w

250 zł na start za Konto Przekorzystne w Pekao SA [+ 8% dla oszczędności i 150 zł dla dziecka]

Konto Przekorzystne z kartą Visa premia 250 zł na start w Pekao SA

Ruszyła nowa promocja „Przekorzystnie z kartą VISA” Banku Pekao SA z premią 250 zł za założenie konta osobistego. Pierwsze 100 zł premiii (50 zł w gotówce + 50 zł w bonie do sklepów Żabka za samo otwarcie konta + kolejne 150 zł gotówki za aktywności na koncie.

Obok premii na start, możemy skorzystać z konta oszczędnościowego na 8% w skali roku oraz założyć konto dziecku z kieszonkowym w wysokości 150 zł od Pekao SA.

Konto Przekorzystne to 0 zł za prowadzenie rachunku, karty debetowej i wiele dodatkowych benefitów po spełnieniu dwóch prostych warunków: wykonania 1 płatności kartą i zapewnienia wpływów na min. 500 zł miesięcznie.

Promocja konta Pekao SA będzie trwała do 15.05.2023 roku.

→ Aktualna promocja: 200 zł za Konto Przekorzystne + 200 zł dla dzieci w Pekao SA

250 zł na start za Konto Przekorzystne Pekao SA

Nowa promocja konta Pekao „Przekorzystnie z kartą Visa” to jeszcze wyższa premia na start (250 zł vs 200 zł) za spełnienie jeszcze łatwiejszych warunków. Mamy tutaj zmianę względem poprzednich edycji, bowiem konto należy założyć koniecznie z kartą Visa.

Pierwsze 100 zł (50 zł w gotówce + 50 zł do Żabki) otrzymasz już za samo otwarcie konta na selfie, a kolejne 200 zł za proste aktywności na koncie.

Dla kogo 250 zł premii na start od Pekao SA?

Warunki udziału w promocji konta osobistego Pekao z premią na start są niezmienne. Z akcji „Przekorzystnie z kartą Visa” możesz skorzystać jeśli od 1 stycznia 2021 r. do 15 marca 2023 r. nawet przez 1 dzień nie posiadałeś/aś konta ani lokaty w Banku Pekao SA.

Jak otrzymać 250 zł za Konto Przekorzystne Pekao?

 • Złóż dedykowany wniosek online o Konto Przekorzystne koniecznie z kartą Visa Debit FX lub Visa Debit Gold oraz usługami bankowości elektronicznej
 • Do 15.05.2023 roku podpisz umowę za pomocą weryfikacji online na stronie internetowej lub w aplikacji PeoPay (w razie problemów z tą weryfikacją, możesz umowę zawrzeć w oddziale banku)
  • Zaakceptuj przy tym regulamin promocji oraz wyraź zgodę na przetwarzanie przez Bank Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla swojego udziału w Promocji oraz otrzymania Nagrody i utrzymaj te zgody do dnia otrzymania nagrody
 • Pierwszą nagrodę: 50 zł przelewem na konto + 50 zł do Żabki otrzymasz już za samo otwarcie konta na selfie (lub w oddziale w razie problemów z weryfikacją)
 • Nagrodę dodatkową: 150 zł w gotówce otrzymasz z kolei w trzech transzach po 50 zł każda w zamian za wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę w każdym z 3 pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta
  • Dla konta otwartego w marcu 2023 r. będą to kwiecień, maj oraz czerwiec 2023 r.

To wszystko!

Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Bank Pekao SA wyłączył z promocji transakcje zwrócone oraz tzw. transakcje „quasi cash”, tj.:

 • internetowe przekazy pieniężne (określonych kodem MCC 4829),
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (określonych kodem MCC 6050),
 • przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne) (określonych kodem MCC 6051).
Przykład:

Konto przez selfie zakładasz 18 marca 2023 r. i w tym miesiącu podpisujesz umowę o rachunek.

Pierwsze 50 zł w gotówce + 50 zł w bonie do sklepów Żabka otrzymasz za otwarcie konta na selfie otrzymasz do 30 kwietnia 2023 r.

