w ,

50 zł za wyrobienie Darmowej karty Curve bez spreadu, idealnej na Black Friday (+1% Moneyback)

Curve premia 10 GBP

Ruszyła świetna i bardzo prosta promocja aplikacji mobilnej Curve z darmową kartą wielowalutową dla czytelników JakOszczedzic.pl. Ps. Nazwę wymawiamy /kerw/ 😉

W jej ramach do zgarnięcia jest niesamowicie łatwe 10 GBP, czyli ok. 50 zł za samo założenie tej darmowej karty i wykonanie nią jednej płatności.

Co więcej, karta Curve to 1% moneyback od płatności w 3 wybranych sieciach sklepów oraz świetne kursy walut przy płatnościach zagranicznych.

→ Przejdź do: Curve z premią 10 GBP na start i darmową kartą
Podczas zamawiania karty podaj kod 10GBP

Curve – karta pomagająca w zarządzaniu promocjami bankowymi

Curve karta

Curve jest brytyjskim Fintech’em oferującym niezwykle ciekawą aplikację mobilną wraz z kartą fizyczną. Karta Curve zastępuje wszystkie inne karty z naszego portfela. Zabierając jedną kartę Curve masz ze sobą wszystkie wcześniej dodane karty debetowe i kredytowe!

W aplikacji wybieramy kartę jaką chcemy zapłacić za dane zakupy … płacąc tak naprawdę tylko fizyczną kartą Curve.

Pieniądze zostaną pobrane automatycznie z rachunku wybranej karty z zachowaniem kodu MCC sklepu, w którym dokonujemy zakupu. Zmieni się jedynie miejsce zakupi (na Wielką Brytanię) i do opisu transakcji zostanie dodany przedrostek “CRV*”.

Istotne jest to, że nie mamy tutaj potrzeby doładowywania żadnego konta jak ma to miejsce np. w przypadku Revolut. Curve nie przetrzymuje naszych pieniędzy, jest jedynie pośrednikiem w płatności przy użyciu karty Curve.

Karta ta posłużyć nam może przede wszystkim do łatwiejszego zarządzania promocjami bankowymi opisywanymi na JakOszczedzic.pl.

Daje nam ona możliwość cofnięcia się w czasie i przepinania transakcji pomiędzy kartami. Mamy na to 14 dni i maksymalnie możemy przenieść transakcje w kwocie do 1000 funtów.

1% cashback za zakupy w 3 wybranych sklepach

Curve cashback

Darmowa karta Curve Blue to także 1% moneyback od płatności w trzech wybranych sklepach przez okres 90 dni od przystąpienia do programu Moneyback.

Do wyboru mamy m.in sklepy: Lidl, Tesco, Leroy Merlin, IKEA, Aldi, Media Markt, Booking.com, Starbucks, BP, McDonald’s, Burger King, Amazon, Apple, H&M, Gap, Zara, Booking.com, Shell, Uber, easyJet, Netflix i Spotify.

W przypadku darmowej karty Blue z 1% moneyback możemy korzystać przez okres 90 dni od wybrania trzech sklepów, natomiast w przypadku płatnej karty Black z programu Moneyback możemy korzystać przez cały okres subskrypcji.

Jak otrzymać 10 GBP (50 zł) za kartę Curve?

Aby otrzymać 10 GBP na start (równowartość ok. 50 PLN) wystarczy:

 • Ściągnąć aplikację mobilną Curve korzystając z dedykowanego linku JakOszczedzic.pl
  • Aplikacja dostępna jest na smartfony z systemem Android oraz iOS
  • Podczas rejestracji automatycznie powinien pojawić się kod 10GBP, jeśli jednak w momencie zamawiania karty nie zobaczycie kodu, to wystarczy kliknąć “Have a referral / promo code” i wpisać wyżej podany kod 10GBP
  • Jest to bardzo ważne, jako że bez kodu nie otrzymacie premii na start! 
 • Dokonać prostej rejestracji nie wymagającej załączania skanu dowodu / prawa jazdy, itd.
 • Dodaj przynajmniej jedną kartę płatniczą, z której będą pobierane środki z płatności wykonanych kartą Curve
  • Na potrzeby weryfikacji, z tej karty zostanie pobrana drobna kwota, która zostanie zwrócona po kilku dniach.
  • W treści transakcji znajdzie się kod, jaki należy wpisać w aplikacji Curve. Odczytamy go logując się do bankowości naszego i przechodząc do historii transakcji / blokad.
Curve weryfikacja
 • Karta Curve zostanie przesłana do nas za darmo na podany w trakcie rejestracji adres korespondencyjny
 • Po jej otrzymaniu wykonaj co najmniej jednej płatności kartą Curve na dowolną kwotę

Premia zostanie wypłacana po dokonaniu pierwszego zakupu kartą Curve. Wypłata nastąpi w formie punktów Curve Rewards, podobnie będzie przyznawany 1% moneyback w trzech wybranych sklepach.

