w ,

Ranking promocji bankowych na marzec 2023 r. [nawet 4670 zł premii!]

Ranking promocji bankowych - marzec 2023

Po długiej przerwie postanowiłem powrócić do comiesięcznych rankingów i zestawień promocji bankowych, dzięki którym czytając jeden wpis dowiesz się, ile możesz aktualnie zarobić i z której promocji najlepiej skorzystać.

Udział w kilku opisywanych dzisiaj promocjach to solidny zastrzyk gotówki za spełnienie kilku prostych czynności, które i tak wykonujesz na co dzień.

Część z opisywanych dzisiaj promocji jest dostępna jeszcze tylko przez kilka dni, w tym akcje z rekordową premią, z których zdecydowanie warto skorzystać już teraz.

Korzystając z samych promocji kont osobistych można zyskać aż 4670 zł. Kolejne 1560 zł premii otrzymamy w trzech promocjach kart kredytowych.

Jeśli prowadzisz firmę, to zajrzyj do tożsamego rankingu kont firmowych z premią na start.

Ranking podzieliłem na dwie części:

  • Konta osobiste z premią
  • Karty kredytowe z premią
Ranking kont osobistych z premią – marzec 2023 r.

HIT! Aż 750 zł premii na start za VeloKonto w VeloBank + 8% dla oszczędności!

Moim osobistym faworytem jest promocja nowego VeloBanku z super wysoką premią 750 zł na start za VeloKonto na prostych warunkach. Premia podzielona jest na trzy części:

  • 600 zł w akcji „Witaj w VeloBanku” to aż 10% moneyback za płatności kartą przez 6 kolejnych miesięcy (max. 100 zł miesięcznie)
  • 50 zł to premia w programie poleceń
  • 100 zł otrzymamy za przystąpienie do programu Mastercard Bezcenne Chwile

Co więcej, w VeloBank bez problemów ulokujemy oszczędności na 8% w skali roku zarówno na koncie oszczędnościowym jak i na lokacie bankowej.

650 zł za konto Alior Bank + 240 zł zwrotu za płatności mobilne + 7% dla oszczędzających

Alior Bank logo

Alior Bank dosyć nieoczekiwania zaczął mocno walczyć o nowych klientów i ich oszczędności. Jest to druga najlepsza promocja w moim subiektywnym rankingu promocji.

Za otwarcie Konta Jakże Osobistego zyskamy aż 650 zł premii za 8 płatności i logowań do aplikacji mobilnej + 240 zł zwrotu za wygodne płatności mobilne telefonem.

Oszczędzający znajdą tutaj świetne Konto Mega Oszczędnościowe na 7% w skali roku do 100 tys. zł.

Promocja będzie trwała do 31.05.2023 roku.

450 zł za bezwarunkowo darmowe CitiKonto w Citibank

Trzecią pozycją w moim subiektywnym rankingu promocji kont jest Bezwarunkowo Darmowe CitiKonto z kartą Mastercard z premią 450 zł na start. Jest to propozycja dla osób, które nie chcą co miesiąc spełniać warunków zwolnienia z opłaty za konto.

Dodatkowo mozemy zyskać 100 zł moneyback, jeśli po założeniu konta osobistego założymy też kartę kredytową, za otwarcie której można otrzymać 900 zł premii lub łatwiejsze 600 zł na Allegro (patrz dalsza część rankingu).

400 zł lub 500 zł na start za Konto Millennium 360° [+ 8% dla oszczędności]

Nowe Konto Millennium 360° można obecnie założyć z łatwą premią 400 zł na start + 100 zł za każde konto założone dla dziecka. Za jego prowadzenie nie zapłacimy ani grosza pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie na dowolną kwotę.

Jeśli zaś chodzi o nagrodę 400 zł / 500 zł, to otrzymamy ją za otwarcie konta + złożenie wzoru podpisu w przypadku założenia konta online, 4 logowania w aplikacji mobilnej, 4 zasilenia konta i wykonywanie płatności kartą niezbędnych do zwolnienia z opłaty za prowadzenie rachunku.

