w

Motorola Moto e22 za darmo z kartą Citi Simplicity w Citibank

motorola moto e22 za darmo z karta citi simplicity

Citibank przedłużył świetną promocję z nagrodą gwarantowaną w postaci smartfonu Motorola Moto E22 o wartości 649 zł do karty kredytowej Citi Simplicity dla nowych i powracających klientów. Wystarczy przez trzy miesiące po wydaniu karty płacić nią za codzienne zakupy i wydać określoną kwotę.

To jeszcze nie wszystko, bowiem zakładając bezwarunkowo darmowe Citikonto zyskasz kolejne 500 zł premii na start!

Promocja karty ze smartfonem będzie trwała do 31 maja 2023 roku. Nie warto jednak czekać, bowiem im szybciej wypełnisz wniosek i otrzymasz kartę, tym szybciej otrzymasz nagrodę.

→ Rekordowe 1200 zł premii z kartą Citi Simplicity

Smartfon Motorola Moto E22 za darmo do karty Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity będzie wydawana na łatwiejszych zasadach zwolnienia z opłaty. Wystarczy miesięcznie nią wydać w sklepach łączną kwotę min. 300 zł, a nie zapłacisz ani grosza za jej prowadzenie. Kartę musisz utrzymać do dnia otrzymania nagrody, a po tym okresie możesz zrobić z nią co zechcesz.

Dla kogo Motorola Moto E22 od Citibank?

W promocji ze smartfonem Motorola Moto E22 Citibank wprowadził skrócony okres karencji dla byłych posiadaczy kart Citibanku. Jeśli od 1 stycznia 2021 roku nie posiadasz żadnej głównej karty kredytowej Citibank to możesz skorzystać z tej promocji.

Posiadanie konta osobistego nie wyklucza Cię z promocji, a przypomnę, że za jego założenie otrzymasz kolejne 500 zł premii na start.

Aby otrzymać kartę kredytową Citibank musisz spełnić wymagania finansowe:

 • Wiek: Minimum 18 lat
 • Dochód netto: Minimum 1200 zł
 • Zatrudnienie: W obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
 • Dla firm: Działalność gospodarcza od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 zł.
Aby otrzymać Motorolę Moto E22 od Citibank?

 • Złóż dedykowany wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity
  • W ciągu 10 dni roboczych od wypełnienia wniosku wyślij dokumenty potwierdzające dochody na specjalnej stronie banku (w momencie wypełniania wniosku nie musisz ich posiadać)
 • Aktywuj kartę za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy
 • Do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy zainstaluj aplikację mobilną Citi Mobile i zaloguj się w niej po aktywacji karty
 • Przez trzy kolejne pełne miesiące po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności na łączną kwotę min. 500 zł w każdym ze wskazanych miesięcy
  • Mogą to być zarówno płatności w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Wyłączone są jedynie tzw. „ułatwiacze”, tj. np. doładowania wirtualnych portfeli (m.in. Revolut), transfery pieniężne, usługi hazardowe czy transakcje zwrócone. Wszystkie normalne płatności jak najbardziej będą się tutaj liczyły
Odbiór nagrody i gwarancja

Informację od Citibanku o przyznaniu nagrody otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków za pomocą wiadomości w systemie bankowości elektronicznej.

Smartfon Motorola Moto E22 będzie do Ciebie wysłany w terminie 60 dni od otrzymania ten wiadomości na adres korespondencyjny podany w banku.

Smartfon podlega pełnej 24 miesięcznej gwarancji od daty aktywowania urządzenia na podstawie numeru IMEI. Reklamacje złożysz przez dedykowany adres.

PRZYKŁAD

 1. Umowę o kartę podpisujesz w lutym 2022 r. Po jej otrzymaniu aktywuj kartę
 2. Do końca marca 2022 r. zainstaluj aplikację mobilną Citi Mobile, i po aktywacji karty, zaloguj się min. raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile
 3. W marcu, w kwietniu oraz w maju 2023 roku wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 500 zł (w każdym z tych trzech miesięcy).
 4. Informację o przyznaniu smartfonu Motorola Moto E22 otrzymasz nie później niż do 31 czerwca 2023 roku
 5. Motorola Moto E22 zostanie wysłana nie później niż do 31 lipca 2023 roku
Wolisz inną nagrodę?

Nie ma problemu. Alternatywnie możesz skorzystać z dwóch innych promocji karty Citi Simplicity i zyskać rekordowe 900 zł premii lub 600 zł na Allegro.

Na dokładkę korzystając z promocji bezwarunkowo darmowego Citikonta otrzymasz kolejne 450 zł i 100 zł moneyback zakładając też kartę Citi Simpliciti, co da łącznie aż 1400 zł premii od Citibank!

Karta Citi Simplicity – prześwietlenie oraz wyjaśnienie RRSO (0% czy 25,30%)?

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity to podstawowa i najpopularniejsz karta Citibanku, która będzie prowadzona dla uczestników promocji na preferencyjnych warunkach przez pierwszy rok.

Opłata w wysokości 12 zł miesięcznie będzie zniesiona pod warunkiem wykonania nią płatności na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie (pamiętaj, że na potrzeby promocji musisz przez 3 pierwsze miesiące płacić kartą min. 500 zł miesięcznie). Ten warunek można oczywiście połączyć z warunkiem otrzymania nagrody, w związku z czym nie będzie z tym problemów.

RRSO 0% vs 25,30%

Po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego otrzymasz wyciąg wraz z kwotą wykorzystanego limitu / wartością wykonanych transakcji w okresie rozliczeniowym. Załóżmy, że okres rozliczeniowym trwa od 1-go do ostatniego dnia miesiąca.

Aby nie zapłacić ani grosza za korzystanie z pieniędzy banku (RRSO = 0%) wystarczy że przelejesz na rachunek karty pełną kwotę, jaką wydałeś/aś w poprzednim okresie rozliczeniowym. Kwotę tą znajdziesz na wyciągu. Przy założeniu, że okres rozliczeniowy kończy się 1-go dnia miesiąca, wpłaty dokonaj na rachunek karty do 26-go dnia miesiąca, a za korzystanie z darmowego odroczonego terminu zapłaty nie zapłacisz ani grosza!

Po więcej szczegółów zapraszam Cię do osobnego wpisu: poradnik działania kart kredytowych, gdzie znajdziesz też konkretne przykłady i więcej informacji na ten temat.

Karta Citi Simplicity to:

 • Smartfon Motorola Moto E22 za darmo na start
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty Simplicity przez pierwszy rok po wykonaniu nią płatności na kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym
  • 12 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł w kolejnych latach po wykonaniu płatności na min. 1000 zł (przed upływem roku możesz negocjować ten warunek z bankiem i otrzymać kartę nawet za darmo)
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni
 • Citi Rabaty
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
1 rok temu

Mi w poprzedniej edycji policzyli 12 zł opłaty za kartę i reklamacja nic nie dała [a wydałem wtedy 900 zł] – twierdzą, że zwrot opłaty jest od 2 miesiąca do 13 miesiąca jeśli wyda się 300 zł

Co myślisz?

VeloKonto VeloBank premia lipiec 2023

Aż 650 zł premii na start za VeloKonto w VeloBank + 8% dla oszczędności!

100 zł na start (8000 pkt) za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile