w ,

1000 zł premii za konto Citigold + lokata na 7,6% w Citibank

Citibank Konto Citigold z premią 1000 zł

Citibank ruszył z kolejną promocją konta Citigold z wysoką premią na start. Nowi lub powracający klienci banku otrzymają lokatę 7,6% w skali roku do 500 tys. zł oraz wysoką premię 1000 zł na start za otwarcie konta i ulokowanie środków (jak lokata 8,15%).

Konto Citigold to świetne ubezpieczenie podróżne, dostęp do saloników biznesowych na lotniskach w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i w Katowicach oraz konta walutowe w 13 walutach z możliwością wpłat i wypłat walut.

Jeśli zaś chodzi o opłaty to lokując w Citibanku odpowiednie środki (np. na wspomnianej lokacie 7,6%), wszystkie powyższe benefity i jeszcze więcej otrzymujemy za 0 zł.

Aktualna promocja:

→ Prześwietlenie: 500 zł za konto Citigold z lokatą 7,4% w Citibank

Dla kogo 1000 zł premii + lokata 7,6%?

Nowa promocja konta Citigold z wysoką premią 1000 zł i lokatą 7,6% w skali roku na okres 6 miesięcy przeznaczona jest dla osób, które dysponują kwotą w wysokości min. 450 000 zł na okres 6 miesięcy oraz od 1 stycznia 2021 roku nie posiadają konta osobistego lub oszczędnościowego w banku Citi Handlowy (samodzielnie lub jako współposiadacz). Tym samym okres karencji został przesunięty o rok względem poprzednich edycji promocji.

Zatem jeśli posiadasz popularną kartę kredytową Citi Simplicity to nadal możesz skorzystać z promocji! Dodam, że obecnie za jej założenie można zyskać aż: 900 zł premii na start lub łatwiejsze 600 zł na Allegro.

Promocja będzie trwała do 26 kwietnia 2023 roku.

Promocyjna lokata dla klientów Citigold to:

 • Oprocentowanie: 7,6% w skali roku
 • Okres trwania: 6 miesięcy
 • Kwota minimalna: 20 000 zł
 • Kwota maksymalna: 500 000 zł
 • Dostępność: do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia konta
 • Odnawialność: brak
 • Limit: 1 lokata
Ile łącznie można zyskać?

Konto Citigold zysk

Szacowany zysk z ulokowania maksymalnej kwoty 500 tys. zł na promocyjnej lokacie 7,6% w Citibank na okres 6 miesięcy + otrzymanej premii 1000 zł wynosi aż 20 000 zł! Lokując minimalną kwotę 450 000 zł, otrzymana premia i odsetki będą odpowiednikiem lokaty na 8,15% w skali roku, a tyle nie zyskamy w żadnym banku.

Jak otrzymać 1000 zł premii za konto Citigold?

W skrócie: Wypełniasz wniosek online, czekasz na kontakt pracownika banku, który przeprowadzi cały proces założenia konta Citigold. Następnie w pierwszym miesiącu po miesiącu otwarcia konta wpłacasz na rachunki w Citibanku (czyli konto osobiste i/lub lokaty) kwotę min. 450 tys. zł + lekki naddatek na bieżące wydatki.

Najkorzystniej będzie rzecz jasna ulokować te środki (do 500 tys. zł) na 6-miesięcznej lokacie na 7,6% w skali roku, które dzięki premii 1000 zł zarobią jeszcze więcej (nawet do 8,15% w skali roku).

Możesz też założyć lokatę na 400 tys. zł (za posiadanie tych środków konto będzie prowadzone za darmo), a pozostałe 50 tys. zł możesz trzymać w banku tylko do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

Aby otrzymać 1000 zł za konto Citigold:

 • Wypełnij dedykowany wniosek kontaktowy o konto Citigold
  • W ciągu 48 godzin oddzwoni do Ciebie konsultant, z którym dopełnisz resztę formalności i poprowadzi Cię przez cały proces oraz wyjaśni wszystkie warunki (podczas rozmowy podpiszesz też regulamin promocji)
  • W ciągu 10 dni od otwarcia rachunku zaakceptuj regulamin promocji (znajdzie się już w dokumentach o konto, możesz go zaakceptować podczas rozmowy telefonicznej)
 • Najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta, zapewnij średnie saldo dzienne środków na poziomie co najmniej 450 000 PLN
 • Dodatkowo, Citibank stawia warunek posiadania do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia konta pełnego Profilu Klienta, obejmującego Ocenę Więdzy i Doświadczenia Klienta i Profilu Ryzyka Klienta (tutaj może być wymagana wizyta w oddziale banku)

Po otrzymaniu premii możesz dokonać zamiany konta na bezpłatne CitiKonto (co sam uczyniłem) lub też możesz zamknąć konto CitiGold (w okresie wypowiedzenia nie jest pobierana opłata z tytułu jego prowadzenia).

Kiedy otrzymam 1000 zł premii?

1000 zł otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu spełnienia powyższych warunków (czyli wpłaty kwoty 450 tys. zł do Citibanku oraz posiadania uzupełnionego pełnego Profilu Klienta.

Konto Citigold – krótkie prześwietlenie

Konto Citigold to rachunek premium dla osób wymagających i posiadających wyższy kapitał. W zamian za ulokowanie oszczędności (utrzymywanie średniomiesięcznego saldo w wysokości min. 400 tys. zł) otrzymasz specjalne korzyści, w tym m.in. bezterminowe zwolnienie z opłaty za konto.

Konto Citigold to:

 • 0 zł bezterminowo za prowadzenie konta dla uczestników promocji pod warunkiem utrzymywania średniomiesięcznego salda w wysokości min. 400 000 zł
 • 0 zł bezterminowo za prowadzenie subkonta walutowego dla uczestników promocji
 • 0 zł za dostęp do usługi CitiPhone
 • 0 zł za kartę debetową
 • 0 zł za wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku
 • 0 zł za dwa wejścia miesięcznie do saloników w ramach Karty Citigold Lounge Pass
Dokumenty / linki:

Regulamin promocji konta Citigold z premią 1000 zł

Tabela opłat i prowizji Citibank – konto Citigold

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Ranking lokat bankowych marzec 2023

Ranking lokat, czyli najlepsze lokaty bankowe – marzec 2023 r.

BNP Paribas 450 zł do Biedronki za konto - promocja Smakuje życie

450 zł do Biedronki za konto BNP Paribas w promocji „Smakuj życie”