w

Nawet 800 zł z kartą kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk w Santander

Karta kredytowa Visa Silver Akcja Pajacyk z premią do 800 zł

Santander Bank Polska ruszył z ciekawą promocją karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk, w ramach której do zgarnięcia jest 200 zł na start + 600 zł moneyback.

Co więcej, za pierwsze dwa lata nie zostanie naliczona opłata za prowadzenie karty kredytowej (tj. 90 zł w pierwszym roku oraz 7,50 zł / mc w drugim roku).

Promocja trwa do 31 maja 2020 r.

Jaką premię otrzymam?

Premia 800 zł została podzielona na trzy części:

 • 600 zł moneyback w postaci 1% zwrotu za zakupy przez 12 miesięcy (maksymalnie można otrzymać 50 zł zwrotu miesięcznie).
 • 150 zł premii za założenie karty dodatkowej dla kogoś bliskiego
 • 50 zł premii za założenie mobilnej karty kredytowej
Kto może skorzystać z promocji?

Zasady są bardzo liberalne 😉 Z promocji mogą skorzystać wszystkie osoby, które na dzień 31 stycznia 2020 r. nie posiadają karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk. Posiadanie konta osobistego lub innej karty kredytowej nie wyklucza z promocji!

Jak przystąpić do promocji?

Wystarczy do 31 maja 2020 r. złożyć wniosek o kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk, na podstawie którego zostanie wydana pozytywna decyzja kredytowa i dojdzie do podpisania umowy. Umowa również musi zostać podpisana do końca maja.

Istotne, jest wyrażenie zgód marketingowych (na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych). Dodatkowo trzeba też wyrazić zgodę na Elektroniczny Kanał Kontaktu.

600 zł moneyback

Zwrot będzie przysługiwał za płatności bezgotówkowe dokonane zarówno główną kartą kredytową, kartą dodatkową jak również mobilną kartą kredytową.

Z otrzymania zwrotu wyłączone są natomiast płatności quasi cash (takie jak kasyna, zakłady bukmacherskie, Revolut i inne doładowania wirtualnych portfeli).

W ramach promocji zyskać możemy 50 zł moneyback miesięcznie w postaci 1% zwrotu za zakupu. Maksymalny zwrot otrzymamy zatem za płatności na kwotę 5 000 zł miesięcznie i 60 000 zł w ciągu roku. Kwota jest zatem wysoka dla kogoś kto nie prowadzi działalności gospodarczej.

Zwrot będzie przysługiwał przez 12 kolejnych miesięcy przy czym pierwszym miesiącem jest miesiąc podpisania umowy o kartę kredytową (czyli najlepiej poczekać z wnioskiem do nowego miesiąca).

Premię otrzymamy w postaci zasilenia rachunku karty kredytowej do końca miesiąca po miesiącu wykonania premiowanych płatności.

150 zł za kartę dodatkową Visa Silver Akcja Pajacyk

Najciekawszą premią wydaje się być premia 150 zł za założenie karty dodatkowej do naszej karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk. Taką kartę możemy wydać np. dla kogoś z rodziny (męża, żony, siostry brata, taty, mamy).

Aby otrzymać premię, musimy do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę główną, podpisać umowę o kartę dodatkową i utrzymać ją do 30.09.2020 r.

Co ciekawe nie ma tutaj wymogu wykonywania jakichkolwiek płatności kartą dodatkową. Premię otrzymamy do końca października 2020 r. za samo utrzymanie tej karty.

50 zł za kartę mobilną

Teraz przechodzimy do trzeciej części równie prostej premii 50 zł za założenie mobilnej karty kredytowej. Aby otrzymać kolejne 50 zł wystarczy po prostu
do 3 miesiąca po miesiącu założenia głównej karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk założyć mobilną kartę kredytową.

W tym celu zaloguj się w aplikacji mobilnej Santander mobile i wybierz „Karty i płatności mobilne” oraz w polu „Zamów w aplikacji” wybierz „Karta mobilna VISA lub Mastercard” > typ karty „Karta kredytowa” i wybierz rachunek karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk

Premia również zostanie wypłacona do końca października 2020 r. w zamian za utrzymanie karty mobilnej do końca września 2020 r.

Karta kredytowa Visa Silver Akcja Pajacyk

Karta kredytowa Visa Akcja Pajacyk

Kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk otrzymujemy za darmo za 2 lata.

Zaletami karty kredytowej (dla rozsądnych osób!) jest możliwość dokonania zakupów teraz, natomiast zapłaty z opóźnieniem wynoszącym nawet do 54 dni. Więcej informacji na temat działania karty kredytowej w poradniku.

Karta kredytowa Visa Silver Akcja Pajacyk to:

 • 2 lata prowadzenia karty za darmo
  • 7,50 zł miesięcznie po tym czasie
 • 0 zł za karty dodatkowe
 • 0 zł za kartę mobilną
 • Wypłata gotówki z bankomatu: 4%, min. 10 zł
 • Przewalutowanie transakcji zagranicznych: 2,8%
 • Przelew z rachunku karty: 4%, min. 10 zł
 • Płatności mobilne Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay
Na czym jeszcze zarobić bez wychodzenia z domu?

Dokumenty:0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Lotnik
Lotnik
4 lat temu

Fajna promocja. Mam juz karte Visa Platinum ale tą też założę 😉

rozex
rozex
4 lat temu

czy karta dodatkowa musi być wystawiona na kogoś z rodziny czy może być to osoba obca?

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  rozex

W innym banku wyrabiałem kartę na osobę obcą, myślę, że w Santander też jest taka możliwość.

Arczi
Arczi
4 lat temu

Czy karta dodatkowa jest również zwolniona z opłat na dwa lata tak jak karta główna?

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Arczi

Karta dodatkowa jest w pełni darmowa bez warunków.

Artur Sklorz
Artur Sklorz
4 lat temu

Karta dodatkowa jest tak samo jak karta główna zwolniona z opłat na dwa lata?

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Artur Sklorz

Tak, karta dodatkowa jest wydawana i prowadzona za 0 zł.

Co myślisz?

Czas na odbiór premii w 4 promocjach BNP Paribas: Przedświąteczny szał, Noworoczne konto, Skorzystaj w nowym roku i Konto w lutym

30 zł do empik.com za wymianę walut w Walutomat.pl