w

100 zł za konto dla dziecka w Santander Bank Polska [+ 580 zł dla rodzica!]

Santander konto dla dziecka premia 100 zł

Santander Bank Polska ruszył z kolejną promocją zachęcającą do otwarcia konta dla swojego dziecka proponując aż 100 zł łatwej premii na start.

Promocja występuje w dwóch wersjach w zależności od wieku dziecka: Pierwsza dla dzieci do 12 lat oraz druga dla nastolatków w wieku od 13 do 17 lat.

Z kolei rodzice nie posiadający konta w Santander mogą zyskać aż 580 zł premii za Konto Jakie Chcę oraz zwrot do 300 zł rocznie za domowe rachunki!

Obie promocje (konta dziecka i rodzica) będą trwały tylko do 31 marca 2022 roku.

Kto może skorzystać z promocji konta dziecka?

Pierwszym warunkiem jest posiadanie przez dorosłego konta osobistego w Santander Bank Polska, za założenie którego zyskasz obecnie aż 580 zł premii z wyrażonymi zgodami marketingowymi na kontakt banku telefonicznie i elektronicznie w celach marketingowych.

Drugim warunkiem jest to, aby Twoje dziecko obecnie ani nigdy wcześniej nie posiadało konta osobistego w Santander Bank Polska. W promocji można otrzymać klika nagród, po jednej nagrodzie dla każdego dziecka do 17 roku życia, które pierwszy raz założy konto w Santander.

100 zł dla dzieci do 12 roku życia

Zacznę od prześwietlenia łatwiejszej promocji dla młodszych dzieci do 12 lat. Jej zasady są niezwykle proste.

Pierwszym krokiem jest zgłoszenie się do promocji poprzez wypełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji w terminie od 1 do 31 marca 2023 roku i akceptację regulaminu oraz zgody na przetwarzanie danych w celu realizacji promocji:

Następnie należy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę dla Twojego dziecka koniecznie za
pośrednictwem bankowości Santander Internet
oraz zawrzeć umowę o to konto wyrażając przy tym w imieniu dziecka na kontakt w celach marketingowych (zgody można wycofać po otrzymaniu nagrody).

Wniosek o konto dziecka znajdziesz przechodząc kolejno w zakładkę „Oferta banku” > „Konto dla dziecka i nastolatka”.

Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku (o ile nie został złożony wcześniej) o świadczenie w ramach programu Rodzina 500+ i wskaż w nim swój rachunek w Santander Bank Polska.

Ostatni krok to przelanie na rachunek dziecka kwoty min. 50 zł.

To wszystko, teraz możecie już czekać na przekazanie nagrody przez Santander Bank już do 30 kwietnia 2023 roku na nowo otwarty rachunek dziecka.

100 zł dla nastolatków od 13 do 17 lat

W przypadku Twoich starszych dzieci w wieku od 13 do 17 lat dochodzi warunek założenia również karty debetowej dla dziecka i wykonania nią min. 1 płatności.

Aby otrzymać 100 zł za konto nastolatka:

 • Wypełnij formularz rejestracyjny nie później niż do 31 marca 2023 r. lub wyczerpania puli nagród (w taki przypadku na stronie pojawi się stosowna informacja)
 • Również do 31 marca 2023 roku zawnioskuj o konto, kartę debetową i usługi bankowości Santander Internet/mobile dla Twojego nastoletniego dziecka koniecznie poprzez bankowość Santander Internet wyrażając zgody marketingowe w imieniu dziecka
  • Upewnij się też czy sam/sama masz wyrażone zgody na:
   • Elektroniczny kanał kontaktu
   • kontakt telefoniczny w celach marketingowych
   • otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
 • Do 14 kwietnia 2023 roku nastolatek musi spełnić dwa warunki:
  • zalogować się min. 1 raz w aplikacji mobilnej Santander
  • zapłacić min. 1 raz nowo wydaną kartą debetową lub BLIKiem

Nagroda podobnie jak w przypadku konta dziecka zostanie przesłana najpóźniej do 30 kwietnia 2023 r. na rachunek dziecka otwarty w promocji.

Dokumenty:

Regulamin promocji „100 zł z kontem dla młodych”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

300 zł na Allegro dla obecnych klientów PKO BP w promocji „Przenieś swoje wynagrodzenie”

Ubezpiecz auto przez Punkta i odbierz 50 zł w gotówce [+ tańsze ubezpieczenie!]