w

Konto Przekorzystne – Zrób selfie i odbierz 200 zł od Pekao [+3% i 1000 pkt Bezcenne Chwile dla chętnych]

Konto Przekorzystne Pekao znów można założyć zgarniając premię 200 zł na start. Wystarczy skorzystać z weryfikacji selfie i spełnić proste zasady promocji.

Pekao Konto Przekorzystne to 0 zł za prowadzenie konta i karty debetowej bez kosztów przewalutowania, czyli można ją spokojnie wykorzystać do zakupów w Chinach.

Jeśli szukasz miejsca do ulokowania oszczędności, to konto oszczędnościowe Pekao da Ci 3% w skali roku na 4 miesiące.

Możesz też otrzymać łatwe 1000 punktów za samą rejestrację w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Promocja Pekao S.A. trwa do 31 marca 2020 roku.

Aktualną III edycję promocji z łatwą premią 200 zł znajdziesz tutaj:

Konto Przekorzystne – 200 zł premii na start

Nowa promocja Pekao SA to 200 zł za założenie konta za pomocą selfie oraz dłuższą aktywność na koncie lub 100 zł za założenie konta w oddziale i krótszą aktywność.

Konto Przekorzystne – kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji z premią 200 zł na start mogą wziąć udział osoby, które:

 • nie posiadały aktywnej umowy o rachunek ROR lub konto oszczędnościowe lub lokatę Pekao SA od 1 stycznia 2019 roku.
 • posiadały aktywną umowę, lecz w każdym miesiącu zeszłego roku średnie saldo na tych rachunkach wynosiło od 0 zł do 50 zł

Jak otrzymać 200 zł za Konto Przekorzystne?

 1. Do 31 marca 2020 r. otwórz online Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową, a umowę podpisz online lub za pomocą aplikacji PeoPay (weryfikacja selfie) lub jeśli ta weryfikacja się nie powiedzie to można zawrzeć umowę również w oddziale (instrukcja krok po kroku w dalszej części wpisu)
 2. Do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta:
  1. Zapewnij pojedynczy wpływ w wysokości min. 500 zł z konta w innym banku
  2. Wykonaj 1 transakcję kartą lub aplikacją Peo Pay.
  3. Zaloguj się w aplikacji mobilnej PeoPay (za spełnienie tego warunku otrzymasz pierwsze 100 zł)
 3. W trzech kolejnych miesiącach również spełnij te same warunki:
  1. Wpływ 500 zł
  2. Transakcję kartą lub PeoPay
  3. Logowanie do aplikacji PeoPay

Wniosek o Konto Przekorzystne – instrukcja krok po kroku

Po przejściu na dedykowaną stronę promocji zaznaczamy, że zapoznaliśmy się z Regulaminem promocji i klikamy w przycisk “Załóż konto online”, dzięki czemu otrzymamy dwa razy wyższą premię niż otwierając konto w oddziale banku.
Przechodzimy do pierwszego etapu wniosku online, w który to podajemy imię, nazwisko, numer telefonu, adres email oraz ustawiamy login do bankowości Pekao24:

W kolejnym kroku potwierdzamy otrzymany kod SMS i przechodzimy do ustalenia hasła do bankowości elektronicznej:

Teraz przechodzimy do ważnego kroku wyboru karty debetowej do konta.
Domyślnie wniosek podkłada nam kartę Visa Gold, która będzie dobrym wyborem jedynie dla osób z wpływami wyższymi niż 5 tys. zł miesięcznie.
W przeciwnym razie zalecam przejście strzałką w prawo i wybór karty wielowalutowej Mastercard, która da nam dodatkowo 1000 punktów w programie Bezcenne Chwile i 2-krotnie więcej punktów przy płatnościach:

W odpowiednim polu możemy też wpisać kod polecający otrzymany od znajomego, który być może podzieli się z nami otrzymaną premią 100 zł:

W końcu przechodzimy do weryfikacji naszej tożsamości. Tutaj powinniśmy wybrać pierwszą opcję (aby otrzymać 200 zł zamiast 100 zł, za weryfikację w oddziale).
Jeśli posiadacie kamerę w swoim komputerze, to możecie dokonać weryfikacji z poziomu wniosku.
W przeciwnym razie powinniście ściągnąć aplikację PeoPay ze sklepu Google Play / Appstore i tam po wpisaniu wcześniej wybranego loginu przejść do weryfikacji.

Weryfikacja jest kilkuetapowa, pierwszym jest zrobienie zdjęcia dowodu osobistego z przodu i z tyłu, a następnie wykonanie poleceń opisanych na ekranie, np. obrócenie głowy w prawo, później w lewo, mrugnięcie oczami, itp.

Na koniec należy poczekać na powodzenie bądź nie procesu weryfikacji. Żonie udało się pozytywnie przejść weryfikację na telefonie komórkowym za trzecim razem 😉
Na szczęście, w przypadku niepowodzenia macie wybór ponowienia weryfikacji na komputerze / telefonie bądź pójście do oddziału i nadal uzyskanie wyższej premii 200 zł.

Konto Przekorzystne – krótkie prześwietlenie

Wiemy już w jaki sposób otrzymać 200 zł premii na start. Warto jeszcze przyjrzeć się z bliska samemu rachunkowi “Konto Przekorzystne” jaki zakładamy na potrzeby promocji.

Konto Przekorzystne jest nowym, zdecydowanie korzystniejszym dla klientów rachunkiem Banku Pekao SA. Jego wprowadzenie zapowiedziało zmianę polityki banku i było pierwszym rachunkiem za założenie którego bank wypłaca premie 200 zł swoim nowym klientom!

