w

Konto ING Bank Śląski z rekordową premią 160 zł + 2,5% na OKO dla chętnych

Konto Oszczędnościowe ING - 2,5% na 4 miesiące
ING Bank Śląski ruszył z rekordową promocją konta z premią 160 zł na start. Dodatkowo otrzymujemy konto oszczędnościowe ING na 2,5% w skali roku.
Promocja ING Banku Śląskiego występuje w dwóch wersjach: łatwiejszej dotyczącej Konta MOBI dla osób do 26. roku życia oraz nieco bardziej wymagającej dla Konta Direct lub Komfort dla osób, które ukończyły 26 lat.

Z promocja konta ING możesz skorzystać od 1 stycznia do 31 marca 2020 r.

Konto ING – Nawet 160 zł za Konto Direct lub Konto Mobi

ING zrezygnowało z nagrody pośredniej za spełnienie jednego warunku dodatkowego. Możliwe jest zatem otrzymanie nagrody bazowej 100 zł za konto ING lub nagrody 160 zł po spełnieniu dwóch warunków dodatkowych.


Nagroda podstawowa do Konta Direct wymaga od nas wykonania płatności na łączną kwotę min. 1000 zł do 30 czerwca 2020 r. Dodatkowe 60 zł za Konto ING Direct otrzymamy za wykonanie min. 3 płatności BLIK oraz zapewnienie min. 3 wpływów wynagrodzenia do 30 czerwca 2020 r.

Dużo łatwiej jest w przypadku Konta Mobi. Tutaj wystarczy wykonać 10 płatności na dowolną kwotę do 30 kwietnia 2020 r. Natomiast Dodatkowe 60 zł za Konto Mobi ING otrzymamy za wykonanie co najmniej 3 płatności BLIK oraz wykonanie min. 2 przelewów BLIK na telefon na kwotę co najmniej 5 zł każdy.

Podsumowując: ING Bank Śląski dorzucił więc dodatkowe 20 zł na 2020 rok 😉 Wystarczy więc przetestować Konto Direct, Konto Komfort lub Konto MOBI, a za poświęcony czas otrzymamy nagrodę w wysokości 100 zł lub 160 zł.

Kto może wziąć udział w promocji Konta Direct, Komfort, Mobi?

Konto ING z premią 100 zł lub 160 zł możesz założyć jeśli od 1 października 2018 r. do 31 grudnia 2019 roku nie posiadasz konta osobistego w ING Banku Śląskim (w tym jako współposiadacz).

Kolejny raz został zatem przesunięty okres karencji i wynosi zaledwie 15 miesięcy. Niestety w praktyce ING nie daje możliwości wnioskowania online o konto, jeśli już wcześniej posiadaliśmy system bankowości Moje ING.

Wymagane jest też wyrażenie zgody na przekazywanie przez ING Bank informacji handlowych  (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny.

Konto ING – Nawet 160 zł za Konto Direct

Zacznę od opisu promocji dla osób, które ukończyły 26. rok życia. Jeśli masz mniej lat, to przejdź do kolejnej sekcji.

Bazowe 100 zł za Konto Direct ING otrzymasz za:

 • Do 31 marca 2020 r. na za pomocą dedykowanej strony promocji złóż wniosek o Konto Direct lub Komfort oraz zawrzyj umowę o kartę i darmowe Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO)
 • Do 30 czerwca 2020 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe za pomocą karty debetowej ING lub BLIK’a na łączną kwotę minimum 1000 zł.
  • Transakcje wycofane i anulowane nie będą liczone
 • Utrzymanie konta wraz z kartą i OKO do dnia wypłaty nagrody, tj. do 16 lipca 2020 r.

Dodatkowe 60 zł za konto ING otrzymasz natomiast za:

 • Wykonanie minimum 3 transakcji bezgotówkowych BLIK do 30 czerwca 2020 r. za zakupy w sklepach internetowych (np. na Allegro)
  • Mogą to być transakcje zawarte w kwocie 1000 zł niezbędnej do otrzymania premii bazowej
 • Zapewnienie łącznych wpływów wynagrodzenia na kwotę min. 1000 zł w trzech dowolnych miesięcy do 30 czerwca 2020 r.

Premia 100 zł lub 160 zł zostanie wypłacona do 16 lipca 2020 r. na OKO (Otwarte Konto Oszczędnościowe założone wraz z kontem osobistym.

Po otrzymaniu nagrody decydujesz, czy konto Ci odpowiada i je zostawiasz, czy jednak inny bank ma lepszą, odpowiadającą Tobie ofertę.

Wskazówka 1:

Przez pierwszy niepełny miesiąc nie poniesiesz opłaty za kartę, niezależnie od spełnienia warunków płatności.

Wskazówka 2:

Płatności na łączną kwotę 1000 zł najkorzystniej będzie podzielić na 3-4 miesiące spełniając przy okazji warunek zwalniający z opłaty za konto (płatność 300 zł w okresie rozliczeniowych trwającym od 29 do 28 dnia kolejnego miesiąca).

