w

Do 720 zł zwrotu za paliwo z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta

Citibank wprowadził do oferty nową, w pełni darmową kartę kredytową do której zyskać możesz do 720 zł zwrotu za zakupy na stacjach paliw BP w ciągu 36 miesięcy.

Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta jest bezpłatna i oprócz 240 zł moneyback rocznie daje szereg dodatkowych przywilejów wymienionych na końcu wpisu.

Aktualna promocja Motokarty BP:

720 zł zwrotu za paliwo (31 gr/litr): Darmowa karta Citibank-BP Motokarta

720 zł moneyback z kartą Citibank-BP Motokarta

Citibank-BP Motokarta to bardzo wysoki moneyback w wysokości nawet 4% wartości zakupów: 20 zł zwrotu zostanie przyznane za każdy okres rozliczeniowy, w którym dokonamy zakupów na łączną kwotę min. 500 zł (w tym 250 zł na stacjach paliw BP).

Kto może skorzystać z promocji 720 zł moneyback za paliwo?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które od 1 stycznia 2018 roku nie posiadają karty kredytowej Citibank oraz spełniają warunki finansowe:

 • Wiek: minimum 18 lat
 • Dochód: minimum 1200 zł netto
 • Zatrudnienie: minimum 3 miesiące w obecnej firmie
 • Dla firm: min. 2 lata prowadzenia działalności i dochód netto min. 2500 zł
Jak otrzymać 720 zł zwrotu za paliwo z kartą Citibank-BP Motokarta?

 • Poprzez dedykowaną stronę promocji złóż wniosek o kartę kredytową Citibank-BP Motokarta
  • Jeśli podczas kontaktu z pracownikiem banku przedstawisz dokument dochodowy, to zwrot za paliwo będziesz mógł / mogła otrzymywać przez okres 36 miesięcy, w przeciwnym razie będzie to okres 30 miesięcy
 • Na jego podstawie podpisz umowę o kartę Citibank-BP Motokarta
 • W każdym z 30-36 pełnych cykli rozliczeniowych po miesiącu zawarcia umowy:
  • wykonaj kartą płatności za zakupy na kwotę min. 500 zł (w tym 250 zł na stacjach paliw BP)
Jak odbiorę zwrot?

Zwrot w wysokości 20 zł miesięcznie możesz otrzymywać przez kolejnych 36 miesięcy (jeśli przedstawisz dokument dochodowy) lub przez 30 miesięcy (jeśli podczas wnioskowania o kartę nie przedstawisz dokumentu dochodowego), co da łącznie 600 zł lub 720 zł zwrotu.

3 dni po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego możesz w bankowości elektronicznej zlecić wypłatę nagrody 20 zł za dany okres rozliczeniowy. Możesz też kumulować zwroty i otrzymać na raz zwrot za maksymalnie 12 ostatnich okresów rozliczeniowych (np. podczas wyjazdu wakacyjnego zmniejszając tym samym koszt wakacji).

Jeśli nie spełnisz warunków w jednym miesiącu to nadal możesz otrzymać zwrot w kolejnych miesiącach.

Oczywiście w każdej chwili możesz uznać, że nie chcesz korzystać już z tej karty i możesz po prostu z niej zrezygnować zachowując otrzymany do tego czasu zwrot za paliwo.

Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta

Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta to te same warunki co w przypadku darmowej karty Citi Simplicity, czyli 0 zł za wydanie i 0 zł za comiesięczne korzystanie z karty bez żadnych warunków! Co więcej za darmo otrzymasz też powiadomienie SMS o każdej płatności, co zwiększy bezpieczeństwo korzystania z tej karty.

Nie trzeba wykonywać nawet żadnych płatności kartą, a w razie potrzeby możemy skorzystać z darmowego kredytu do 56 dni (zobacz: jak działa karta kredytowa). Jeśli jednak nie spłacisz całej wykorzystanej wcześniej za pomocą karty kredytowej kwoty, to RRSO wyniesie 10,47% (stanie się tak jeśli rozłożysz zadłużenie na raty).

Różnicą pomiędzy kartami Simplicity a Motokartą jest natomiast program lojalnościowy, w którym zbieramy punkty wymienne na nagrody. W przypadku karty Simplicity jest to Mastercard Bezcenne Chwile, natomiast w przypadki Citibank-BP Motokarta punkty zbieramy w programie PAYBACK.

Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta to:

 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach
 • 0 zł za dostarczenie karty Pocztą Polską
 • Rabaty w programie Citi Specials
 • Płatności mobilne Google Pay
 • Punkty w programie PAYBACK
 • Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty w Polsce


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

2,6% do 100 000 zł na nowe środki – Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium

Lokata 3,20% na Nowe Środki Plus w Idea Bank