w

Aż 450 zł (350 zł od Citibank + 100 zł od Mastercard) za bezwarunkowo DARMOWE CitiKonto [+ 1000 zł dla chętnych za kartę Citi Simplicity]

Citibank CitiKonto premia marzec 2023

Dzięki kolejnej promocji Citibank zyskać możemy jeszcze wyższą premię 450 zł na start (350 zł od banku + 100 zł od Mastercard) za otwarcie bezwarunkowo darmowego CitiKonta. Dodatkowo, za otwarcie karty kredytowej Citi Simplicity zyskamy rekordowe 900 zł + 100 zł moneyback.

Jeszcze raz podkreślę, CitiKonto w Citibank to całkowity brak opłat bez żadnych warunków dodatkowych (prowadzenie rachunku, karty debetowej oraz wybrane bankomaty oraz 4 wypłaty z pozostałych bankomatów miesięcznie). Nic nie ryzykując, zyskasz 450 zł premii na start + dla chętnych kolejne 1000 zł w promocji karty kredytowej Citi Simplicity, która też w prosty sposób będzie darmowa.

Promocja będzie trwała do 19 kwietnia 2023 r. lub do wyczerpania puli 3000 otwartych kont. Po tym czasie strona promocji przestanie działać.

→ Aktualna promocja: 500 zł na start za DARMOWE CitiKonto

450 zł za darmowe CitiKonto z kartą Mastercard

W nowej promocji Citibanku i Mastercard zyskamy 450 zł premii za darmowe konto + kolejne 1000 zł po założeniu karty kredytowej. Daje to nam łącznie za pakiet konto + karta kredytowa aż 1450 zł premii! Oczywiście możecie skorzystać z samej promocji BEZWARUNKOWO DARMOWEGO konta osobistego i zyskać 450 zł premii.

Z promocji możesz skorzystać jeśli po 31.12.2020 roku nie posiadałeś/aś konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibanku. Okres karencji wynosi więc mniej więcej dwa lata.

Posiadanie innych produktów Citibanku takich jak np. popularnych kart kredytowych nie wyklucza Cię z promocji. Powtórze raz jeszcze, że do zgarnięcia jest kolejne 900 zł + 100 zł moneyback za kartę Citi Simplicity. Wniosek o kartę warto złożyć od razu po założeniu konta.

Jak otrzymać 450 zł premii za CitiKonto?

 • Złóż promocyjny wniosek online o darmowe CitiKonto do 19 kwietnia 2023 roku
  • Aby otrzymać pierwsze 20 zł należy wyrazić zgody marketingowe na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych (zgody wystarczy utrzymać do ostatniego dnia miesiąca otwarcia konta). Możesz pominąć ten krok i wciąż zyskać 430 zł premii
 • Po otrzymaniu karty debetowej Mastercard, zarejestruj ją w programie Bezcenne Chwile poprzez bankowość Citibank nie później niż do 17.05.2023 r.
  • niezbędne jest też wyrażenie zgody na wykorzystywanie danych kontaktowych i danych dotyczących udziału w programie Bezcenne Chwile przez Mastercard do celów marketingowych za pomocą co najmniej jednego z kanałów (mailowego lub telefonicznego)
 • Nagrodę 1: 20 zł w gotówce otrzymasz za samo wyrażenie zgód wspomnianych powyżej
 • Nagrodę 2: 120 zł w gotówce otrzymasz za wykonanie min. 3 transakcji BLIK (przelewów BLIK na telefon lub płatności BLIK) na łączną kwotę min. 300 zł
  • Najprościej wykonać po prostu 3 przelewy BLIK na telefon np. po 100 zł każda i kolejna nagroda jest Twoja!
 • Nagrodę 100 zł od Mastercard otrzymasz za wykonanie płatności kartą debetową na łączną kwotę min. 100 zł w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu (tzw. „ułatwiacze” są wykluczone – patrz wpis: 100 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile)
 • Nagrodę 3: 120 zł w gotówce otrzymasz w zamian za wykonanie jednej z dwóch czynności:
  • 1. Wpływ z tytułu wynagrodzenia na min. 2 000 zł (definicja w dalszej części wpisu) lub
  • 2. Zlecenie walutowe w Citi Kantor na łączną kwotę min. 2000 zł wykonane nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta
   • Mogą to być dwa przeciwstawne zlecenia: Najpierw wymiana PLN->EUR np. na 1030 zł, a następnie drugie zlecenie EUR->PLN. Zalecam tutaj nieco wyższą kwotę z uwagi na kilkuzłotową prowizję. Waluty zalecam wymieniać w dni robocze z uwagi na lepsze kursy
 • Nagroda 4: 900 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie warunków do otrzymania nagrody 2 i 3 od Citibank, czyli tak naprawdę nie musisz spełniać już żadnych dodatkowych warunków!
Kiedy otrzymam 450 zł nagrody?