Wskazówka 3:

Istnieje szansa (na blogu były niepotwierdzone komentarze), że przelew od osoby z rodziny z tytułem „Wynagrodzenie” zostanie uznany. Najbezpieczniej, jeśli taki przelew byłby wykonany za pomocą szybkiego przelewu Bluecash. Jeśli nie masz możliwość przekazania wynagrodzenia na nowo założone konto ING to na pewno nie zaszkodzi spróbować.

Konto ING – Nawet 160 zł za Konto Mobi (do 26 lat)

Jeśli nie masz ukończonych jeszcze 26 lat, to jesteś w uprzywilejowanej sytuacji i możesz zgarnąć dużo łatwiejsze 160 zł za konto ING MOBI!

Oprócz założenia konta wraz z kartą i Otwartym Kontem Oszczędnościowym (OKO) wystarczy wykonać 7 płatności kartą, 3 płatności BLIK w internecie oraz 3 przelewy BLIK na telefon na min. 5 zł każdy.

Warunki są naprawdę banalnie proste! Co więcej, Konto Mobi jest prowadzone całkowicie za darmo do ukończenia 26 roku życia.

Bazowe 100 zł za Konto Mobi ING otrzymasz za:

Dodatkowe 60 zł za konto ING otrzymasz jeśli:

 • Do 30.04.2020 r. wykonasz min. 3 transakcje bezgotówkowe BLIK w sklepach internetowych (np. Allegro)
 • Do 30 kwietnia 2020 r. wykonasz min. 3 przelewy na telefon BLIK na kwotę min. 5 zł każdy

Po otrzymaniu premii (do 16 lipca 2020 r.), decydujesz czy konto chcesz zostawić czy też nie. Nie ma tutaj żadnego przymusu czy dłuższego okresu, przez który trzeba utrzymać konto.

Konto osobiste ING – Prześwietlenie Konta Direct i Konta Mobi

W najlepszej sytuacji są osoby do 26 lat, które nie zapłacą ani grosza za prowadzenie konta i karty oraz wypłaty BLIK czy też wypłaty kartą z bankomatów ING i Planet Cash.Konto Direct również jest prowadzone bezpłatnie. Natomiast, aby karta debetowa była prowadzona za darmo trzeba już wykonać płatności na łączną kwotę 300 zł (od 29-go do 28-go dnia kolejnego miesiąca).

Konto Direct ING to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę do konta po wykonaniu płatności na łączną kwotę min. 300 zł
  • 0 zł bezwarunkowo (dla Konta Mobi)
  • 7 zł opłaty w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash
 • 0 zł za pierwszą wypłatę z bankomatów obcych
  • 2,50 zł za kolejne wypłaty
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • 2,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w promocji „Bonus na Start”
Natomiast Konto Mobi prowadzone jest za bezwarunkowe 0 zł dla osób w wieku do 26 lat wraz z kartą i wybranymi bankomatami jak również z wypłatą BLIK.

Konto Mobi ING to:

 • 0 zł za prowadzenie konta MOBI w ING
 • 0 zł za kartę Visa zbliżeniowa do konta
 • 0 zł za wypłaty BLIK z bankomatów w Polsce bez limitów
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash
 • 0 zł za pierwszą wypłatę z bankomatów obcych
  • 2,50 zł za kolejne wypłaty
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego
 • 0 zł za przelewy wykonane w bankowości elektronicznej i aplikacji mobilnej
 • 2,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w promocji „Bonus na Start”

ING Konto Oszczędnościowe

Na potrzeby opisywanej dzisiaj promocji ING Bank Śląski wymaga od nas założenia Otwartego Konta Oszczędnościowego (OKO).

Otwarte Konto Oszczędnościowe ING to promocyjne oprocentowanie 2,5% w skali roku przez okres 4 miesięcy oraz możliwość wypłaty pieniędzy w każdym momencie bez utraty odsetek.

Maksymalnie można ulokować kwotę 100 tys. zł w ofercie „Bonus na Start”, dzięki której zyskamy tytułowe 2,5% przez 4 miesiące od założenia konta.

W standardzie otrzymujemy bezpłatne przelewy przez internet z konta oszczędnościowego na własne konto osobiste ING.

Zobacz też promocję 100 zł za oszczędzenie 300 zł.

Regulaminy i tabele opłat:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] ING Bank Śląski ruszył z prostą promocją konta oszczędnościowego “Odkładaj na cel i zgarnij 100 zł”, którą można połączyć z akcją 160 zł premii na start. […]

trackback

[…] Więcej w osobnym prześwietleniu promocji “160 zł za Konto ING”. […]

Co myślisz?

Ranking lokat, czyli najlepsze lokaty bankowe na styczeń 2020 roku

Citi Handlowy: 400 zł do Allegro z kartą [Simplicity]