w

Podwyżka! Już 250 zł na start za konto w ING Banku Śląskim [+8% dla chętnych]

Kont ING premia 250 zł na start 2023

ING Bank Śląski ruszył z nową lepszą promocją konta osobistego Direct z wyższą premią w wysokości 250 zł na start oraz możliwością założenia konta oszczędnościowego na 8% w skali roku nawet do 800 tys. zł.

Konto osobiste Direct, którego dotyczy opisywana dzisiaj promocja to bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie rachunku, natomiast karta debetowa będzie prowadzona za 0 zł pod warunkiem wydania nią min. 300 zł miesięcznie.

Można się tutaj wesprzeć darmowych doładowaniem konta Revolut, za założenie którego otrzymamy obecnie 175 zł do podziału, a następnie zrobić przelew na swoje konto w dowolnym banku.

Aktualna edycja promocji ING:

→ Przejdź do: 250 zł za konto w ING Banku Śląskim

250 zł w gotówce za konto ING

Warunki promocji konta osobistego w ING w końcu uległy zmianie na plus i zamiast stałych 200 zł zyskać możemy obecnie 250 zł premii. Podstawowym warunkiem jej otrzymania jest wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł (mamy na to czas aż do 30.06.2023 roku).

Promocja konta z wyższą premią na start trwa do 30 marca 2023 roku.

Dla kogo 250 zł za konto ING?

Z promocji z rekordową premię za założenie konta osobistego ING skorzystać mogą zarówno nowi jak i powracający klienci banku, którzy od 1 października 2021 roku nie posiadają konta osobistego w ING Banku Śląskim (w tym jako współposiadacz). Mamy więc kolejne przesunięcie okresu karencji dla dawnych klientów banku.

Dodatkowo na dzień składania wniosku o konto nie można posiadać konta, karty, pożyczki oraz być pełnomocnikiem do tych produktów.

Jak otrzymać 250 zł za Konto Direct?

 • Złóż wniosek online o konto osobiste Direct wraz z kontem oszczędnościowym i dowolną kartą debetową (informacje na temat konta znajdziesz na końcu wpisu)
  • We wniosku wyraź zgody na: marketing drogą elektroniczną oraz otrzymywanie profilowanych informacji handlowych Kartę debetową możesz też zamówić później poprzez system bankowości Moje ING, jednak nie później niż do 30.03.2023 r.
 • Nagroda I: 120 zł w gotówce otrzymasz za wykonanie płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1000 zł do 30.06.2023 roku kartą i/lub portfelem mobilnym Google Pay / Apple Pay i/lub BLIKIEM
  • Płatności te można podzielić np. na 3 miesiące po 334 zł przy okazji spełniając warunek zwolnienia z opłaty za kartę
  • Transakcje anulowane i wypłaty z bankomatu nie zostaną uwzględnione
 • Nagroda II: 130 zł w gotówce otrzymasz jeśli do 30.06.2023 r.:
  • wykonasz min. 3 transakcje BLIK w sklepach internetowych (np. Allegro, Biedronka, Orlen, itd.). Te płatności mogą się już zawierać w wymaganej kwocie do premii podstawowej
  • otrzymasz w trzech dowolnych miesiącach trwania promocji (styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj i/lub czerwiec) wpływy na łączną kwotę min. 1000zł
   • Nie mogą to być wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku
  • założysz min. 1 cel oszczędnościowy, na którym odłożysz min. 300 zł.
   • Cel Oszczędnościowy założysz w bankowości wybierając „Oferta ING” > „Oszczędności” > „Cele oszczędnościowe”
 • To wszystko! Teraz wystarczy już tylko utrzymać konto wraz z kartą i zgodami marketingowymi do dnia wypłaty nagrody, która zostanie przekazana nie później niż do 14 lipca 2023 roku przelewem na rachunek oszczędnościowy (OKO).

  Po otrzymaniu nagrody możesz zrezygnować z karty debetowej, jeśli jej nie potrzebujesz a utrzymanie samego konta osobistego bez karty jest bezwarunkowo darmowe. Tego dnia możesz też zrezygnować z konta, jeśli nie spełnia ono Twoich oczekiwań i wycofać zgody marketingowe.

  
  
  
  
  

  Wskazówki

  
  
  
  
  

  Wskazówka 1:

  Za pierwszy niepełny miesiąc (w ING liczy się go od 29-go dnia miesiąca do 28-go dnia kolejnego miesiąca) nie poniesiesz opłaty za kartę, niezależnie od spełnienia warunków płatności. Zatem płatności rozpocznij wykonywać od 29-go dnia miesiąca po miesiącu założenia konta.

  
  
  
  
  

  Wskazówka 2:

  Płatności na łączną kwotę 1000 zł najkorzystniej będzie podzielić na 3 miesiące spełniając przy okazji warunek zwalniający z opłaty za kartę (płatność 300 zł w okresie rozliczeniowych trwającym od 29-go do 28-go dnia kolejnego miesiąca).

  
  
  
  
  

  Konto Oszczędnościowe na 8%

  Dużą zaletą konta osobistego w ING Banku Śląskim jest możliwość ulokowania oszczędności na 8% w skali roku do kwoty aż do 800 tys. zł (nowi klienci) lub 400 tys. zł (obecni klienci). Prześwietlenie promocji samego Otwartego Konta Oszczędnościowego znajdziesz w osobnym wpisie: Otwarte Konto Oszczędnościowe 8% w ING do 800 tys. zł

  
  
  
  
  

  Konto Direct: opłaty

  Konto Direct to brak opłat za prowadzenie w przypadku braku karty debetowej. Karta debetowa będzie z kolei prowadzona za 0 zł po wykonaniu nią płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym (tj. od 29-go do 28-go dnia kolejnego miesiąca).

  
  
  
  
  

  Konto Direct ING to:

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za prowadzenie karty debetowej po wykonaniu płatności na łączną kwotę min. 300 zł
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash
  • 0 zł za pierwszą wypłatę z bankomatów obcych
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego
  • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
  • 8% do 800 tys. zł na Otwartym Koncie Oszczędnościowym
  
  
  
  
  

  Dokumenty:

  Regulamin promocji „250 zł za konto Direct lub Komfort w ING”

  Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Waldek
Waldek
1 rok temu

Dalej jest ta łatwiejsza promocja dla młodych? Mam 24 lata.

Marcin N.
Marcin N.
1 rok temu

Jak długo trzeba trzymać środki na celu oszczędnościowym?

Co myślisz?

Aż do 1950 zł za Bezterminowo Darmowe konto firmowe w Santander Bank Polska

200 zł na start za Konto Przekorzystne w Pekao SA [+ 8% dla oszczędności i 150 zł dla dziecka]