W kwietniu, w maju oraz w czerwcu 2023 roku wykonaj po min. 5 płatności kartą, które nie podlegają pod wykluczenia opisane wyżej za co otrzymasz po 50 zł przelewem na konto (łącznie 150 zł) do końca każdego miesiąca po miesiącu wykonania w/w płatności, tj. do końca maja, czerwca oraz lipca 2023 roku.
Konto oszczędnościowe 8% do 100 tys. zł

Premia 200 zł na start to nie wszystko. Nowi klienci Pekao SA mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania 8% w skali roku do 100 tys. zł, a dzieci z oprocentowania 8% do 3000 zł.

Najlepiej od razu we wniosku online o Konto Przekorzystne zaznaczyć chęć założenia konta oszczędnościowego. W przeciwnym wypadku, trzeba to zrobić w terminie od 3 do 5 dni roboczych od otwarcia konta online.

Promocyjne oprocentowanie 8% w skali roku będzie obowiązywało przez 183 dni od zawarcia umowy o to konto dla kwoty do 100 tys. zł.

Zaletą konta oszczędnościowego Pekao jest elastyczność, comiesięczna kapitalizacja oraz możliwość wpłat i wypłat w dowolnym momencie.

150 zł kieszonkowego dla dziecka od Banku Pekao SA

Jeśli masz niepełnoletnie dziecko / dzieci, to premię możecie wspólnie powiększyć o kieszonkowe 150 zł dla każdego z nich! Twoje dziecko może dodatkowo również oszczędzać na 8% w w skali roku (do 3000 zł) przez okres 183 dni od otwarcia konta.

Pierwsze 50 zł kieszonkowego zostanie wypłacone za samo otwarcie konta, z kolei kolejne 100 zł za zapewnienie dziecku min. 200 zł na koncie. w dniu 1 czerwca 2023 roku (dziecko do 13 lat) lub Twoje dziecko w wieku 13-17 lat wykona min. 5 płatności kartą lub BLIKIEM do 1 czerwca 2023 roku..

Konto Przekorzystne: prześwietlenie opłat

Konto Przekorzystne to 0 zł za prowadzenie rachunku. Wielowalutowa karta debetowa Visa Debit FX będzie z kolei prowadzona za darmo bez żadnych warunków do 26. roku życia lub dla osób starszych po spełnieniu dwóch prostych warunków aktywności:

 • zapewnieniu jednorazowego wpływu na kwotę min. 500 zł z konta w innym banku
 • wykonania min. 1 płatności kartą miesięcznie
Konto Przekorzystne to:

 • 250 zł premii na start + po 150 zł dla dzieci
 • 8% do 100 tys. zł na koncie oszczędnościowym przez okres do 183 dni
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wielowalutową kartę debetową Visa Debit FX do 26. roku życia lub po spełnieniu warunku aktywności (wpływ 500 zł + 1 płatność miesięcznie)
 • 0 zł za bankomaty Pekao SA
 • 0 zł za 2 pierwsze wypłaty gotówki w miesiącu z bankomatów obcych (po spełnieniu warunku aktywności)
 • 0 zł za wypłaty za granicą (po spełnieniu warunku aktywności)
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach
 • 0% prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
Dokumenty:

Regulamin promocji „Konto na selfie z nagrodą 200 zł – VII edycja”

Regulamin promocji „Kieszonkowe 150 zł dla dziecka w Pekao SA”

Regulamin promocji „8% na koncie oszczędnościowym”

Taryfa opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pablo
Pablo
1 rok temu

Czy kod polecenia działa dodatkowo

Ania
Ania
1 rok temu

Co w przypadku, gdy chcę założyć konto, ale wyskoczyła informacja, że mój numer telefonu już jest zarejestrowany i mam się zalogować? Miałam tam konto kilka lat temu i nie mam już nigdzie starego loginu, a tego wymagają :/

Co myślisz?

7% do 200 tys. zł: Konto Mega Oszczędnościowe w Alior Banku [+ do 890 zł na start]

Konto Oszczędnościowe Pekao 8 procent

8% do 100 tys. zł + 250 zł na start w Banku Pekao S.A.