w ,

Nawet 2000 zł premii bez wychodzenia z domu! Ranking promocji JakOszczedzic.pl

Promocje bez wychodzenia z domu

Sytuacja związana z koronawirusem powoduje, że spędzamy i co najmniej do Świąt Wielkanocnych będziemy spędzali większość czasu w domach. Ten okres możemy wykorzystać na zarobienie kilkuset złotych często bardzo łatwej premii.

Tak się składa, że z wielu promocji bankowych można skorzystać bez ruszania się z domu. Aktualnie w takich promocjach zyskać można nawet 2000 zł premii!

Jest wielce prawdopodobne, że to ostatnie chwile na zgarnięcie tak łatwej kasy. Moim zdaniem banki mogą zacząć oszczędzać co przełoży się na brak nowych promocji w najbliższym czasie.

Nie warto zwlekać! Kilka promocji kończy się już za kilka dni! 27 i 31 marca 2020 r. i widząc co się dzieje można przewidywać, że nie będzie kolejnych edycji na tak korzystnych warunkach.

Zapraszam na ranking promocji bankowych na marzec 2020 r.

400 zł na Allegro, 400 zł do Lidla, telefon LG K30 lub zwrot do 720 zł za paliwo z kartą Citibank

Citibank prowadzi aktualnie aż trzy świetne promocje swojej darmowej karty kredytowej Citi Simplicity oraz jedną do darmowej Citibank-BP Motokarty.

Skorzystanie z każdej z tych promocji nie wiąże się z ponoszeniem żadnych kosztów. Wystarczy przeczytać prześwietlenie i spłacać całą wykorzystaną kwotę w okresie bezodsetkowym.

Promocje kart Citibank:

300 zł za mKonto Intensive lub 150 zł za eKonto osobiste w mBank

mBank logo

W mBanku trwają obecnie dwie promocje: jedna dotyczącego podstawowego i darmowego eKonta osobistego z premią 150 zł oraz druga dotycząca mKonta Intensive z premią 300 zł dla osób, dla których większe wpływy na konto nie są problemem.

Osoby które wybiorą eKonto osobiste mogą ulokować oszczędności na koncie oszczędnościowym „Moje Cele” na 2,6% w skali roku.

200 zł za Konto Przekorzystne w Pekao + 3% dla oszczędzających

Bank Pekao SA logo

Bank Pekao umożliwia założenie konta za pomocą biometrii i zgarnięcie 200 zł łatwej premii za Konto Przekorzystne. Cały proces możliwy jest do przeprowadzenia za pomocą smartfona lub komputera (z pomocą karki internetowej).

Zaletą konta w Banku Pekao SA jest możliwość skorzystania ze świetnej lokaty 3% do 30 tys. zł na okres 4 miesięcy.

Po założeniu konta można również skorzystać z programu poleceń Pekao SA, gdzie za każde polecenie konta rodzinie, znajomym, itd. otrzymamy kolejne 100 zł premii.

250 zł za Konto Jakie Chcę w Santander + 2,5% dla oszczędzających

Santander logo

Santander Bank Polska wprowadził w ostatnim czasie zmiany umożliwiające założenie Konta Jakie Chcę za pomocą wideorozmowy.

Na start otrzymamy 250 zł w akcji Konto Jakie Chcę z Bonusem za spełnienie prostych warunków promocji i korzystając z programu poleceń (we wniosku o konto należy podać kod polecający (możesz użyć nasz pewny kod: 1000710686

Tutaj również mamy promocyjną lokatę na 2,5% do 20 tys. zł i po założeniu konta możemy przystąpić do programu poleceń, w którym bank wypłaci po 50 zł za każde polecenie (max. 500 zł).

Nawet 800 zł za kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk w Santander

Visa Akcja Pajacyk Santander

Santander odpalił świetną promocję karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk, dzięki której możemy zgarnąć nawet 800 zł, w tym łatwe 200 zł premii na start oraz 600 zł moneyback.

Oprócz tego, płacąc tą kartą wspieramy akcję charytatywną Pajacyk fundując posiłki dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji. Od każdej transakcji, bank przekaże część środków na dożywianie dzieci i to wszystko bez żadnych kosztów!

200 zł za konto Alior Bank + 240 zł zwrotu za płatności mobilne + 2,5% i 3% dla oszczędzających

Alior Bank logo

Świetną akcją, z której możemy skorzystać za pomocą przelewu weryfikacyjnego jest Money Mania 22 z premią 200 zł na start przy współpracy z Alior Bank.

Zasady promocji są naprawdę proste i sprowadzają się do spełnienia dwóch warunków (wpływów 500 zł i 3 płatności kartą) przez trzy miesiące.

Oszczędzający znajdą tutaj dla siebie dwie okazje do ulokowania pieniędzy. Jest to Konto Oszczędnościowe z korzyścią na 3% do 20 tys. zł oraz Konto Mega Oszczędnościowe na 2,5% w skali roku do 100 tys. zł.