Zapraszam na krótkie prześwietlenie oferty Konta Przekorzystnego w Pekao SA.

Konto Przekorzystne Pekao

Konto Przekorzystne ujednoliciło i odświeżyło ofertę kont bankowych Pekao SA. Wcześniejsze rachunki zwyczajnie nie nadążały za panującymi na rynku trendami.

Konto Przekorzystne to dwa proste warunki aktywności dające szereg darmowych usług: jest to zapewnienie pojedynczego wpływu z innego banku na kwotę min. 500 zł i wykonanie co najmniej 1 płatności kartą.

Myślę, że dla nikogo spełnienie tych dwóch warunków nie powinno być problemem. Bardzo podobne warunki darmowego prowadzenia rachunku znajdziemy w innych bankach.

Konto Przekorzystne – Opinie

Konto Przekorzystne to duży skok do przodu Banku Pekao SA. Teraz wystarczy spełnienie dwóch prostych warunków wymienionych wyżej, które i tak pewnie byśmy spełnili, a wszystkie podstawowe usługi otrzymujemy za darmo!

Pekao Konto Przekorzystne dla aktywnych to brak opłaty za prowadzenie konta i karty debetowej wraz z bankomatami własnymi i dwoma wypłatami miesięcznie z pozostałych bankomatów krajowych.

Nie jest nam nawet potrzebne Konto Walutowe Pekao jako, że płacąc kartą Pekao zagranicą nie poniesiemy kosztów przewalutowania (bank przewalutuje transakcje po korzystnym kursie Mastercard), ani też nie poniesiemy opłaty za skorzystanie z bankomatów zagranicą.

Pewną niedogodność odczują osoby, które korzystają z aplikacji mobilnej PeoPay. Darmowa jest wyłącznie weryfikacja transakcji za pomocą wiadomości Push w aplikacji mobilnej Peo Pay. Jeśli wybierzemy alternatywną metodę autoryzacji kodami SMS, to musimy się liczyć z opłatą 20 groszy od każdej wiadomości. Na szczęście nowa metoda autoryzacji jest naprawdę wygodna i osobiście właśnie ją preferuję.

Konto Przekorzystne to także Konto Oszczędnościowe Pekao oprocentowane na wysokie 3% w skali roku (patrz dalej).

Konto Przekorzystne – Opłaty


Podstawowe opłaty Konta Przekorzystnego to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za obsługę karty debetowej (karta wielowalutowa bez kosztów przewalutowań)
 • 0 zł za bankomaty własne
 • 0 zł za 2 wypłaty z bankomatów “obcych”
 • 0 zł za bankomaty zagranicą
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach banku
 • 0 zł za przewalutowanie przy płatnościach za granicą

Konto Oszczędnościowe Pekao

Konto oszczędnościowe Pekao SA będzie oprocentowane na 3% w skali roku dla środków do 30 tys. zł przez okres 4 miesięcy (120 dni).

Promocja Pekao SA Konto Oszczędnościowe dostępna jest do 30.03.2020 r. Aby z niej skorzystać trzeba otworzyć nowy rachunek pko sa Konto Oszczędnościowe. Promocja jest dostępna dla klientów nowych lub z niskimi saldami rachunków.

Konto oszczędnościowe PKO SA po okresie promocji będzie oprocentowane na 0,7% w skali roku. Zatem po czterech miesiącach najkorzystniej będzie przenieść oszczędności na konto oszczędnościowe w Getin Banku lub w Banku Millennium.

Konto Oszczędnościowe Pekao to:

 • Oprocentowanie:
  • 3% w skali roku przez 120 dni
  • 0,7% po tym okresie
 • Kwota minimalna: brak
 • Kwota maksymalna: 30 000 zł
 • Kapitalizacja: miesięczna
 • Dodatkowe informacje:
  • Darmowe przelewy zlecone przez aplikację mobilną
  • Wypłata środków bez utraty odsetek

1000 punktów w Mastercard Bezcenne Chwile

Mastercard Bezcenne Chwile - Bank Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. wprowadził do oferty program lojalnościowy Mastercard® Bezcenne® Chwile, dzięki któremu klienci banku mogą zbierać punkty u partnerów programu, a następnie wymieniać je na nagrody.

Na zachętę w Banku Pekao możemy zbierać punkty 2 razy szybciej korzystając z karty debetowej lub płatności mobilnych oraz aż 4 razy szybciej korzystając z karty kredytowej)!

Aby otrzymać 1000 punktów na start wystarczy zapisać się do programu na stronie programu Bezcenne Chwile lub w bankowości elektronicznej Pekao24. Na stronie banku znajdziemy jeszcze informację o potrzebie zalogowania się na stronie programu i wyborze celu, czyli nagrody na którą chcemy zbierać punkty.

Nagroda zostanie przyznana w ciągu 14 dni roboczych od zarejestrowania się w programie.

Promocja 1000 pkt w programie Bezcenne Chwile będzie trwała do 31.03.2020 r. lub do wyczerpania puli 50 000 nagród.

Dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

Konto Oszczędnościowe Profit 2,7 procent

Konto oszczędnościowe Millennium: 2,7% do 100 tys. zł, czyli brak niespodzianek w 19. edycji promocji

bnp paribas 300 zl do biedronki apetyt na premie

300 zł do Biedronki w akcji “Apetyt na premię” w BNP Paribas