w

200 zł premii w promocji Świąteczne zakupy z kartą kredytową Millennium

Po krótkiej przerwie na wpisy o promocjach Fintech’ów (125 zł za przelew TransferGo | 100 zł za darmową pożyczkę5 EUR za konto bnc10) powracamy do promocji bankowych ;-)Bank Millennium kolejny już raz przedłuża swoją promocję kart kredytowych z premią 200 zł na start za spełnienie prostych warunków promocji.

Dodatkową zaletą akcji jest zwolnienie z opłaty za obsługę karty przez pierwsze 12 miesięcy po wykonaniu nią 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie.

Promocja trwa do 10 stycznia 2020 r. lub do wyczerpania puli 4000 wniosków.
O wyczerpaniu limitu bank poinformuje na stronie banku.

 

200 zł za kartę kredytową Banku Millennium

 

Kto może skorzystać z promocji?

Warunki uczestnictwa nie uległy zmianie. Z promocji „Świąteczne zakupy z kartą kredytową Millennium” skorzystać mogą osoby, które nie posiadają karty kredytowej Millennium od 1 stycznia 2017 roku oraz w tym czasie nie byli w trakcie wypowiedzenia umowy o kartę.

W ramach promocji dostępne są karty: Visa Impresja, Mastercard Impresja, Visa Alfa, Visa Gold oraz Mastercard Gold, przy czy z uwagi na dodatkowy moneyback za zakupy polecam przede wszystkim karty Impresja i Alfa, których krótki opis znajdziesz na końcu wpisu. 

Jak otrzymać 200 zł premii?
  • Do 10 stycznia 2020 r. za pomocą bankowości internetowej Millenet (Karty -> Wnioski -> Karta kredytowa) / przez aplikację mobilną banku / w placówce bank / przez infolinię złóż wniosek o kartę kredytową Millennium z limitem min. 3000 zł lub z limitem min. 5000 zł w przypadku kart Gold
  • W każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu wydania karty wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 250 zł
Premia w wysokości 200 zł zostanie przekazana najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia w/w warunków na rachunek karty kredytowej.Przykład.

Kartę zakładamy w listopadzie. Płatności po 250 zł / mc wykonujemy w grudniu, styczniu i lutym, natomiast premię 200 zł otrzymamy do końca marca 2020 roku.

1. Karta kredytowa Millennium ImpresjaKarta kredytowa Impresja to do 5% zwrotu (max. do 760 zł rocznie) w ponad 20 sklepach wymienionych poniżej:

Karta Millennium Imresja to także bezpłatny pakiet Assistance Inpresja (Assistance samochodowy, medyczny i domowy), dzięki któremu nie trzeba będzie się martwić zepsutym autem, przeprowadzką, awarią sprzętu domowego. Ubezpieczyciel pokryje koszty naprawy / odholowania auta.

2. Karta kredytowa Millennium Alfa

Karta kredytowa Millennium Alfa to z kolei do 5% zwrotu w 7 sklepach (max. do 760 zł rocznie): Apart, Sephora, Leroy Merlin, Inter Cars, empik, Cinema City oraz TravelPlanet.pl:

Do karty Millennium Alfa również otrzymujemy bezpłatny pakiet Assistance (Alfa) składający się z 3 obszarów:

  • Assistance samochodowy
  • Assistance medyczny
  • Assistance domowy)

Dzięki nim ubezpieczyciel pokryje m.in. koszt naprawy / holowania pojazdu, zorganizuje i pokryje koszty wizyty lekarskiej czy też naprawy sprzętu RTV/AGD/PC.

 

Dokumenty / linki:

  • Regulamin promocji „Świąteczne zakupy z kartą kredytową Millennium”
  • Tabela opłat i prowizji
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Odbierz 25 GBP (ok. 125 PLN) za darmowy przelew TransferGo (+15 GBP za każdą poleconą osobę)

Odbierz 10 biletów do kina ZA DARMO w promocji Banku Millennium [do 26 lat]