Super łatwe 200 zł za konto BNP Paribas

BNP Paribas logo

Ze świetną promocją ruszył bank BNP Paribas. Konto BNP założymy za pomocą wiadomości SMS, korzystając z wygodnego systemu Autenti.

W aktualnej promocji „Zostań w domu” otrzymamy super łatwe 200 zł premii w zamian za … 4 przelewy i 2 wpływy na konto. Promocja ma trwać do 6 kwietnia 2020 r.

Po założeniu konta będziemy mogli też skorzystać z promocji karty kredytowej z premią 240 zł (z której właśnie sam skorzystałem 😉 ).

Łatwe 200 zł za konto Millennium + 960 zł za kartę + 2,6% do 100 tys. zł dla oszczędzających

Bank Millennium logo

Kultowa promocja Konta w Banku Millennium wciąż trwa. W jej ramach za aktywację aplikacji mobilnej i trzykrotne spełnienie warunków zwalniajach z opłat za konto otrzymamy 200 zł premii.

Akcja „Korzystaj i zdobądź 200 zł” będzie trwała tylko do 27 marca! Posiadacze konta w Banku Millennium mogą skorzystać z niekończącej się promocji Konta Oszczędnościowego Profit na 2,6% w skali roku do 100 tys. zł, o której pisałem ostatnio na blogu.

Po założeniu konta będziecie mogli skorzystać z promocji karty kredytowej z premią do 960 zł (200 zł na start + 760 zł moneyback).

200 zł za konto Credit Agricole + 3% dla chętnych

Credit Agricole logo

Credit Agricole prowadzi aktualnie dwie promocji, z których można skorzystać jednocześnie zgarniając bonus 200 zł. Jest to premia 150 zł za przeniesienie konta + 50 zł za skorzystanie z polecenia.

Dodatkiem będzie z kolei Konto Oszczędnościowe na 3% do 30 tys. zł na okres 4 miesięcy oraz program polecający, dla którego działa łańcuszek poleceń na blogu JakOszczedzic.pl.

Promocja trwać będzie tylko do 31 marca 2020 r.

160 zł za konto ING + 2,5% dla chętnych

ING logo

Konto w ING Banku Śląskim założymy obecnie za pomocą kuriera lub (nowość) za pomocą przelewu weryfikacyjnego.

Przy okazji warto odnotować, że obecna akcja jest pierwszą, w której bank podniósł premię na start. Za założenie Konta Direct lub Konta Mobi otrzymamy 160 zł lub 100 zł premii. Więcej informacji na temat promocji w osobnym prześwietleniu.

Po założeniu konta możesz skorzystać z OKO (Otwarte Konto Oszczędnościowe), gdzie ulokujesz oszczędności na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100 tys. zł.

150 zł za konto w Getin Bank + 3,5% i 2,7% dla oszczędzających

Getin Bank logo

Przedostatnią promocja, którą chciałbym Wam opisać jest konto osobiste Proste Zasady w Getin Bank z łączną premią w wysokości 150 zł.

Za jego założenie otrzymamy 100 zł do Decathlonu oraz 50 zł w bonie do Decathlon, Allegro lub empik.com korzystając z kodu polecającego.

Posiadacze Konta Proste Zasady mogą korzystać z oprocentowania 3,5% na koncie oszczędnościowym przez rok czasu oraz 2,7% do 100 tys. zł przez okres 3 miesięcy.

150 zł moneyback do konta w T-Mobile Usługi Bankowe + 3% dla oszczędzających

T-Mobile Usługi Bankowe logo

Warto wspomnieć również o trochę zapomnianej promocji 5% moneyback do T-Mobile Konta osobistego. Miesięcznie możemy zgarnąć tutaj 25 zł zwrotu w zamian za zakupy na kwotę min. 500 zł, co daje nam łącznie 150 zł w ciągu roku (po 6 miesiącach zwrot otrzymają osoby posiadające kartę kredytową w tym

Jest to akcja, z której sam korzystam od początków istnienia tego banku. Tak wysokiego stałego zwrotu za płatności nie znajdziemy w żadnym innym banku.

Oszczędzający również znajdą tutaj coś dla siebie. Jeszcze tylko do końca marca można skorzystać z promocji 3% do 50 tys. zł na okres 3 miesięcy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
4 lat temu

O kurde, ale się tego nazbierało 😀

Co z Pekao?
Co z Pekao?
4 lat temu

Pekao daje jeszcze 1000 pkt w programie Bezcenne Chwile ?

Co myślisz?

Loteria dla klientów Citibank „Tyle Wygrać”: 2511 nagród w tym samochód Mini!

Lokata 2,7% do 400 tys. zł bez konta w Getin Bank (+3,5% i 150 zł na start)