w

Polecam PKO BP: 100 zł za PKO Konto za Zero lub 200 zł za Konto Aurum dla obu stron

Polecam PKO 2023 - program polecający PKO BP

Po krótkie przerwie ruszyła kolejna VIII edycja programu „Polecam PKO Bank Polski” w PKO BP, w którym obie strony (polecony oraz polecający) otrzymają po 100 zł premii za skuteczne polecenie PKO Konta za Zero lub 200 zł za polecenie Konta Aurum.

W ramach programu można polecić też pozostałe rachunki: PKO Konto dla Młodych zyskując po 50 zł premii, PKO Konto bez Granic zyskując 150 zł oraz Konto Platinum II zyskując 250 zł, jednak z uwagi na cechy kont i opłaty, polecam zakładanie PKO Konta za Zero lub Konta Aurum (jeśli możesz zapewnić odpowiednie miesięczne wpływy).

Zobacz też:

>> Aktualna edycja programu poleceń PKO BP na lipiec – grudzień 2023 r

Dla kogo 100 zł – 250 zł premii za założenie konta osobistego w PKO BP?

Nowym klientem uprawnionym do otrzymania premii od PKO BP jest osoba, która w okresie 36 miesięcy przed startem obecnej edycji programu, tj. od 5 stycznia 2020 roku, nie posiadała konta osobistego biorącego udział w programie poleceń, tj. PKO Konta dla Młodych, PKO Konta za Zero, PKO Konta bez Granic, Konta Aurum i/lub Konta Platinium II.

Posiadacze internetowych kont Inteligo mogą wziąć udział w promocji, jako że te konta nie podlegają pod program polecający.

100 zł / 150 zł / 200 / 250 zł premii pieniężnej za otwarcie konta z polecenia

Nowi lub powracający klienci PKO Banku Polskiego (z 36-miesięczną karencją) mogą zyskać od 50 zł do 250 zł premii w VIII edycji programu Polecam PKO w zamian za założenie konta i wykonanie zaledwie 6 transakcji!

Za konto otwarte z polecenia nowy / powracający klient banku otrzyma:

 • 50 zł za PKO Konto dla Młodych
 • 100 zł za PKO Konto za Zero
 • 150 zł za PKO Konto bez Granic
 • 200 zł za Konto Aurum
 • 250 zł za Konto Platinium II

VIII edycja programu poleceń PKO BP będzie trwała do 31 marca 2022 roku.

Jakie konto w PKO BP wybrać?

Dla większości z Was polecam PKO Konto za Zero, który wybiera większość klientów PKO z powodu braku opłat za prowadzenie rachunku pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie. Musisz przyznać, że nie jest to zbyt uciążliwy warunek 😉

Z kolei osobom, dla których nie jest problemem zapewnienie większych comiesięcznych wpływów na konto (min. 9000 zł miesięcznie) polecam Konto Aurum prowadzone za 0 zł po spełnieniu tego warunku (przy czym można wykonać kilka mniejszych przelewów w obie strony ze swojego konta w innym banku).

PKO Konto za Zero – zalety i opłaty

PKO Konto za Zero to 0 zł za prowadzenie rachunku wraz z kartą debetową pod warunkiem wykonania co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM na dowolną kwotę. W przeciwnym razie za prowadzenie karty debetowej zostanie pobrana opłata 10 zł miesięcznie.

Za 0 zł otrzymujemy bankomaty własne PKO BP oraz wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce.

PKO Konto za Zero to:

 • 0 zł za prowadzenie konta (jeśli posiadamy kartę debetową)
  • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu 5 płatności kartą miesięcznie
  • 10 zł w przeciwnym razie (przy braku wykonanych płatności)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP
 • 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów
 • 0 zł za polecenie zapłaty i zlecenia stałe
Konto Aurum – zalety i opłaty

Konto Aurum to 0 zł za prowadzeni konta i karty debetowej wraz z szerokim pakietem korzyści pod warunkiem zapewnienia wpływów na kwotę min. 9000 zł miesięcznie lub posiadania średnio miesięcznego salda depozytów w wysokości min. 150 tys. zł.

