w

Konto Proste Zasady z premią 150 zł od Getin Bank (100 zł do Decathlon + 50 zł w Programie Poleceń) oraz 3,5% dla chętnych

Konto Proste Zasady - 150 zł premii na start

Konto Proste Zasady z premią to nowa promocja Getin Banku, w ramach której otrzymamy 100 zł do Decathlon + 50 zł na start za skorzystanie z kodu polecającego.

Łącznie daje to nam 150 zł łatwej premii oraz możliwość ulokowania oszczędności na 3,5% w skali roku przez 12 miesięcy, 3% na lokacie mobilnej na 3 miesiące oraz 2,7% do 100 tys. zł. Można też założyć kartę i zgarnąć kolejne 100 zł premii w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Warto się spieszyć! Promocja Konto Proste Zasady z premią trwać będzie do momentu osiągnięcia 2000 rejestracji. Po tym czasie formularz rejestracji przestanie działać.

Konto Proste Zasady – 150 zł na start

Dzięki nowej promocji Getin Banku, możemy skorzystać ze świetnej kumulacji promocji i zgarnąć 150 zł łatwej premii: 100 zł dzięki akcji Konto Proste Zasady z premią oraz 50 zł dzięki Programowi Poleceń.

Co więcej, na blogu JakOszczedzic.pl funkcjonuje łańcuszek poleceń i jest duża szansa, że jeśli tylko chcesz, to otrzymasz jeszcze dodatkowe 100 zł za polecenie konta kolejnej osobie na blogu, co da łącznie aż 250 zł!

Otrzymanie premii 100 zł w akcji „Konto Proste Zasady z premią” wiąże się ze spełnieniem czterech prostych warunków. Warunek do otrzymania 50 zł w Programie Poleceń zawiera się już w warunku do otrzymania premii podstawowej.

Konto Proste Zasady – dla kogo 150 zł premii?

Promocja „Konto Proste Zasady z premią” przeznaczona jest dla osób, które nie posiadają od 1 stycznia 2019 roku żadnego produktu w Getin Bank. Posiadanie dostępu do systemu bankowości elektronicznej nie wyklucza z promocji.

W programie poleceń obowiązuje natomiast jeszcze krótszy okres karencji (od 31.10.2019 r.). Jeśli więc nie posiadasz konta od początku zeszłego roku, to możesz zgarnąć obie premie.

Konto Proste Zasady. Jak otrzymać 150 zł?

Aby przystąpić do promocji i zyskać 150 zł na start za Konto Proste Zasady:

  • Złóż wniosek o Konto Proste Zasady wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej i mobilnej za pośrednictwem strony internetowej (wniosku złożone w oddziale banku nie biorą udziału w promocji)
   • We wniosku podaj kod polecający, jeśli chcesz zdobyć dodatkowe 50 zł premii:
Getin Bank - program poleceń
  • Aby otrzymać kod napisz do mnie poprzez zakładkę kontakt, maila jakoszczedzic.pl@gmail.com lub poprzez Messenger.
  • Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i na otrzymywanie informacji handlowych (tylko na rzecz banku)
 • W ciągu 7 dni roboczych od aktywowania konta osobistego, zarejestruj się do promocji za pomocą dedykowanego formularza. Promocja trwa do momentu osiągnięcia 2000 rejestracji w promocji, dlatego warto się spieszyć!

Aby otrzymać 150 zł na start za Konto Proste Zasady:

 • Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj przelew na dowolną kwotę przez aplikację mobilną Getin Bank
 • Przez dwa kolejne miesiące po miesiącu otwarcia konta wykonaj płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 200 zł / mc
 • Przez trzy kolejne miesiące od daty otwarcia konta zapewniaj jednorazowe wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł / mc (może to być przelew z Twojego konta w innym banku lub z konta firmowego Getin Bank)

Za spełnienie pierwszego warunku otrzymasz 20 zł w formie bonu do Decathlon, za drugi warunek również 20 zł, za warunek wpływów przez trzy kolejne miesiące otrzymasz bon 40 zł do Decathlon oraz 50 zł w Programie Poleceń. Za spełnienie trzech powyższych warunków otrzymasz kolejne 20 zł do Decathlon.

Nagroda – bony do Decathlon

Bony do Decathlon zostaną przesłane przez Getin Bank już w ciągu 7 dni roboczych od spełniania warunków promocji. Znajdziesz je w skrzynce odbiorczej po zalogowaniu w bankowości elektronicznej lub mobilnej.

Karty podarunkowe Decathlon zachowują ważność do 13 stycznia 2022 roku, a podczas jednych zakupów możesz wykorzystać kilka bonów lub tylko część jednego bonu.

Więcej informacji w regulaminie promocji „Konto Proste Zasady z premią”.

Konto Proste Zasady – Program „Polecam Proste Zasady”

Konto Proste Zasady to świetny Program Poleceń, z którego możesz skorzystać zarówno jako osoba polecona jak również (po założeniu konta i przystąpieniu do programu), jako osoba polecająca.