Promocja będzie trwała tylko do 31 marca 2023 r.

580 zł za Konto Jakie Chcę w Santander + 100 zł za konto dziecka + 8% dla oszczędzających

Santander logo

Santander Bank Polska przekaże łatwe 580 zł premii za otwarcie Konta Jakie Chcę z szerokim pakietem korzyści i łatwym warunkiem uniknięcia opłat. Nagroda podzielona jest na kilka części, ale wszystkie z nich można zdobyć w naprawdę prosty sposób.

Dodatkowo, zakładając konto dziecku otrzymamy po 100 zł premii za każde konto dziecka.

Oszczędzający również znajdą coś dla siebie, bowiem Santander odpalił świetną promocję Konta Max Oszczędnościowego na 8% do 100 tys. zł.

Do promocji można przystąpić do 31 marca 2023 roku.

450 zł za eKonto lub mKonto Intensive w mBank

mBank logo

mBank prowadzi promocje swoich dwóch rachunków: eKonta osobistego oraz mKonta Intensive. Za otwarcie jednego i drugiego otrzymamy 450 zł. Dodatkowo zakładając konto osobiste mBank możemy skorzystać z konta oszczędnościowego na 8% do 50 tys. zł.

Prześwietlenie promocji: 450 zł za eKonto osobiste w mBank

Prześwietlenie promocji: 450 zł za mKonto Intensive w mBank

450 zł do Biedronki za konto BNP Paribas

BNP Paribas logo

BNP Paribas aktywnie promuje swoje Konto Otwarcie na Ciebie. Aktualnie za jego założenie proponuje 450 zł premii w bonach Biedronki. Warunki promocji nie są zbyt wygórowane i sprowadzają się do zapewniania wpływów i płacenia za zakupy kartą do nowo otwartego konta.

Do promocji można przystąpić do 11.04.2023 roku.

250 zł za Konto Przekorzystne w Pekao + 150 zł dla dziecka + 8% dla oszczędzających

Bank Pekao SA logo

Bank Pekao w nowej akcji „Przekorzystnie z kartą VISA” przekaże 250 zł łatwej premii za otwarcie Konta Przekorzystnego z kartą debetową Visa. Pierwsze 100 zł otrzymamy już za samo otwarcie konta na selfie, kolejne 150 zł za trzykrotne wykonanie 5 płatności kartą na dowolną kwotę.

W Pekao SA można założyć konto dla dziecka z premią 150 zł na start na super łatwych warunkach. To świetna okazja, aby wprowadzić nasze pociechy w świat finansów.

Dodatkowo można założyć konto oszczędnościowe na 8% w skali roku do 100 tys. zł

Promocja będzie trwała do 15.05.2023 roku.

100 zł za Konto za Zero lub 200 zł za Konto Aurum w PKO BP

PKO Bank Polski na początku roku wystartował z kolejnym programem poleceń, w ramach którego przekaże 100 zł za otwarcie PKO Konta za Zero lub 200 zł za otrwarcie Konta Aurum z polecenia.

Warunkiem przystąpienia do promocji jest zachowanie 3 letniego okresu karencji. Z kolei warunkiem otrzymania nagrody jest oprócz podania kodu polecającego, wykonanie min. 3 płatności kartą lub 3 płatności BLIK. Alternatywnie, jeśli nie chcecie płacić BLIKIEM, można płacić tylko kartą, ale już na łączną kwotę min. 500 zł (Konto za Zero) lub 1000 zł (konto Aurum).

Do promocji można przystąpić tylko do 31 marca 2023 r.

250 zł za konto ING + 7% dla oszczędności dla chętnych

ING logo

ING Bank Śląski w ostatnim czasie podniósł wysokość premii do 250 zł na start dla nowych klientów. Z promocji skorzystają osoby nieposiadające konta ING od 1.10.2021 roku.

Warunkiem otrzymania nagrody jest m.in. wykonanie płatności na łączną kwotę min. 1000 zł do 30.06.2023 r., 3 płatności BLIK na dowolną kwotę oraz założenie celu oszczędnościowego i odłożenie na nim 300 zł (środki te możesz wypłacić już po otrzymaniu premii).