Za darmo otrzymujemy prowadzenie rachunku, kartę debetową z funkcją wielowalutową, wszystkie bankomaty w Polsce, powiadomienia SMS i push w aplikacji mobilnej IKO oraz darmowe wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Konto Aurum to:

 • 0 zł za prowadzenie konta przy miesięcznych wpływach na min. 9000 zł lub saldzie 150 tys. zł
  • 40 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę debetową z funkcją wielowalutową
 • 0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
 • 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów
 • 0 zł za polecenie zapłaty i zlecenia stałe
 • 0 zł za powiadomienia SMS i push w aplikacji IKO
100 zł premii na start za PKO Konto za Zero lub 200 zł za Konto Aurum w zamian za … 6 transakcji!

 • Złóż wniosek o Konto za Zero / Konto Aurum za pośrednictwem strony programu polecającego (przewijając w dół w sekcji „Wybierz konto dopasowane do swoich potrzeb”) podając przy tym kod polecający PKO BP otrzymany od polecającego
  • Jeśli nie posiadasz kodu polecającego to napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego, poprzez Messengera lub na maila jakoszczedzic.pl (et) gmail.com
  • Zaakceptuj regulamin programu poleceń oraz wyraź zgody marketingowe (na przekazywanie przez PKO BP materiałów marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych).
 • W ciągu 30 dni od otwarcia rachunku spełnij jeden z dwóch warunków:
  • wykonaj co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą debetową oraz co najmniej 3 płatności BLIK lub
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą i/lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 500 zł (dla PKO Konta PKO za Zero) lub na min. 1000 zł (dla PKO Konta bez Granic, Aurum)

Do powyższych transakcji zaliczają się zarówno płatności wykonane w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Pierwszy warunek jest zdecydowanie łatwiejszy do spełnienia pod warunkiem, że potrafisz wykonywać płatności BLIK. W drugiej opcji wystarczy z kolei wykonać same płatności kartą.

Kiedy otrzymam 100 zł / 150 zł / 200 zł premii?

Bank przekaże premię maksymalnie do 14. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Kto może zostać polecającym konto PKO BP?

PKO Bank Polski wprowadził okres karencji dla obecnych klientów. Polecającymy mogą zostać osoby, które posiadają konto osobiste w PKO BP od co najmniej 90 dni liczonych również od daty starty obecnej edycji programu (czyli 90 dni wstecz liczymy od 5 stycznia 2023 roku).

Tym samym osoby, które otworzą konto w tej edycji, będą mogły je polecić dalej dopiero w kolejnej edycji programu. Bankowi zależy bowiem, aby polecały osoby, które otworzyły i zachowały konto.

Premia dla polecającego

Jeśli posiadasz konto osobiste PKO od co najmniej 90 dni przed startem edycji programu poleceń, to możesz zarejestrować się w programie „Polecam PKO” i polecać konto innym osobom.

Podczas rejestracji podaj te same dane, jakie podałeś dla informacji banku (przede wszystkim numer telefonu).

Premię otrzymasz za skutecznie polecone konto (tj. jeśli polecony spełni zasady do otrzymania premii dla siebie). Maksymalnie można otrzymać premię za 10 skutecznie poleconych Kont za Zero i/lub Kont bez Granic zyskując 100 zł za każde z tych poleceń oraz premię 50 zł za maksymalnie 10 skutecznie poleconych Kont dla Młodych. Łącznie zyskać więc można do 1500 zł premii z poleceń.

Dodatkowo klienci posiadający Konto Aurum lub Konto Platinum II mogą otrzymać do 2000 zł za polecenie tych kont (po 200 zł za każde z pierwszych 10 poleceń).

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Nawet 2500 zł premii do konta firmowego Mój Biznes w Banku Millennium

7,5% bez limitów w PKO BP [+ nawet 250 zł premii za konto!]