w

3% do 50 000 zł na koncie oszczędnościowym w T-Mobile Usługi Bankowe (+300 zł moneyback)

T-Mobile Usługi Bankowe wprowadził kolejny bonus dla swoich nowych klientów. Jest nim konto oszczędnościowe oprocentowane na 3% w skali roku.

Wciąż też można korzystać z 5% moneyback i zarobić do 300 zł w ciągu roku.

Konto oszczędnościowe na 3% w skali roku

W ramach promocji, konto oszczędnościowe będzie oprocentowane na 3% w skali roku na okres 3 miesięcy (92 dni) od dnia następującego po otwarciu konta oszczędnościowego.

Promocja trwa do 31 grudnia 2017 r.

Dla kogo?

Z promocji skorzystać mogą osoby, które w terminie od 1 kwietnia 2017 r. do dnia 18 czerwca 2017 r. nie posiadały konta osobistego w T-Mobile Usługi Bankowe

Konto oszczędnościowe w T-Mobile UB to:
 • Oprocentowanie: 3% w skali roku
 • Okres: 3 miesiące
 • Minimalna kwota lokaty: 1 000 zł
 • Maksymalna kwota lokaty: 50 000 zł
 • Liczba lokat: 1
 • Dostępność: Dla nowych klientów banku
 • Odnawialna: nie

Do 300 zł / 180 zł zwrotu rocznie (5% moneyback)

Osoby, które założą konto w T-Mobile UB mogą przez 6 miesięcy korzystać z 5% moneyback za zakupy.
Jeśli po tym okresie nadam chcecie korzystać ze zwrotu to niezbędne będzie posiadanie karty kredytowej.
Zyskać można 25 zł zwrotu miesięcznie i 300 zł w ciągu roku dla konta Premium lub 15 zł miesięcznie i 180 zł w ciągu roku dla konta Freemium.

Więcej na temat 5% moneyback w prześwietleniu promocji.

T-Mobile Konto Freemium, opłaty i prowizje

Teraz krótko o samych kontach bankowych w T-M UB.

Konto Freemium to 0 zł za prowadzenie rachunku, 0 zł za kartę po wydaniu nią 200 zł / mc oraz 0 zł za trzy wypłaty z bankomatów w miesiącu.

W ramach Konta Freemium otrzymujemy moneyback 5% do kwoty 15 zł / mc.

T-Mobile Konto Freemium to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty po wydaniu min 200 zł miesięcznie (zaliczają się również płatności kartą kredytową)
  • 6 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za trzy pierwsze wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie
  • 5 zł za kolejne
 • 0 zł za pierwszą wpłatę we wpłatomacie
  • 0,5%, min. 1 zł za kolejne wpłaty
 • 0 zł za zmianę wariantu konta
 • 6 zł za przelew ekspresowy
 • Do 180 zł zwrotu w ciągu roku (15 zł miesięcznie)

T-Mobile Konto Premium, opłaty i prowizje

Konto Premium posiada jedną zaletę względem Konta Freemium. Jest to wyższy moneyback wynoszący 25 zł miesięcznie i do 300 zł rocznie.

Trzeba jednak pamiętać, że jakikolwiek zwrot zostanie naliczony dopiero po wydaniu kartą kwoty 500 zł. Taka też kwota da najwyższy zwrot w wysokości 25 zł.

T-Mobile Konto Premium to:

 • 0 zł za prowadzenie konta i karty po wydaniu min 500 zł miesięcznie
  • 18,90 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach
 • 0 zł za zmianę wariantu konta
 • 6 zł za przelew ekspresowy
 • Do 300 zł zwrotu w ciągu roku (5% moneyback)

Bądź na bieżąco – Newsletter / Facebook / Twitter


Nie przegap żadnej świetnej promocji, lokaty, zmiany w ofercie Twojego banku.

Informacje możesz otrzymywać przez FacebookaTwittera lub maila korzystając z Newslettera „Jak oszczędzić.pl” (wysyłanego średnio raz w tygodniu).

Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane
Adres e-mail *
Imię
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

23 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Darek M.
Darek M.
6 lat temu

W końcu zmiana w dobrym kierunku! Od dawna postulowałem o takie zmiany.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że 1 września 2017 roku zmienia się Taryfa Opłat i Prowizji T-Mobile Usługi Bankowe dla Klientów Indywidualnych (dalej: Taryfa Opłat i Prowizji).

Podstawą faktyczną dokonanych zmian jest stanowisko Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że zdarzeniem warunkującym brak naliczenia opłaty za kartę powinno być dokonanie takiej transakcji przez konsumenta, a nie jej rozliczenie przez bank.

