w

Ale HIT! Aż 900 zł za założenie karty kredytowej Simplicity w Citibank [krótki okres karencji]!

Karta Citi Simplicity premia 900 zł

Tego jeszcze nie było! Właśnie ruszyła promocja Citibank z rekordową premią 900 zł za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity (w tym 600 zł w gotówce + 300 zł w bonach programu Bezcenne Chwile).

Założona karta Citi Simplicity będzie prowadzona za darmo jeśli tylko będziesz z niej aktywnie korzystać. Możesz też założyć darmowe CitiKonto zyskując kolejne 450 zł premii oraz jeszcze 100 zł moneyback w pakiecie konto + karta kredytowa. Mamy więc rekordową premię za kartę oraz konto, co daje łączny zysk w wysokości aż do 1450 zł!

Promocja będzie trwała tylko do wyczerpania puli 3000 wniosków. Po jej wyczerpaniu, nie będzie możliwości złożenia wniosku o kartę (czyli każdy uczestnik otrzyma swoją premię).

→ Aktualna promocja: Rekordowe 1200 zł premii z kartą Citi Simplicity

Mega HIT! Aż 900 zł z kartą Citi Simplicity + 100 zł moneyback

W nowej rekordowej promocji otrzymamy aż 600 zł zwrotu w gotówce oraz 300 zł w bonach programu Bezcenne Chwile. Takiej promocji jeszcze nie było, dlatego też zdecydowanie zachęcam każdego Wyjadacza Wisienek do skorzystania z tej promocji.

Jeśli obok karty kredytowej założysz też bezwarunkowo darmowe CitiKonto, to zyskasz dodatkową możliwość korzystania z moneyback do 100 zł od płatności kartami Citibank (debetową i kredytową).

Dla kogo 900 zł w gotówce od Citibank?

Z akcji „Zyskaj nawet 600 zł w gotówce + 300 zł w bonach programu Bezcenne Chwile” skorzystać mogą osoby nieposiadające głównej karty kredytowej Citibank od 1.09.2022 roku. Okres karencji jest więc wyjątkowo krótki!

Posiadanie konta osobistego nie wyklucza Cię z promocji, dlatego też warto jednocześnie skorzystać z obu promocji, zakładając również w pełni darmowe Citikonto z premią 450 zł + 100 zł moneyback. Dzięki temu Citibank będzie Was już znał i proces wnioskowania o kartę może być prostszy / szybszy.

Aby otrzymać kartę kredytową Citibank musisz też spełnić wymagania finansowe stawiane przez Citibank:

 • Wiek: Minimum 18 lat
 • Dochód netto: Minimum 1200 zł
 • Zatrudnienie: W obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
 • Dla firm: Działalność gospodarcza od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 złPremia za kartę Citi Simplicity

Jak przystąpić do promocji „900 zł za kartę Citi Simplicity”?

 • Złóż dedykowany wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając zgodę na przesyłanie przez bank informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną i utrzymaj te zgody do dnia otrzymania nagród
  • W ciągu 10 dni roboczych od wypełnienia wniosku dostarcz dokument potwierdzający dochody na specjalnej stronie banku. Pamiętaj, aby dostarczyć dokument dochodowy nawet jeśli wybierzesz niski limit karty i bank nie poprosi o te dokumenty w procesie wnioskowania (jest to bowiem warunek regulaminu promocji)
 • Aktywuj kartę za pomocą bankowości internetowej lub przez aplikację mobilną Citi Mobile nie później niż do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę
 • Po aktywowaniu karty zaloguj się do aplikacji mobilnej lub w bankowości elektronicznej również nie później niż do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy
 • W tym samym okresie przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile (w bankowości znajdziesz odnośnik do przystąpienia do tego programu)
Jak otrzymać 600 zł w gotówce + 300 zł w bonach za kartę Citi Simplicity?

 • Pierwszą nagrodę, 300 zł w bonach programu Bezcenne Chwile (24 000 pkt) otrzymasz za wykonanie nowo wydaną kartą płatności na łączną kwotę min. 300 zł w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy
  • Podpisując umowę w grudniu, płatności na min. 300 zł należy wykonać w styczniu, w lutym oraz w marcu 2023 roku
  • Mogą to być zarówno płatności w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Wyłączone z promocji są jedynie tzw. „ułatwiacze” takie jak doładowania wirtualnych portfeli (m.in. Revolut), transfery pieniężne, usługi hazardowe czy transakcje zwrócone. Wszystkie normalne płatności będą się liczyły
 • Kolejne 600 zł w gotówce otrzymasz w 6 częściach po 100 zł za każdy kolejny miesiąc, w którym wykonasz płatności na łączną kwotę min. 300 zł począwszy od czwartego miesiąca po miesiącu założenia karty
  • Dla kart założonych w grudniu będzie to okres od kwietnia do września 2023 roku

Jednym słowem 900 zł premii otrzymasz w zamian za płatności na kwotę min. 300 zł w każdym z 9 miesięcy licząc od kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy o kartę. Moneyback wynieniesie zatem aż 33%! Wydając 300 zł otrzymujemy bowiem 100 zł z powrotem.

