w

460 zł za konto Credit Agricole dla abonentów CANAL+ (dawne nc+) oraz 250 zł za darmową pożyczkę

Konto Credit Agricole z premią 460 zl dla abonentów CANAL

Znalazłem dla Was ciekawą promocję konta Credit Agricole, którą możesz połączyć z hitem ostatnich dni, jakim jest darmowa pożyczka z premią 250 zł (RRSO <0%).

Credit Agricole wspólnie z CANAL+ (dawniej NC+) przygotował ciekawą promocję, dzięki której aktualni abonenci otrzymają aż do 460 zł premii za założenie konta.

Jeśli nie masz jeszcze telewizji CANAL+ to sprawdź aktualne promocje CANAL+ dla nowych klientów. Wybrać można m.in. pakiet COMFORT+ z HBO w cenie 49,99 zł, czyli 24,99 zł po zniżce wynikającej z opisywanej promocji.

Jeśli z kolei nie interesuje Cię ani darmowa pożyczka z premią 250 zł ani telewizja CANAL+ to możesz skorzystać z promocji 350 zł za Konto dla Ciebie w Credit Agricole.

Promocja trwa do 31 grudnia 2019 roku.

Pakiety telewizji CANAL+

Pakiet Comfort - Canal plus

Na potrzeby promocji najkorzystniej będzie skorzystać z pakietu COMFORT+ z HBO z umową na 15 miesięcy w cenie 49,99 zł, czyli 24,99 zł / miesięcznie korzystając z promocji Credit Agricole.

Możecie też skorzystać z jednego z pakietów, w którym przez 6 miesięcy nie zapłacicie abonamentu, np. z pakietu EXTRA+ pamiętając tym, że Credit Agricole dorzuci Wam się do 50% abonamentu przez okres do 18 miesięcy, czyli przez kolejne 12 miesięcy po darmowych 6 miesiącach płacić będzie zaledwie 30 zł abonamentu (średnio 20 zł / mc za okres 18 miesięcy!)

W ramach pakietu COMFORT+ HBO otrzymujemy 123 kanały, w tym 3 x HBO, 70 kanałów HD, 40 kanałów rozrywkowych, 16 kanałów filmowych, 7 kanałów tematycznych, 7 kanałów sportowych i 8 kanałów dziecięcych.

Pełną listę kanałów znajdziesz na stronie CANAL+. Kupując online otrzymujemy antenę od 1 zł, aktywację dekodera od 0 zł, szybką dostawę za 0 zł, a dodatkowo mamy 14 dni na odstąpienie od umowy.

460 zł + 50 zł + Darmowy dekoder 4K za konto Credit Agricole z CANAL+

Credit Agricole Konto dla Ciebie z Canal+

Abonenci CANAL+ (dawniej nc+) mają możliwość założenia rachunku bankowego w Credit Agriocle, za co bank wypłaci do 460 zł premii!

Dodatkowo możecie podać kod polecający zgarniając jeszcze 50 zł na start! Aby otrzymać kod polecający wypełnij poniższy formularz lub napisz do mnie na FB lub przez formularz kontaktowy.

To jeszcze nie wszystko, w placówce banku możecie otrzymać ulotkę ze specjalnym kodem, który umożliwi Wam otrzymanie dekodera 4K za darmo na okres 24 miesięcy.

Dla kogo?

Z promocji skorzystać mogą osoby, które nie posiadają konta osobistego w Credit Agricole od min. 12 miesięcy.

Jaką nagrodę otrzymam?

Nagroda w ramach promocji podzielona jest na dwie części:

Pierwsze 100 zł otrzymasz już po pierwszym miesiącu od otwarcia konta, w tym celu wystarczy w poprzednim miesiącu zasilić konto kwotą 1000 zł. Dodam, że konto będzie prowadzone za darmo wraz z bankomatami po takim zasileniu i jednej płatności kartą / BLIKiem.

Kolejne 360 zł otrzymamy w 12 miesięcznych premiach po 30 zł w postaci zwrotu 50% opłaty za rachunek CANAL+. Wystarczy w każdym z miesięcy opłacać abonament z konta Credit Agricole i zapewniać te same wpływy min. 1000 zł.

Konto dla Ciebie z telewizja canal plus

Jak otrzymać 460 zł premii za konto Credit Agricole?

