w

600 zł na Allegro za założenie karty Citi Simplicity w Citibank [krótka karencja!]

voucher 600 zł do Allegro od citibank

Citibank po niemal miesiącu przerwy przywrócił najpopularniejszą promocję karty Citi Simplicity z bonami Allegro na 600 zł za założenie karty kredytowej Citibank i spełnienie prostych warunków. Z promocji ucieszą się dawni klienci z powodu krótkiej karencji.

Co więcej, uczestnicy promocji mogą założyć kartę na uproszczonych zasadach i otrzymają łatwiejsze warunki zwolnienia z opłaty za kartę. Na dodatek, Citibank skrócił okres karencji dla byłych posiadaczy kart Citibanku. Zobacz też jak zyskać kolejne 450 zł za Bezwarunkowo Darmowe CitiKonto.

Promocja będzie trwała do 19.09.2023 roku. Nie ma jednak co czekać, bowiem im szybciej skorzystasz, tym szybciej otrzymasz nagrodę.

Nowa promocja:

→ Przejdź do: 600 zł do Lidla z kartą Citi Simplicity

Dla kogo rekordowe 600 zł na Allegro od Citibank?

Nowa promocja Citibanku z bonami Allegro na 600 zł za kartę Citi Simplicity dostępna jest dla osób, które od 1 września 2022 roku nie posiadają głównej karty kredytowej w Citibanku.

Aby otrzymać kartę kredytową Citibank musisz dodatkowo spełniać wymagania finansowe:

 • Wiek: Minimum 18 lat
 • Dochód netto: Minimum 1200 zł
 • Zatrudnienie: W obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
 • Dla firm: Działalność gospodarcza od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 zł.
Jak otrzymać 600 zł na Allegro za kartę Citi Simplicity?

 • Złóż promocyjny wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity
  Jeśli w momencie wypełniania wniosku nie posiadasz wszystkich dokumentów lub informacji, to możesz je uzupełnić później.
  • W ciągu 10 dni od wypełnienia wniosku dostarcz dokument potwierdzający dochody na specjalnej stronie banku
  • Podczas zawierania umowy wyraź zgodę na przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy zarówno w formie mailowej jak i telefonicznej.
 • Do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę, aktywuj kartę za pomocą bankowości internetowej lub przez aplikację mobilną Citi Mobile
 • Po aktywacji karty, zaloguj się w aplikacji mobilnej również nie później niż do końca miesiąca po miesiącu otwarcia karty
 • Pierwsze 200 zł na Allegro otrzymasz za wykonanie kartą Citi Simplicity płatności na łączną kwotę min. 300 zł w każdym z 3 pełnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy
  • Mogą to być zarówno płatności w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Wyłączone z promocji są jedynie tzw. „ułatwiacze”, tj. np. doładowania wirtualnych portfeli (m.in. Revolut), transfery pieniężne, usługi hazardowe czy transakcje zwrócone. Wszystkie normalne płatności jak najbardziej będą się tutaj liczyły
 • Kolejne 400 zł na Allegro otrzymasz w czterech częściach po 100 zł każda za każdy z 4 kolejnych miesięcy (miesiące 4-7 po miesiącu otwarcia karty), w których wykonasz płatności na min. 300 zł
Odbiór nagrody

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków za pomocą wiadomości w systemie bankowości elektronicznej.

Nagroda podzielona jest na 4 części: 200 zł po trzech miesiącach oraz kolejne 100 zł za każdy kolejny z czterech miesięcy.

Samą nagrodę w postaci e-kodów otrzymasz z kolei w terminie 60 dni od otrzymania powyższej wiadomości również na skrzynkę w bankowości internetowej.

Każdy bon Allegro będzie ważny przez okres 12 miesięcy od jego otrzymania.

PRZYKŁAD

 1. Umowę o kartę podpisujesz w styczniu 2023 r. akceptując zgody marketingowe. Pamiętaj o dostarczeniu dokumentów dochodowych.
 2. Do końca lutego 2023 r. aktywuj kartę poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną
 3. Również do końca lutego 2023 r. zaloguj się min. raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile
 4. W każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu otwarcia karty (tj. w lutym, w marcu oraz w kwietniu 2023 roku) wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł za co otrzymasz pierwsze 200 zł na Allegro
 5. W czterech kolejnych miesiącach (tj. w maju, w czerwcu, w lipcu oraz w sierpniu 2023 roku) również płać kartą na łączną kwotę 300 zł miesięcznie. Za każdy miesiąc spełnienia tego warunku otrzymasz 100 zł na Allegro.

Każda z nagród zostanie przekazana w ciągu 60 dni od otrzymania informacji z banku o przyznaniu nagrody za pośrednictwem systemu bankowości elektrycznej.

Karta Citi Simplicity – prześwietlenie opłat i wyjaśnienie RRSO (0% czy 26,35%)?

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity będzie prowadzona dla uczestników promocji na preferencyjnych warunkach przez pierwsze 12 miesięcy. Opłaty w wysokości 12 zł nie zapłacisz jeśli w każdym miesiącu wykonasz tą kartą płatności na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie. Tak się składa, że jest to również warunek otrzymania premii, w związku z czym nie będzie z tym problemów.

RRSO 0% vs 26,35%

Po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego otrzymasz wyciąg wraz z kwotą wykorzystanego limitu / wartością wykonanych transakcji w okresie rozliczeniowym.

Aby nie zapłacić ani grosza (RRSO = 0%) za korzystanie z kredytu na karcie wystarczy, że w terminie określonym na wyciągu, przelejesz na rachunek karty pełną kwotę, jaką wydałeś/aś w poprzednim okresie rozliczeniowym (określoną na wyciągu).

Dzięki temu możesz korzystać z darmowego kredytu na okres do 56 dni w każdym okresie rozliczeniowym. Zobacz też mój autorski poradnik działania kart kredytowych, gdzie znajdziesz też konkretne przykłady i więcej informacji na ten temat.

Karta Citi Simplicity to:

 • 600 zł na Allegro na start
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty Simplicity przez pierwszy rok po wykonaniu nią płatności na kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym
  • 12 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł w kolejnych latach po wykonaniu płatności na min. 1000 zł (ale przed upływem roku można negocjować z bankiem ten warunek)
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni
 • Citi Rabaty
 • Mastercard Bezcenne Chwile – punkty za płatności – radzę poczekać na promocję z aktywacją (niebawem powinna pojawić się promocja z punktami o wartości 100 zł lub 200 zł na start)
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Ponownie 555 zł premii za konto Credit Agricole + lokata 10%

Podwyżki opłat BNP Paribas 2023

Podwyżki w BNP Paribas od 1 marca 2023 roku [+150 zł premii na osłodę]