Po założeniu konta możesz skorzystać z OKO (Otwartego Konta Oszczędnościowego) oprocentowanego na 7% w skali roku dla kwoty do 300 tys. zł lub nawet 600 tys. zł.

Z promocji można skorzystać tylko do 30 marca 2023 roku.

100 zł na start (8000 pkt) za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile

Mastercard do 17 maja 2023 r. prowadzi akcję dla posiadaczy kart ze swoim logo, w ramach której przekaże 8000 punktów programu Bezcenne Chwile za rejestrację i następnie wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł w ciągu 30 dni od rejestracji.

1000 zł premii za konto Citigold + lokata na 7,6% w Citibank

Osoby z większymi oszczędnościami (450 tys. zł – 500 tys. zł) mogą skorzystać z promocji konta Citigold w Citibanku. Bank za jego otwarcie i ulokowanie kwoty 450 tys. zł otrzymają 1000 zł premii + lokatę na 7,6% w skali roku.

Z uwagi na wysokie wymagania promocji, zamieściłem ją na końcu rankingu.

Ranking kart kredytowych z premią – marzec 2023 r.

Przechodzimy do prześwietlenia promocji kart kredytowych z premią na start. Tutaj też znajdziemy kilka akcji zdecydowanie wartych uwagi.

Rekordowe 900 zł premii, łatwiejsze 600 zł na Allegro lub telefon Motorola Moto E22 z kartą Citibank

Na pierwszym miejscu promocji kart kredytowych znajduje się niezmiennie Citibank z aż trzema świetnymi promocjami. Do wyboru mamy 600 zł w gotówce + 300 zł w voucherach programu Mastercard Bezcenne Chwile (m.in. Allegro, Decathlon, Circle K, RTV EURO AGD), łatwiejsze 600 zł na Allegro lub smartfon Motorola Moto E22 całkowicie za darmo za spełnienie niewygórowanych warunków promocji.

Skorzystanie z każdej z tych promocji nie wiąże się z ponoszeniem żadnych kosztów w przypadku wykonywania najzwyczajniejszym promocji nowo wydaną kartą i spłacania jej w całości w okresie bezodsetkowym określonym na wyciągu (24 dni od wygenerowania wyciągu).

Prześwietlenia promocji kart Citibank:

Karta kredytowa z Żubrem w Pekao z nagrodą 800 zł na start + do 600 zł moneyback rocznie

Bank Pekao S.A. nieoczekiwanie odpalił świetną promocję karty kredytowej z premią 800 zł na start. Niestety promocja jest dosyć mocno ograniczona i przed skorzystaniem z niej trzeba sprawdzić czy spełnia się warunki uczestnictwa.

Oprócz premii 800 zł na start, Karta z Żubrem daje dodatkowo możliwość rozłożenia zadłużenia na nieoprocentowane raty 10 x 0%

Promocja będzie trwała do 30.04.2023 roku.

Nawet 360 zł z kartą kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk w Santander [5% moneyback]

Visa Akcja Pajacyk Santander

Santander Bank Polska ruszył z nową promocją karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk z 5% moneyback za płatności w sklepach spożywczych. Maksymalnie można otrzymać 30 zł zwrotu miesięcznie i 360 zł w okresie promocji wynoszącym 12 miesięcy.

Do promocji „Karta kredytowa Visa z bonusem” możesz przystąpić do 31 marca 2023 r.

300 zł za Przejrzystą kartę kredytową w PKO BP

PKO Bank Polski rzadko prowadzi promocje kart kredytowych z premią na start. Teraz za otwarcie Przejrzystej karty kredytowej otrzymamy łatwe 300 zł na Allegro za spełnienie prostych warunków.

Promocja będzie trwała do 15 maja 2023 r.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Ranking kont firmowych z premią na start [łącznie nawet do 13 700 zł!]

Aż 850 zł premii na start za VeloKonto w VeloBank – łańcuszek poleceń JakOszczedzic.pl!