 • Należy być abonentem NC+ (obecnie CANAL+) i otrzymać od operatora zaproszenie do udziału w promocji
 • Jeśli chcecie połączyć promocję z akcją „Oddajesz mniej niż pożyczasz” to najkorzystniej będzie złożyć wniosek w promocji darmowego kredytu a w trakcie rozmowy umówienie się na wizytę w placówce, gdzie załatwicie formalności nawet czterech promocji za jednym razem (460 zł za konto z telewizją + 50 zł z polecenia + 250 zł za darmową pożyczkę + dekoder 4K)
  • W przeciwnym razie konto założysz na dedykowanej stronie promocji CANAL+ 
  • Pamiętaj, że zakładając konto trzeba podać numer rachunku, na który opłaca się abonament telewizyjny
 • Do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta zapewnij łączne wpływy na konto na kwotę min. 1000 zł (polecam wpływ zapewnić już w miesiącu otwarcia konta, dzięki czemu premię otrzymamy szybciej)
  • Uwaga: Przez wpływ na konto bank rozumie wpłaty gotówkowe lub przelewy pochodzące od innej osoby. Nie są brane pod uwagę przelewy z własnych kont (również w innych bankach).
  • Pierwsze 100 zł premii otrzymasz do końca miesiąca, po którym zapewnisz wpływ na konto.
 • W każdym z kolejnych 17 miesięcy po miesiącu otwarcia konta zapewniaj wpływ 1000 zł (oraz wykonaj jedną płatność kartą, aby konto było prowadzone bezpłatnie)
  • Za każdy miesiąc otrzymasz 50% zwrotu za abonament CANAL+, jednak nie więcej niż 30 zł / miesięcznie

Korzystając z polecanego pakietu otrzymasz 25 zł zwrotu miesięcznie. Ostatni zwrot otrzymasz w 15 miesiącu, co da łącznie 460 zł (360 zł zwrotu za abonament + 100 zł premii na start).

Przykład:

Konto otwierasz 12 listopada 2019 r., pierwszy wpływ powinieneś zapewnić nie później niż do 31 grudnia 2019 r. Jeśli pierwszy wpływ zapewnisz do końca listopada to premię otrzymasz do 31 grudnia, a jeśli wpływ zapewnisz w grudniu, to pierwszą premię otrzymasz w styczniu 2020 r.

250 zł premii + darmowa pożyczka 0% RRSO

Credit Agricole darmowa pozyczka

Po założeniu konta w Credit Agricole możesz przejść do zgarnięcia kolejnych 250 zł premii w postaci spłaty przez bank ostatniej raty DARMOWEJ pożyczki! Osobiście poleciłbym podczas jednej wizyty załatwić formalności obu promocji (konta + pożyczki).

Promocja przeznaczona jest dla osób, które wcześniej nie korzystały z produktów kredytowych w Credit Agricole.

Aby otrzymać 250 zł za darmową pożyczkę?

 • Do 31 listopada 2019 r. przejdź na dedykowaną stronę promocji i wypełnij krótki formularz kontaktowy
 • Czekaj na kontakt pracownika banku, który przeprowadzi cały proces wnioskowania o pożyczkę
 • Do 6 grudnia zawrzyj umowę pożyczki na kwotę 3000 zł na okres 12 miesięcy podpisując „Potwierdzenie przystąpienia do Promocji”
  • Spłacaj pożyczkę zgodnie z harmonogramem nie ponosząc żadnych kosztów pożyczki

  Premię w wysokości 250 zł otrzymasz na rachunek pożyczki jako spłatę 12. raty pożyczki w terminie płatności ostatniej raty.

  Warunkiem przekazania nagrody jest terminowe regulowanie zobowiązania przez kolejnych 11 miesięcy oraz nie wypowiedzenie umowy konta osobistego w Credit Agricole przed datą przekazania nagrody. Po spłacie pożyczki i zgarnięciu pełnej premii za abonament CANAL+ możesz zrobić z kontem co chcesz (w tym je zamknąć).

  Konto dla Ciebie w Credit Agricole

  Credit Agricole - Konto dla Ciebie - zalety

  Konto dla Ciebie to dwa proste warunki zwalniające z wszystkich podstawowych opłat za prowadzenie konta, karty i wszystkie bankomaty w Polsce.

  Wystarczy w każdym miesiącu zapewnić wpływy min. 1000 zł oraz wykonać jedną płatność kartą lub BLIK-iem.

  Konto dla Ciebie to:

  • 0 zł za prowadzenie konta po spełnieniu wyżej opisanych warunków
   • 7 zł w przeciwnym razie
  • 0 zł za kartę do konta  po spełnieniu w/w warunków
   • 9 zł w przeciwnym razie
  • 0 zł za wszystkie bankomaty w Polsce po spełnieniu warunki wpłaty i płatności
   • 5 zł w przeciwnym razie
  • 0 zł za polecenia zapłaty
  • 0 zł za zlecenia stałe

  Regulaminy:

  • Regulamin promocji „Włącz korzyści NC+ II”
  • Regulamin promocji „Oddajesz mniej niż pożyczasz”
  • Regulamin programu poleceń
  0 0 votes
  Article Rating
  Subscribe
  Powiadom o
  guest

  0 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Co myślisz?

  [Ranking] Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe – listopad 2019 roku

  30 zł na Allegro (30 Monet) za zakupy w kategorii Elektronika (MWZ 500 zł)