Zmiany w Taryfie Opłat i Prowizji:
1) Dodano zapis do rozdziału Rachunki oszczędnościowo–rozliczeniowe:

Po słowach:
"0 zł pod warunkiem rozliczenia przez Bank w danym miesiącu rozliczeniowym transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 500 zł. Do transakcji bezgotówkowych kartą wliczane są transakcje bezgotówkowe dokonane wszystkim kartami wydanymi do konta oraz transakcje bezgotówkowe dokonane na Rachunku karty kredytowej, której Posiadaczem/Współposiadaczem jest Właściciel/Współwłaściciel konta." dodaje się zdanie "Obowiązuje do 31 sierpnia 2017" a następnie zdanie:
"0 zł pod warunkiem dokonania przez Klienta w danym miesiącu rozliczeniowym transakcji bezgotówkowych kartą (transakcje nie mogą zostać anulowane) na kwotę minimum 500 zł. Do transakcji bezgotówkowych kartą wliczane są transakcje bezgotówkowe dokonane wszystkimi kartami wydanymi do konta oraz transakcje bezgotówkowe dokonane na Rachunku karty kredytowej, której Posiadaczem/Współposiadaczem jest Właściciel/Współwłaściciel konta. Obowiązuje od 1 września 2017."
2) Dodano zapis do rozdziału Karty płatnicze debetowe dla rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych:

Po słowach:
"0 zł pod warunkiem rozliczenia przez Bank w danym miesiącu rozliczeniowym transakcji bezgotówkowych Kartą na kwotę minimum 200 zł. Do transakcji bezgotówkowych Kartą wliczane są transakcje bezgotówkowe dokonane wszystkim Kartami wydanymi do konta oraz transakcje bezgotówkowe dokonane na Rachunku karty kredytowej, której Posiadaczem/Współposiadaczem jest Właściciel/Współwłaściciel konta. Opłata liczona dla każdej wydanej do rachunku Karty indywidulnie. Opłata niepobierana, gdy właściciel rachunku, do którego wydana jest Karta, nie ukończył 19 roku życia. Opłata jest pobierana od Kart ze statusem "Do Aktywacji", "Aktywna" lub "Zablokowana" – z wykluczeniem miesiąca w którym Karta została wysłana, przy czym w przypadku Kart ze statusem "Do Aktywacji" opłata jest pobierana od momentu, w którym Klient miał możliwość aktywowania Karty" dodaje się zdanie "Obowiązuje do 31 sierpnia 2017." a następnie zdanie:
"0 zł pod warunkiem dokonania przez Klienta w danym miesiącu rozliczeniowym transakcji bezgotówkowych Kartą na kwotę minimum 200 zł (transakcje nie mogą zostać anulowane). Do transakcji bezgotówkowych Kartą wliczane są transakcje bezgotówkowe dokonane wszystkim Kartami wydanymi do konta oraz transakcje bezgotówkowe dokonane na Rachunku karty kredytowej, której Posiadaczem/Współposiadaczem jest Właściciel/Współwłaściciel konta. Opłata liczona dla każdej wydanej do rachunku Karty indywidulnie. Opłata niepobierana, gdy właściciel rachunku, do którego wydana jest Karta, nie ukończył 19 roku życia. Opłata jest pobierana od Kart ze statusem "Do Aktywacji", "Aktywna" lub "Zablokowana" – z wykluczeniem miesiąca w którym Karta została wysłana, przy czym w przypadku Kart ze statusem "Do Aktywacji" opłata jest pobierana od momentu, w którym Klient miał możliwość aktywowania Karty. Obowiązuje od 1 września 2017."
Jednocześnie przypominamy, że przysługuje Państwu prawo, przed datą proponowanego wejścia w życie zmian, do wypowiedzenia umowy, której dotyczą zmiany Taryfy Opłat i Prowizji ze skutkiem natychmiastowym bez ponoszenia opłat związanych z wypowiedzeniem umowy lub opłat wynikających z proponowanych zmian bądź możecie Państwo zgłosić sprzeciw wobec proponowanych zmian.

Z poważaniem,
Zespól T-Mobile Usługi Bankowe

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

czy mając tam kartę kredytową ale nie posiadając ROR-u można być uznany za nowego klienta i założyć to konto oszczędnościowe 3% nie zakładając ROR-u?

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

Napisałeś że lokata mobilna 3% jest dla klientów banku. Jestem klientem i nie mam możliwości jej założenia.