Odbiór nagrody

Informacja o otrzymaniu każdej z nagród zostanie przesłana przez bank za pomocą wiadomości w bankowości elektronicznej. Z kolei każda z 7 nagród (24.000 pkt programu oraz 6 x 100 zł) zostanie przyznana automatycznie.

Punkty pojawią się na koncie programu i możesz je wymienić na vouchery (m.in. Allegro, Decathlon, RTV EURO AGD, Douglas, Empik, itd.), bilety do kina lub nagrody rzeczowe. Natomiast premia gotówkowa zostanie przelana przez Citibank na rachunek karty kredytowej powodując powstanie nadpłaty lub spłaty tej karty w ciągu 30 dni od otrzymania każdej z wiadomości.

PRZYKŁAD

 1. Umowę o kartę podpisujesz w grudniu 2022 r.
 2. Do końca stycznia 2023 r. aktywuj kartę poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną
 3. Również do końca stycznia 2023 r. zaloguj się min. raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości elektronicznej
 4. W każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu otwarcia karty (tj. styczeń, luty oraz marzec 2023 r.) wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł za co otrzymasz pierwsze 300 zł w punktach programu Bezcenne Chwile
 5. W sześciu kolejnych miesiącach (tj. w kwietniu, w maju, w czerwcu, w lipcu, w sierpniu oraz we wrześniu 2023 r.) również płać kartą na łączną kwotę 300 zł miesięcznie. Za każdy miesiąc spełnienia tego warunku otrzymasz 100 zł w gotówce na rachunek karty.
Karta Citi Simplicity – prześwietlenie oraz wyjaśnienie RRSO (0% czy 26,35%)?

Karta kredytowa Citi Simplicity

Uczestnicy promocji otrzymają zwolnienie z opłaty za kartę po spełnieniu warunków promocji, tj. po wykonaniu płatności na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie w pierwszym roku trwania umowy. Po tym czasie można bez problemu negocjować z bankiem zniesienie opłaty na kolejny rok.

RRSO 0% vs 26,35%

Po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego otrzymasz wyciąg wraz z kwotą wykorzystanego limitu / wartością wykonanych transakcji w poprzednim okresie rozliczeniowym. Dajmy na to, że wybierzesz generowanie wyciągu 1-go dnia miesiąca.

Aby nie zapłacić ani grosza odsetek i innych opłat (RRSO = 0%) za korzystanie z kredytu na karcie wystarczy, że w terminie określonym na wyciągu (26-ty dzień miesiąca dla naszego przykładu), przelejesz na rachunek karty pełną kwotę, jaką wydałeś/aś w poprzednim okresie rozliczeniowym (znajdziesz ją na wyciągu).

Dzięki temu możesz korzystać z darmowego kredytu na okres do 56 dni w każdym okresie rozliczeniowym. Zobacz też mój autorski poradnik działania kart kredytowych, gdzie znajdziesz też konkretne przykłady i więcej informacji na ten temat.

Karta Citi Simplicity to:

 • 900 zł premii na start
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty Simplicity przez pierwszy rok po wykonaniu nią płatności na kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym
  • 12 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł w kolejnych latach po wykonaniu płatności na min. 1000 zł (ale przed upływem roku można negocjować z bankiem ten warunek)
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni
 • Citi Rabaty
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
1 rok temu

Na etapie składania wniosku nie mam możliwości zrezygnowania z naklejki zbliżeniowej 5 zł, citiPhone 9 zł i edycjo wielkości przyznanego kredytu. Czy może coś przegapiłem na tym etapie ale w sumie dokładnie czytałem każdy punkt wypełnianego wniosku.

Marta_Sz
Marta_Sz
1 rok temu

Czy dodanie karty do istniejącego konta Bezcenne Chwile będzie ok?

mag
mag
1 rok temu
Reply to  Marta_Sz

na pewno tak, dzwoniłam i pytałam

Grzesiek
Grzesiek
1 rok temu

Jaki minimalny limit karty można wybrać?

David
David
1 rok temu
Reply to  Grzesiek

Mi też dali kosmicznie wysoki limit. Pani przez telefon powiedziała, że po aktywacji karty mogę nawet w 1 dzień zmienić ten limit. Wystarczy powiedzieć, że nie chcę tak obniżać zdolności kredytowej i że to pilne.

Grefor
Grefor
1 rok temu

Nauczka, żeby szybko zamykanie potrzebne karty. Niby dali mi zwolnienie z opłaty o zrezygnowałem z wypowiedzenia

Kamil_Z
Kamil_Z
1 rok temu

Wniosek złożony, zobaczymy czy mi przyznają kartę.

Marta
Marta
1 rok temu

Co jeśli mam dwie oferty, jedną niską bez dokumentów dochodowych? Ale chyba trzeba je dosłać i tak?!

Daniel
Daniel
1 rok temu

Dostał ktoś punkty z bezcennych chwil ?

Dominik
Dominik
1 rok temu
Reply to  Daniel

Niestety nie otrzymałem. A miałem dostać w maju. Tobie się udało? Gdzie reklamować?

Co myślisz?

Ranking kont oszczędnościowych

Ranking kont oszczędnościowych – grudzień 2022 r.

7,66% na lokacie lub 7,5% na koncie oszczędnościowym w Santander Consumer Bank [bez konta]