbędna jest aktywacja pakietu).
 • 200 zł premii na start
 • 200 zł za kartę kredytową (z promocji można skorzystać po kilku miesiącach posiadania konta)
 • Konto oszczędnościowe 2,7% do 100 tys. zł
Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:
Dokumenty / linki:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

HIT powrócił! 100 zł za założenie darmowej karty Twisto (szybka wypłata nawet do 24 godzin)

Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE): zalety dodatkowego filaru emerytalnego