w

Nowość! 400 zł do Lidla z darmową kartą Citi Simplicity

Citi Simplicity 400 zł do Lidla

Citi Handlowy ruszył z nową promocją swojej darmowej karty kredytowej Citi Simplicity z premią na start. Do zgarnięcia jest łatwe 400 zł do sklepów Lidl.

Warunki promocji nie są zbyt wymagające i sprowadzają się do założenia bezpłatnej karty, a następnie wykonania płatności na wymaganą kwotę do końca trzeciego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia karty.

Promocja będzie trwała do 20 kwietnia 2020 r.

Łatwe 400 zł do sklepów Lidl za płatności kartą

Na wstępie warto zaznaczyć, że skorzystanie z promocji nie wiąże się z żadnymi kosztami, a dodatkowo można korzystać z darmowego okresu bezodsetkowego.

Wystarczy kartę spłacić w całości w terminie wskazanym na wyciągu z karty (czyli po prostu przelewasz na rachunek karty kwotę wcześniej wydaną tą kartą).

Promocja karty Citi Simplicity z bonem do Biedronki cieszyła się dużą popularnością. Ciekawe czy akcja z bonami do Lidla będzie równie popularna?

Kto może skorzystać z promocji 400 zł do Lidla?

Z promocji z kartami podarunkowymi o wartości 400 zł do Lidla możesz skorzystać, jeśli od 1 stycznia 2018 roku nie posiadasz głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowy.

Jak otrzymać 400 zł do sklepów Lidl?

 1. Do 20.04.2020 r. przejdź na dedykowaną stronę promocji i złóż wniosek o darmową kartę Citi Simplicity
  1. Bank wymaga dostarczenia dokumentu potwierdzającego osiągane dochody. Przy zwykłej umowie wystarczy wyciąg z konta za 3 ostatnie miesiące
 2. Po przyznaniu karty zainstaluj aplikację mobilną Citi Mobile i za jej pośrednictwem aktywuj kartę
 3. Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę zaloguj się przynajmniej raz w bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile
 4. Do końca trzeciego pełnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 2000 zł
  1. Nie mogą to być transakcje zwrócone ani płatności quasi-cash, takie jak doładowanie portfeli elektronicznych. Każda normalna płatność w sklepie stacjonarnym i internetowym jak najbardziej się tutaj liczy
 5. Kartę utrzymaj do dnia otrzymania nagrody

Przykład.

Wniosek o kartę składasz 13 lutego, a umowę podpisujesz 20 lutego.

Kartę aktywuj za pomocą aplikacji mobilnej, a następnie do końca marca zaloguj się min. 1 raz w bankowości elektronicznej za pomocą aplikacji mobilnej.

Płatności w łącznej kwocie 2000 zł wykonaj do końca maja 2020 roku. Masz zatem na to pełne trzy miesiące + dodatkowe dni w miesiącu otwarcia karty.

Odbiór 400 zł do Lidla

Bank poinformuje o przyznaniu nagrody nie później niż do końca miesiąca po miesiącu spełnienia w/w warunków promocji za pomocą wiadomości w systemie bankowości Citibank Online.

Sama nagroda zostanie natomiast przesłana do końca drugiego miesiąca po miesiącu wykonania wymaganych płatności, na adres korespondencyjny podany do wiadomości banku.

Po otrzymaniu premii możesz kartę zachować (w końcu jest darmowa i może czasem się przydać) lub z niej po prostu zrezygnować. Nie ma tutaj żadnej kary za rezygnację.

Karta Citi Simplicity – krótkie prześwietlenie

Na koniec kilka słów na temat samej karty kredytowej Citi Simplicity. Jest to bodajże jedyna w pełni darmowa karta kredytowa na polskim rynku.

Nie zapłacisz ani grosza za jej wydanie, prowadzenie, wznowienie ani za powiadomienia SMS o transakcjach.

Warto tylko upewnić się, że domyślnie nie masz włączonej obsługi Citi Phone, która jest płatna 6 zł miesięcznie, ale całkowicie zbyteczna.

Karta Citi Simplicity to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za roczną obsługę karty
 • 0 zł za wyciągi w formie elektronicznej
 • 0 zł za obsługę CitiAlerts Standard i Premium (w tym powiadamiania SMS)
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
 • Citi Rabaty
 • 0% RRSO w przypadku spłaty całej wydanej wcześniej kwoty w terminie widocznym na wyciągu lub do 10,47% w przeciwnym razie

Jeśli nie wiesz jak działa karta kredytowa to zapraszam Cię do lektury poradnika działania i korzystania z kart kredytowych.

Dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

300 zł premii w gotówce za mKonto Intensive w mBank

Nowość! 100 zł lub 200 zł za kartę Diners Club w promocji BlueBonus (+ 1000 mil o wartości 50 zł)