1 punkt Curve Cash to równowartość 1 pensa (ok. 5 gr). Na start otrzymamy 1000 punktów o wartości 10 GBP (ok. 50 zł).

Aby je wykorzystać wystarczy w głównych ekranie aplikacji Curve wybrać płatność wirtualną kartą Curve Rewards i dokonać płatności kartą Curve na kwotę nie przewyższającą wartości środków Curve Cash:

Curve - punkty rewards

Idealna karta na Black Friday i do zakupów zagranicznych. Najlepsze kursy w ponad 150 walutach!

Maciej Samcik na swojej stronie przed kilkoma dniami przetestował karty do płatności zagranicznych. Zwycięzcą testu na najlepszą kartę do płatności zagranicznych okazała się karta Curve. 

Przypomnę, że wielkimi krokami zbliża się Black Friday i Cyber Monday. Świetne okazje potrafią pojawiać się okrągły rok i warto w portfelu posiadać kartę umożliwiające płatności w innych walutach po najlepszych kursach.

Za pomocą podstawowej i darmowej karty Curve możemy dokonać płatności i wypłaty gotówki z bankomatów w ponad 150 walutach.

Za darmo wyciągniemy pieniądze z bankomatów na całym świecie do równowartości 200 GBP (ok. 1000 zł). Powyżej tej kwoty zostanie doliczona opłata w wysokości 2 funtów lub 1% wartości transakcji.

Za darmo, po średnim międzybankowym kursie możemy miesięcznie wykonać płatności kartą na kwotę ok. 2500 zł (równowartość 500 GBP). Powyżej tej kwoty zostanie doliczona prowizja w wysokości 1%, co nadal jest korzystną opcją przy średnio kilku procentach prowizji w przypadku większości banków.

Curve Blue i Curve Black: krótkie prześwietlenie

Całkowicie za darmo możesz korzystać z karty Curve Blue, która zostanie do Ciebie przesłana bezpłatnie. Wystarczy pamiętać, że darmowa karta to bezprowizyjne płatności do 500 GBP oraz darmowe wypłaty (max. 10 miesięcznie) z bankomatów do równowartości 200 GBP.

Jeśli powyższe limity są dla Ciebie za niskie, to możesz skorzystać z karty Curve Black, gdzie brak jest limitu do płatności kartą bez kosztów przewalutowania, a z bankomatów wyciągnąć można środki do równowartości 400 GBP (ok. 2000 zł).

Trzeba mieć jeszcze świadomość tego, że z uwagi na zamknięcie rynku FOREX w weekendy (od 23:59 w piątek do 23:59 w niedzielę) będzie stosowana dodatkowa prowizja w wysokości 0,5% (dla walut GBP, EUR i USD) lub 1% (pozostałe waluty).

Darmowa karta Curve Blue to:

 • 0 zł za aplikację i kartę Curve Blue
 • 0 zł za dostawę darmowej karty Curve Blue
 • 0 zł prowizji za płatności kartą w walucie karty bazowej
 • 0% prowizji za przewalutowanie do kwoty równowartości 500 GBP / mc
 • 0 zł za 10 wypłat gotówki z bankomatów we wszystkich walutach do łącznej równowartości 200 GBP (ok. 1000 zł)
 • Przenoszenie w czasie do 14 dni
 • 1% Moneyback w 3 wybranych sklepach przez 90 dni
>> Otwórz Curve z premią 10 GBP i darmową kartą <<
(pamiętaj o podaniu kodu 10GBP jeśli nie zostanie uzupełniony automatycznie)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

30 zł na Allegro (30 Monet) za zakupy w kategorii Elektronika (MWZ 500 zł)

350 zł za konto osobiste BNP Paribas w akcji “Zyskuj Jesienią” (+ 420 zł za kartę kredytową!)