w

Aż 850 zł premii na start za VeloKonto w VeloBank – łańcuszek poleceń JakOszczedzic.pl!

Otrzymywałem od Was zapytania, czy może nie wróciłbym do idei łańcuszka poleceń na blogu JakOszczedzic.pl. Jako, że to dzięki Wam blog istnieje, to chciałbym Wam podziękować za obecność i zająć się wymianą kodów polecających między czytelnikami, dzięki czemu każdy powinien zyskać dodatkowe 100 zł premii w programie „Doceniam Velo – Polecam Velo”.

Tym samym, zakładając VeloKonto w VeloBank każdy powinien zyskać łącznie 850 zł premii: 600 zł w 10% moneyback (w tym nawet za darmowe doładowania konta Revolut, za założenie którego zyskać można nawet 175 zł na start), 50 zł za skorzystanie z polecenia, 100 zł za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile oraz 100 zł za polecenie konta kolejnej osobie.

Jest to obecnie zdecydowanie najkorzystniejsza promocja bankowa na rynku, a potrwa już tylko 6 dni (mam nadzieję, że zostanie przedłużona na kolejny okres).

→ Przejdź do: VeloKonto w VeloBank z premią 650 zł i 7,5% dla oszczędności

VeloKonto: Nawet 850 zł premii (600 zł zwrotu + 100 zł w Bezcenne Chwile + 50 zł z polecenia + 100 zł za polecenie)

VeloBank ruszył na polskim rynku z prawdziwym przytupem! Tak dobrego startu nie pamiętam od czasu Alior Sync! Żadne inne konto bankowe nie da obecnie zarobić tak wysokiej i łatwej premii na start.

W ramach programu poleceń „Doceniam Velo – polecam Velo” oraz promocji „Witaj w VeloBank – edycja 1/2022” i „Punkty na start” otrzymamy łącznie aż do 850 zł premii: w tym 100 zł w voucherach Bezcenne Chwile (m.in. do Allegro, Circle K, Decathlon, RTV Euro AGD), 50 zł w gotówce za trzy wpływy, 100 zł za przekazanie kodu polecającego przez JakOszczedzic.pl oraz aż 600 zł zwrotu za płatności kartą debetową i/lub BLIKIEM w formie 10% moneyback.

Dla kogo nawet 850 zł premii w VeloBank?

Promocja ze zwrotem 600 zł za zakupy i 50 zł + 100 zł w programie poleceń dostępna jest dla osób, które nie miały konta osobistego w VeloBanku od 31.10.2022 r. Tym samym okres karencji wynosi zaledwie kilka miesięcy!

100 zł w programie Bezcenne Chwile możesz otrzymać, jeśli nie rejestrowałeś/aś karty VeloBank w programie (rejestracja kart innych banków, w tym dawnego Getin Banku nie jest problemem).

Jak otrzymać 850 zł za VeloKonto w VeloBank?

 • Aby otrzymać 150 zł premii w łańcuszku poleceń programu Doceniam Velo – Polecam Velo, napisz do mnie poprzez Facebooka, formularz kontaktowy lub emaila (jakoszczedzic.pl@gmail.com) z prośbą o podanie kodu polecającego (lub użyj nasz pewny kod ASZV63 ważny do 31.05.2024 r.)
  • Jeśli już wcześniej założyłeś/aś konto za pośrednictwem bloga, to napisz kiedy zostało ono otwarte i przekaż mi swój kod polecający
 • Następnie wypełnij wniosek online o VeloKonto z VeloSkarbonką i kartą debetową podając otrzymany kod polecający wyrażając przy tym zgody marketingowe na:
  • użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego
  • otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną
  • możliwość prowadzenia marketingu
 • Po otrzymaniu karty debetowej Mastercard, zarejestruj ją w programie Bezcenne Chwile
 • Aby otrzymać 100 zł w programie Bezcenne Chwile, w ciągu 30 dni od jej rejestracji, wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł (co i tak będziesz robić, aby otrzymać 10% zwrot za płatności)
 • Następnie zapewnij pojedynczy wpływ na kwotę min. 2000 zł w trzech kolejnych pełnych miesiącach po miesiącu otwarcia konta
  • Dla konta otwartego w marcu, wpływ należy zapewnić w kwietniu, w maju oraz w czerwcu 2023 roku
 • Z kolei aby otrzymać 600 zł zwrotu do VeloKonta:
  • W każdym z sześciu pierwszych 30-dniowych cykli licząc od dnia otwarcia VeloKonta, płać kartą i/lub BLIKIEM za codzienne zakupy łącznie na kwotę min. 1000 zł aby otrzymać 100 zł zwrotu miesięcznie (10% zwrotu)

