w

Telefon LG K30 za przetestowanie Darmowej karty kredytowej Citi Simplicity

Ruszyła II edycja promocji „LG K30 Dual Sim za przetestowanie Darmowej karty kredytowej Citibank Citi Simplicity”.

Ponownie za założenie tej darmowej karty kredytowej i spełnienie nie wygórowanych warunków promocji (płatności w okresie 3 pełnych miesięcy) otrzymamy nagrodę gwarantowaną w postaci smartfonu LG K30 Dual Sim o regulaminowej wartości 599 zł.

Aktualnie można skorzystać z trzech promocji Citibanku:

LG K30 Dual Sim do Darmowej karty kredytowej Citi Simplicty

Druga edycja promocji „LG K30 Dual Sim za kartę Simplicity” to te same trzy warunki niezbędne do zgarnięcia nagrody od banku Citi Handlowy.

Promocja z telefonem LG K30 będzie trwała do 31 marca 2020 r.

Kto może skorzystać z promocji LG K30?

Z promocji „Telefon LG K30 za kartę Simplicity” skorzystać mogą pełnoletnie osoby fizyczne, które nie posiadają głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowy od 1 stycznia 2018 roku.

Jak otrzymać telefon LG K30?

 • Do 31 marca 2020 r. złóż dedykowany wniosek o wydanie darmowej karty Citi Simplicity
  • Przed zawarciem umowy trzeba będzie dostarczyć dokument potwierdzający osiągane dochody. Pracownik banku wyjaśni wszystko w rozmowie (np. wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy)
 • Nie później niż do końca pierwszego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę, zaloguj się przynajmniej raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile
 • Nie później niż do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 2000 zł (tj. średnio 667 zł miesięcznie)
  • Transakcje te nie mogą być płatnościami quasi-cash (np. doładowaniami e-portfeli)
  • Wyłączone są też transakcje zwrócone

To wszystko! Teraz wystarczy już tylko utrzymać kartę do dnia przyznania nagrody, tj. do końca drugiego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji. Telefon zostanie przesłany na adres korespondencyjny podany do wiadomości banku.

Miesiąc wcześniej otrzymasz z kolei informację z banku o przyznaniu nagrody za pomocą systemu bankowości Citibank Online.

Telefon LG K30 Dual Sim objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta, realizowaną na podstawie numeru IMEI urządzenia. Informacje o gwarancji można uzyskać pod nr telefonu 801 54 54 54.

Karta kredytowa Citi Simplicty – prześwietlenie

Karta Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity jest prowadzona całkowicie bezpłatnie. Wystarczy sprawdzić, czy bank nie włączył obsługi Citi Phone. Możesz też korzystać z bezpłatnego okres bezodsetkowego po prostu spłacając całą wydaną wcześniej kwotę w okresie wyznaczonym na wyciągu.

Dzięki temu uzyskasz bezpłatny okres bezodsetkowy do 56 dni. W przeciwnym razie (nie spłacając karty w całości w okresie bezodsetkowym) RRSO wyniesie 10,47%.

Karta Citi Simplicity to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za miesięczną / roczną opłatę za prowadzenie karty
 • 0 zł za powiadomienia SMS o wykonanych transakcjach
 • Do 56 dni bez odsetek
 • Program Bezcenne Chwile (Mastercard)
 • Citi Rabaty

Nie polecam kartą kredytową dokonywać wypłat gotówki z bankomatów czy innych transakcji szczególnych, jak np. doładowania konta Revolut. Za takie transakcje bank pobierze opłatę w wysokości 8% wartości transakcji (min. 10 zł).

Polecam lekturę Karty kredytowe – poradnik.

Dokumenty:0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Citi maniak
Citi maniak
4 lat temu

Kiedyś dostałem K20 i dałem mamie. Niestety jeszcze muszę czekać na kolejną promocję 🙁

Co myślisz?

100 zł za odłożenie 300 zł na koncie oszczędnościowym w ING (+160 zł dla nowych klientów)

Testuj za darmo i otrzymaj zwrot do 100 zł za produkty Lisner oraz 37,98 zł za produkty Listerine