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

można założyć samo konto oszczędnościowe (jak np. BGŻ Optima) czy trzeba mieć jakiś ror opisany w artykule?

Darek M.
Darek M.
6 lat temu

Lokata mobilna jest dla klientów, ale nowych 🙂 Wydaje mi się, że nie można samego konta oszczędnościowego założyć. Ale możesz założyć konto Freemium bez karty (wtedy jest za darmo). Ale warto skorzystać z 5% moneyback.

Darek M.
Darek M.
6 lat temu

W zasadzie to lokata powinna być widoczna w aplikacji mobilnej dla wszystkich osób, które nie skorzystały jeszcze z tej lokaty. Chyba, że znowu coś zmienili.

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

U mnie też nie ma dostępnej lokaty mobilnej, a nigdy z niej bie korzystałem.
Mam jeszcze pytanie o opłaty za konto Premium. Czy jeśli otworzyłem konto wczoraj i nie zdążę zrobić 500 zł transakcji (nie mam jeszcze karty), to czy pobiorą ode mnie opłatę za prowadzenie konta za czerwiec?

Darek M.
Darek M.
6 lat temu

Wygląda na to, że lokata mobilna też jest dostępna tylko dla nowych, chociaż w tabeli oprocentowania nie znalazłem takiej informacji.

Powinni pierwszy miesiąc dać za darmo, w razie czego reklamacja powinna załatwić sprawę.

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu
Reply to  Darek M.

Dostałem informację od T-Mobile, że w tej chwili lokaty nie mają już w ofercie.

Darek M.
Darek M.
6 lat temu

Teraz widzę, że jest już przeniesione do ofert wycofanych.

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

Czy ten przelew wynagrodzenia musi być od pracodawcy?

Darek M.
Darek M.
6 lat temu

Z tego co widziałem po komentarzach, to nawet nie musi być od pracodawcy, ale tutaj 100% potwierdzenia nie dam 🙂

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

Ponawiam pytanie (może ktoś wie) czy mając tam kartę kredytową ale nie posiadając ROR-u można być uznanym za nowego klienta i założyć to konto oszczędnościowe 3% nie zakładając ROR-u?

Darek M.
Darek M.
6 lat temu

Tak, otrzymasz 3% jeśli tylko spełniasz ten warunek:

" W promocji może wziąć udział Klient, który w terminie od 1 kwietnia 2017 r. do dnia 18 czerwca 2017 r. nie posiadał umowy o rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy w T-Mobile Usługi Bankowe."

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

W tytule jest 3% do 50 000 zł na koncie oszczednościowym, a poniżej jest napisane Maksymalna kwota lokaty: 10 000 zł, Liczba lokat: 1
Z tego wynika że ta druga informacja jest prawdziwa.

Darek M. W.
Darek M. W.
6 lat temu

Oczywiście kwota 10 000 zł dotyczyła lokaty, którą bank już wycofał z oferty. Na koncie oszczędnościowym można ulokować 50 000 zł.

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

Czy aby otrzymać moneyback oraz darmowość konta musi być jakiś stały wpływ na konto np od pracodawcy?

Darek M. W.
Darek M. W.
6 lat temu

Nie, wystarczy wykonać płatności kartą na odpowiednią kwotę (przy koncie Premium jest to min. 500 zł / mc).

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

A jak przystąpić do tej promocji 5% zwrotu za płatności kartą???

Darek M. W.
Darek M. W.
6 lat temu

Przystępujesz telefonicznie jak masz już konto. Trzeba wyrazić przy tym odpowiednie zgody marketingowe

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

JAk zarekomendowac konto premium? w zakladce po zalogowaniu sie jest mozliwosc zarekomendowania tylko konta freemium.

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

Czy mając Premium po upłynięciu 6 miesięcy od założenia wystarczy wziąć kartę kredytową i płacić tylko nią aby dostać moneyback i zwolnienie z opłat czy trzeba płacić też debetówką?

Darek M. W.
Darek M. W.
6 lat temu

Tak, kartę debetową możesz po tym czasie zamknąć i płacić tylko kredytową. Z tego co pamiętam, to wystarczy zapłacić kredytową, żeby debetowa była darmowa, ale nie wiem czy tego nie zmienili. Muszę przedzwonić do banku się upewnić.

Co myślisz?

LG K4 o wartości 499 zł do darmowej karty Citibank Simplicity

Nju mobile z gadżetem na lato (Powerbank z głośnikami, pendrive 32 GB, pendrive 8 GB)