w

300 zł za Przejrzystą kartę kredytową w PKO BP [+ nawet 250 zł za konto osobiste]

PKO Bank Polski ruszył ze świetną promocją Przejrzystej karty kredytowej z łatwą premią 300 zł na Allegro na start za spełnienie warunków.

Promocja będzie trwała do 15 maja 2023 r. lub do wyczerpania puli 5 300 nagród. 2650 dla kart Mastercard oraz 2650 dla kart Visa.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta osobistego w PKO Banku Polskim to sprawdź jak otrzymać łatwe 100 zł premii za Konto za Zero lub 200 zł za Konto Aurum.

Kto może otrzymać 300 zł za Przejrzystą kartę kredytową PKO BP?

Uczestnikiem może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, która w czasie trwania promocji zawrze umowę o Przejrzystą kartę kredytową Mastercard lub Visa w PKO BP.

Z regulaminu wynika zatem, że nie ma wykluczenia dotyczących obecnych posiadaczy innych kart kredytowych PKO Banku Polskiego lub też posiadania innych produktów banku.

Zakładamy produkt kredytowy, wobec czego musimy posiadać zdolność kredytową do wydania karty kredytowej (tj. posiadać stałe źródło dochodów).

300 zł na Allegro za Przejrzystą kartę kredytową w PKO BP

PKO Bank Polski postanowił zachęcić swoich klientów do zakładania Przejrzystej karty kredytowej przekazując w zamian nagrodę na start. Nagrodą są bony o łącznej wartości 300 zł na Allegro (3 bony po 100 zł). Otrzymamy je w zamian za spełnienie prostych warunków promocji opisanych poniżej.

Jak otrzymać 300 zł (24.000 pkt) za Przejrzystą kartę kredytową w PKO BP?

 • Do 15 maja 2022 r. lub do wyczerpania puli nagród zawrzyj umowę o Przejrzystą kartę kredytową Mastercard lub Visa w PKO BP
  • wyraź przy tym zgodę na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) drogą elektroniczną, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących i utrzymaj je do dnia otrzymania nagrody (tj. co najmniej do 7.07.2023 r.)
  • aktywuj aplikację mobilną IKO (jeśli jeszcze masz ją nieaktywną)
 • Najpóźniej do 15.05.2023 r. zarejestruj się w promocji na dedykowanej stronie podając swoje imię, nazwisko, 4 ostatnie cyfry karty oraz email i zaakceptuj regulamin promocji
 • Do 9 czerwca 2023 r. wykonaj płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł (pod uwagę nie będą brane transakcje anulowane lub zwrócone jak również za doładowania portfeli cyfrowych takich jak Revolut, Skycash, itp. oraz za zakup kart podarunkowych czy bonów)

To wszystko! Teraz wystarczy już tylko czekać na nagodę, która zostanie przekazana do dnia 7 lipca 2023 r. poprzez aplikację mobilną IKO.

Punkty możesz wymienić na nagrody lub vouchery w terminie 6 miesięcy od ich naliczenia na koncie programu Bezcenne Chwile. Do czasu ich wykorzystania musisz utrzymać umowę o kartę.

Zobacz też najlepsze promocje kont i kart:

Przejrzysta karta kredytowa PKO BP

Przejrzysta karta kredytowa w PKO BP to przede wszystkim przejrzyste zasady, czyli brak opłat do 55 dni (masz 24 dni od dnia wystawienia wyciągu na spłatę wykorzystanej w poprzednim cyklu rozliczeniowym kwoty bez żadnych kosztów).

Karta będzie prowadzona bezpłatnie pod warunkiem wykonywania średniomiesięcznych płatności na kwotę min. 600 zł (tj. 7200 zł w ciągu roku).

Przejrzysta karta kredytowa w PKO BP to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł rocznie za obsługę karty w przypadku wydania nią min. 7200 zł w ciągu roku
  • 30 zł w przypadku wydania min. 6000 zł w ciągu roku
  • 60 zł w przeciwnym razie
 • Limit od 1000 zł do 20 000 zł
 • Do 55 dni okresu bezodsetkowego (24 dni od dnia wystawienia wyciągu przez bank) – RRSO 0% lub 24,92%
Poradnik

Przed złożeniem wniosku o kartę kredytową przeczytaj mój poradnik działania kart kredytowych i zobacz jak mądrze z niej korzystać, aby nie ponieść żadnych opłat z tytułu odroczonej płatności za zakupione towary i usługi.

Dokumenty:

Regulamin promocji „300 zł w prezencie dla kart Mastercard”

Regulamin promocji „300 zł w prezencie dla kart Visa”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin N.
Marcin N.
1 rok temu

Jak skorzystać jeśli nie mam konta w PKO?

Wiktor
Wiktor
1 rok temu

jest nie jasne. Raz piszesz, że trzeba wydać 60000 a później pod spodem że 6000. To jak jest?

Katarzyna
Katarzyna
1 rok temu

Autorowi wszystko się pomieszało,. karta Platinum z kartą Przejrzystą, Bezcenne Chwile z Allegro….
Opłata za kartę przejrzystą jest stopniowana od 60 zł do 0, dla bezpłatności trzeba wydać 7200 zł rocznie, a jak zamknie się kartę wcześniej opłata jest proporzjonalna…

Katarzyna
Katarzyna
1 rok temu

Już lepiej, ale…

Punkty możesz wymienić na nagrody lub vouchery w terminie 6 miesięcy od ich naliczenia na koncie programu Bezcenne Chwile. Do czasu ich wykorzystania musisz utrzymać umowę o kartę.”

Tu są bony Allegro….

„Jak otrzymać 300 zł (24.000 pkt) za kartę Platinum?”
Chyba: „Jak otrzymać 300 zł w bonach Allegro za kartę Przejrzystą?”
Koniec znęcania się 🙂

Jedno info, w przypadku posiadania dostępu do e-bankowości (np. po poprzednim koncie), karta jest praktycznie na klik.

Co myślisz?

7,5% do 300 tys. zł: Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium [+400 zł na start za konto osobiste]

300 zł na Allegro dla obecnych klientów PKO BP w promocji „Przenieś swoje wynagrodzenie”