w

Program poleceń Santander – po 50 zł premii w akcji „Polecam mój Bank – edycja VI”

Program Poleceń Santander - Polecam mój Bank

Santander Bank Polska ruszył z VI edycją program poleceń „Polecam mój Bank” w którym do zgarnięcia jest po 50 zł dla osoby poleconej i dla polecającego.

W ramach programu można polecić konto dowolnej liczbie osób, ale premię można otrzymać za maksymalnie 10 poleceń otrzymując 500 zł premii.

Przypomnę, że nadal korzystając ze wszystkich aktualnych promocji zgarnąć można 650 zł premii za założenie i aktywne korzystanie z konta Santander.

Promocja „Polecam mój Bank – VI edycja” trwa do 30.04.2020 roku.

Program poleceń Santander „Polecam mój Bank – VI edycja”

W VI edycji programu Santander postanowił nieco zmniejszyć premię dla obu stron z 80 zł na 50 zł oraz maksymalną premię dla polecającego z 800 zł na 500 zł.

Nie mniej, Program Poleceń to jest tylko dodatek do premii podstawowej w wysokości 300 zł, dzięki któremu otrzymamy 350 zł premii na start.

Kto może zostać polecony?

Poleconym może zostać osoba fizyczna posiadająca polskie obywatelstwo, która nie posiada konta osobistego Santander od 1 lutego 2019 roku. Może to być osoba pełnoletnia jak również osoba małoletnia, w imieniu której występuje przedstawiciel ustawowy.

Program Poleceń Polecam Mój Bank Santander - kroki
Jak otrzymać 50 zł z polecenia?

 • Do 30 kwietnia 2020 r. wypełnij wniosek o Konto Jakie Chcę lub Konto Select wraz z kartą debetową lub mobilną kartą debetową i usługami bankowości online (polecam skorzystanie z promocji Konto Jakie Chcę z premią 300 zł + 50 zł):
  • Podając we wniosku kod polecający otrzymany od polecającego i akceptując regulamin programu poleceń
  • Wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną
  • Wyraź zgodę na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK)
  • Wyraź zgodę na ujawnienie informacji niezbędnych do otrzymania premii przez polecającego
 • Do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o konto:
  • zaloguj się do systemu bankowości elektronicznej Santander internet lub do aplikacji mobilnej Santander mobile
  • zapłać min. 300 zł za zakupy kartą debetową lub mobilną lub za pomocą płatności BLIK (liczą się wyłącznie płatności bezgotówkowe)

Nagroda zostanie przekazana na konto osobiste założone w ramach programu polecń do końca miesiąca po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Premia dla poleconego zwolniona jest z podatku dochodowego.

Przykład.

Konto zakładamy w lutym 2020 r. Spełniając warunek płatności w miesiącu założenia konta, tj. w lutym, premia zostanie wypłacona do końca marca 2020 r,

Natomiast spełniając go w kolejnym miesiącu (w marcu), premia zostanie wypłacona do końca kwietnia 2020 r.

Kto może wziąć udział jako polecający?

Polecającym może zostać pełnoletnia osoba, która posiada konto osobiste Santander wraz z dostępem do bankowości elektronicznej Santander Internet.

Dodatkowo wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych oraz zgód na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną, jak również zgody na Elektroniczny kanał kontaktu (EKK).

Polecający nie musi spełniać żadnych dodatkowych warunków. Wystarczy, że na dzień wypłaty nagrody posiada konto osobiste w Santander.

Do premii 50 zł dla polecającego bank dorzuci i automatycznie odprowadzi za nas do właściwego Urzędu Skarbowego 19% zryczałtowanego podatku dochodowego.

Jak przystąpić do programu poleceń?

Najprościej do programu przystąpić za pomocą systemu bankowości Santander internet.

Po zalogowaniu się przejdź do zakładki „Oferta Banku”, następnie przewijając w dół, w sekcji „Program poleceń” wybierz opcję „Polecam bank”.

Program poleceń Santander - przystapienie

Teraz można już przystąpić do polecania konta znajomym przekazując swój kod polecający:

Kod polecający Santander - kod polecającego
Dokumenty / linki:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anon
Anon
4 lat temu

Darek, kiedy będzie jakaś stówka za założebie karty twisto? Debetowka z santandera przeterminowała się, wznawiają już inną bez payback a twisto wprowadza cashback więc zamierzam zaopatrzyć się w zakręconą kartę.

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Anon

Właśnie na razie nic na ten temat nie wiadomo. Póki premie spadły, w programie poleceń z 50 zł na 30 zł, a u mnie ze 100 zł na 50 zł.

Anon
Anon
4 lat temu
Reply to  Darek M. W.

Btw nie działa artykuł z premią 100 mimo czyszczenia cookies. Wpis grudniowy a w pasku adresu listopadowa data, może to jest problemem.

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Anon

Właśnie jest jeszcze kilka problemów z działaniem bloga. Ja mam teraz problem z komentarzami na telefonie komórkowym.

Co myślisz?

Ranking lokat i kont oszczędnościowych na luty 2020 r.

Niesamowicie łatwe 150 zł za eKonto w mBank + do 250 zł w programie poleceń (bez okresu karencji!)