Za założenie konta z polecenia otrzymasz 50 zł premii, natomiast za każde z 10 poleceń otrzymasz po 80 zł premii. Łącznie możesz więc otrzymać nawet 880 zł w jednej edycji Programu Poleceń.

Pamiętaj, że zakładając konto przez bloga, możesz później polecać konto dalej, dzięki łańcuszkowi poleceń. Jeśli każdy spełni swoje warunki to każdy powinien zyskać łącznie 230 zł: 50 zł + 80 zł w Programie Poleceń oraz 100 zł w akcji z premią.

Po prostu, po założeniu konta z polecenia, w odpowiedzi na wiadomość z kodem ode mnie, prześlij swój kod, który zostanie przekazany kolejnej osobie.

Polecam Proste Zasady. Skąd wezmę swój kod polecający?

Swój kod polecający wygenerujesz w systemie bankowości elektronicznej przechodząc kolejno: Oferta i wnioski > Program Poleceń. Na początku musisz zaakceptować regulamin programu poleceń i przystąpić do programu „Polecam Proste Zasady„.

Więcej informacji na temat VII edycji programu „Polecam Proste Zasady”.

Getin Bank Konto Oszczędnościowe

Konto Oszczędnościowe Getin Bank to dwie promocje dające kolejno:

 1. 3,5% w skali roku do 10 000 zł na 12 miesięcy – „zwykłe” konto oszczędnościowe Getin Bank
 2. 2,7% w skali roku do 100 000 zł na 3 miesiące – Elastyczne Konto Oszczędnościowe
Łącznie na promocyjnym oprocentowaniu można ulokować więc 110 tys. zł oraz 10 tys. zł na 3-miesięcznej lokacie mobilnej na 3% w skali roku.

Konto Oszczędnościowe Getin Bank to:

 • Oprocentowanie: 3,5% w skali roku
 • Czas trwania: 12 miesięcy
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty na rachunek wewnętrzny
 • Kapitalizacja: miesięczna
 • Warunki: wpływ w wysokości min. 1000 zł na ROR z konta w innym banku

Elastyczne Konto Oszczędnościowe to:

 • Oprocentowanie / czas trwania:
  • 2,7% w skali roku dla kwoty do 200 tys. zł na 100 dni
  • 2% w skali do dla nadwyżki od 200 tys. zł do 400 tys. zł
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty na rachunek wewnętrzny
 • Wypłata środków nie powoduje utraty odsetek
 • Kapitalizacja: miesięczna
 • Warunki: nowe środki ponad saldo z dnia 26 listopada 2019 r.

Konto Proste Zasady – opłaty

Konto Proste Zasady to jeden z lepszych rachunków osobistych dostępnych rynku i jeden z dwóch najlepszych dla oszczędzających. Konto Proste Zasady to brak opłat za kartę i wszystkie bankomaty w Polsce po wykonaniu zaledwie 1 płatności kartą miesięcznie.

Konto Proste Zasady umożliwia ulokowanie oszczędności na 3,5% do 10 tys. zł na 12 miesięcy oraz 2,7% do 100 tys. zł na 3 miesiące. Samo konto oszczędnościowe Getin Bank umożliwia jedną darmową wypłatę na konto osobiste miesięcznie.

Konto Proste Zasady to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po wykonaniu jednej płatności kartą miesięcznie
 • 0 zł za wydanie i prowadzenie karty debetowej (polecam kartę Mastercard, dzięki czemu będzie można w przyszłości wziąć udział w promocji programu Bezcenne Chwile)
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju
 • 0 zł za polecenia zapłaty i zlecenia stałe
 • Płatności BLIK
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anom
Anom
4 lat temu

Moze nie w temacie, ale cudny wygląd forum i widoczne ostatnie komentarze na telefonie 🙂

WF
WF
4 lat temu

czy promocja obowiązuje dla obecnych klientów Getin? którzy posiadają ROR i oszczędnościowe elastyczne ale bez promocji i środków od zeszłego roku 😉 ?

Biedra
Biedra
4 lat temu

jakby dali bony do Biedronki to bym wzial ale Decathlon to nie interesuje mnie

Anom
Anom
4 lat temu

Moze nie w temacie, ale cudny wygląd forum i widoczne ostatnie komentarze na telefonie 🙂

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Anom

Dzięki. Jeszcze kilka zmian trzeba wprowadzić, ale zmiany idą w dobrym kierunku 😉

Wolę pisać jako gość
Wolę pisać jako gość
4 lat temu

czy doladowanie revolt bedzie sie liczylo ?

Darek M. W.
4 lat temu

Nie ma wykluczeń, wiec powinno 😉

trackback

[…] Getin BankLokata Mobilna […]

Bodzio
Bodzio
4 lat temu

Jak technicznie zalożyć konto ? Przez kuriera, przelew weryfikacyjny czy selfie lub vidrorozmowa ?

Co myślisz?

Monese: Nawet 125 zł (25 GBP) za założenie darmowego konta przez telefon + 125 zł w Programie Poleceń

Karta kredytowa ING Mastercard z premią 160 zł oraz konto ING z premią 160 zł (łącznie 320 zł)