Nagrodę 1: Pierwsze 20 zł w gotówce za zgody marketingowe otrzymasz na swoje CitiKonto do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Nagrodę 2: 120 zł za 3 przelewy lub płatności BLIK otrzymasz przelewem do końca drugiego miesiące po miesiącu otwarcia konta.

Nagrodę 3 i 4: 120 zł za transakcje walutowe lub wpływ wynagrodzenia oraz 90 zł nagrody dodatkowej otrzymasz przelewem do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

Nagrodę 100 zł od Mastercard otrzymasz w ciągu 30 dni od wykonania wymaganych płatności kartą w postaci 8000 pkt programu Bezcenne Chwile wymienne na vouchery u wielu partnerów programu (m.in. Allegro, Circle K, Decathlon, RTV EURO AGD). Punkty możesz wymienić na nagrody w ciągu 90 dni od przyznania punktów.

Z regulaminu:

Jeśli zdecydujesz się na zasilenie konta Wynagrodzeniem to warto poznać definicję banku:

(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub

(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub

(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(v) w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego.

Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych lub z rachunku prowadzonego dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych.

Nagroda 5: Razem lepiej, czyli 100 zł moneyback za założenie karty Simplicity z nagrodą dodatkową 900 zł (łącznie 1000 zł!)

Uczestnicy promocji nieposiadający po 1 stycznia 2020 roku karty kredytowej Citibank, mogą otrzymać nagodę dodatkową 100 zł + 900 zł w promocji samej karty Citi Simplicity.

Zwrot w wysokości 100 zł zostanie wypłacony w postaci 1% Moneyback od płatności kartą debetową do konta i/lub kartą kredytową Citi Simplicity wykonanych w okresie 4 miesięcy następujących po miesiącu założenia karty kredytowej.

Otrzymamy go przelewem do końca każdego miesiąca po miesiącu wykonania płatności. Maksymalnie możesz otrzymać 25 zł zwrotu miesięcznie.

Rewolucyjne CitiKonto za bezwarunkowe 0 zł

CitiKonto w Citibank to BRAK OPŁAT za podstawowe czynności. Zatem nic nie ryzykując zyskasz 450 zł premii na start + możliwość otrzymania kolejnych 100 zł moneyback za założenie karty kredytowej Citi Simplicity z premią 900 zł na start.

Citikonto Citibank Handlowy zalety
CitiKonto w Citibank to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir miesięcznie
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
 • 450 zł premii na start (350 zł od Citibank + 100 zł od Mastercard)
 • 100 zł moneyback po założeniu karty Citi Simplicity
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
krzysztof
krzysztof
1 rok temu

czy w pierwszym miesiącu mogę spełnić wszystkie wymogi?

Co myślisz?

100 zł na Allegro za konto dziecka w PKO BP [+ do 250 zł dla rodzica]

Ranking lokat bankowych marzec 2023

Ranking lokat, czyli najlepsze lokaty bankowe – marzec 2023 r.