To wszystko! Nagrodę w wysokości 10% wysokości transakcji otrzymasz na rachunek VeloSkarbonki (czy dodatkowego konta oszczędnościowego oprocentowanego na 8% w skali roku) nie później niż w ciągu 2 dni roboczych po zaksięgowaniu danej płatności.

VeloKonto w VeloBank – podstawowe informacje

VeloKonto w VeloBank to brak opłat za prowadzenie rachunku wraz z kartą debetową Mastercard i wypłatami ze wszystkich bankomatów w Polsce bez limitów po spełnieniu prostego warunku wykonania co najmniej 5 płatności kartą miesięcznie na dowolną kwotę (a przypomnę, że za ich wykonywanie otrzymamy 10% moneyback).

Dokładne prześwietlenie rachunku znajdziesz we wpisie: VeloKonto w VeloBank – prześwietlenie rachunku.

VeloKonto to:

 • Nawet 850 zł premii dzięki łańcuszkowi poleceń JakOszczedzic.pl
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za obsługę karty debetowej (do 26 roku życia lub po wykonaniu min. 5 płatności miesięcznie
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłatę z bankomatów Planet Cash
 • 0 zł za wypłatę z pozostałych bankomatów po wykonaniu min. 5 płatności kartą
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty BLIKIEM
 • 0 zł za wpłatomaty przy oddziałach banku
  • lub 0,8% / min. 1 zł w pozostałych wpłatomatach
 • 0 zł za polecenia zapłaty i zlecenia stałego o jednolitej kwocie
 • 8% w skali roku na lokacie na nowe środki lub na koncie oszczędnościowym.
Dokumenty:

Regulamin promocji „Witaj w VeloBanku – edycja 1/2022”

Regulamin promocji „Witaj w VeloBanku – edycja 1/2023”

Regulamin programu poleceń VeloBank

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz
Tomasz
1 rok temu

Syn kończy w kwietniu 18 lat. Do tej pory ma konto młodzieżowe jeszcze po getinie. Czy łapie się na 600 pln?

Łukasz
Łukasz
10 miesięcy temu

Poniżej aktualny kod polecenia wygenerowany 02.06.2023r. ważny do końca promocji czyli do 31.08.2023r.:

Aby otrzymać nagrodę 50 PLN konieczne jest spełnienie poniższych warunków:
Pierwszy warunek: udzielenie zgód marketingowych dla VeloBank S.A.
Drugi warunek: zasilanie konta kwotą min. 2 000,00 PLN przez 3 kolejne miesiące od otwarcia konta
(czyli jeśli otworzymy konto w czerwcu to 2 000,00 PLN musimy wpłacić w lipcu, sierpniu i wrześniu).
Nagroda przekazana będzie do końca października.

trackback

[…] 50 zł premii w programie poleceń podaj we wniosku o konto kod polecający otrzymany od znajomego lub nasz pewny kod ASZV63 (kod ważny do 31.05.2024 […]

trackback

[…] 50 zł premii w programie poleceń podaj we wniosku o konto kod polecający otrzymany od znajomego lub nasz pewny kod […]

trackback

[…] 50 zł premii w programie poleceń podaj we wniosku o konto kod polecający otrzymany od znajomego lub nasz pewny kod […]

trackback

[…] 50 zł premii w programie poleceń podaj we wniosku o konto kod polecający otrzymany od znajomego lub nasz pewny kod RZ1G2B (ważny do 31.05.2024 […]

Co myślisz?

Ranking promocji bankowych na marzec 2023 r. [nawet 4670 zł premii!]

HIT! Aż 1100 zł za kartę kredytową Citi Simplicity w Citibank [krótka karencja]!