w

Konto Przekorzystne – Zrób selfie i odbierz 200 zł od Pekao [+3% i 1000 pkt Bezcenne Chwile dla chętnych]

Konto Przekorzystne Pekao znów można założyć zgarniając premię 200 zł na start. Wystarczy skorzystać z weryfikacji selfie i spełnić proste zasady promocji.

Pekao Konto Przekorzystne to 0 zł za prowadzenie konta i karty debetowej bez kosztów przewalutowania, czyli można ją spokojnie wykorzystać do zakupów w Chinach.

Jeśli szukasz miejsca do ulokowania oszczędności, to konto oszczędnościowe Pekao da Ci 3% w skali roku na 4 miesiące.

Możesz też otrzymać łatwe 1000 punktów za samą rejestrację w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Promocja Pekao S.A. trwa do 31 marca 2020 roku.

Aktualną III edycję promocji z łatwą premią 200 zł znajdziesz tutaj:

Konto Przekorzystne – 200 zł premii na start

Nowa promocja Pekao SA to 200 zł za założenie konta za pomocą selfie oraz dłuższą aktywność na koncie lub 100 zł za założenie konta w oddziale i krótszą aktywność.

Konto Przekorzystne – kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji z premią 200 zł na start mogą wziąć udział osoby, które:

 • nie posiadały aktywnej umowy o rachunek ROR lub konto oszczędnościowe lub lokatę Pekao SA od 1 stycznia 2019 roku.
 • posiadały aktywną umowę, lecz w każdym miesiącu zeszłego roku średnie saldo na tych rachunkach wynosiło od 0 zł do 50 zł

Jak otrzymać 200 zł za Konto Przekorzystne?

 1. Do 31 marca 2020 r. otwórz online Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową, a umowę podpisz online lub za pomocą aplikacji PeoPay (weryfikacja selfie) lub jeśli ta weryfikacja się nie powiedzie to można zawrzeć umowę również w oddziale (instrukcja krok po kroku w dalszej części wpisu)
 2. Do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta:
  1. Zapewnij pojedynczy wpływ w wysokości min. 500 zł z konta w innym banku
  2. Wykonaj 1 transakcję kartą lub aplikacją Peo Pay.
  3. Zaloguj się w aplikacji mobilnej PeoPay (za spełnienie tego warunku otrzymasz pierwsze 100 zł)
 3. W trzech kolejnych miesiącach również spełnij te same warunki:
  1. Wpływ 500 zł
  2. Transakcję kartą lub PeoPay
  3. Logowanie do aplikacji PeoPay

Wniosek o Konto Przekorzystne – instrukcja krok po kroku

Po przejściu na dedykowaną stronę promocji zaznaczamy, że zapoznaliśmy się z Regulaminem promocji i klikamy w przycisk „Załóż konto online”, dzięki czemu otrzymamy dwa razy wyższą premię niż otwierając konto w oddziale banku.
Przechodzimy do pierwszego etapu wniosku online, w który to podajemy imię, nazwisko, numer telefonu, adres email oraz ustawiamy login do bankowości Pekao24:

W kolejnym kroku potwierdzamy otrzymany kod SMS i przechodzimy do ustalenia hasła do bankowości elektronicznej:

Teraz przechodzimy do ważnego kroku wyboru karty debetowej do konta.
Domyślnie wniosek podkłada nam kartę Visa Gold, która będzie dobrym wyborem jedynie dla osób z wpływami wyższymi niż 5 tys. zł miesięcznie.
W przeciwnym razie zalecam przejście strzałką w prawo i wybór karty wielowalutowej Mastercard, która da nam dodatkowo 1000 punktów w programie Bezcenne Chwile i 2-krotnie więcej punktów przy płatnościach:

W odpowiednim polu możemy też wpisać kod polecający otrzymany od znajomego, który być może podzieli się z nami otrzymaną premią 100 zł:

W końcu przechodzimy do weryfikacji naszej tożsamości. Tutaj powinniśmy wybrać pierwszą opcję (aby otrzymać 200 zł zamiast 100 zł, za weryfikację w oddziale).
Jeśli posiadacie kamerę w swoim komputerze, to możecie dokonać weryfikacji z poziomu wniosku.
W przeciwnym razie powinniście ściągnąć aplikację PeoPay ze sklepu Google Play / Appstore i tam po wpisaniu wcześniej wybranego loginu przejść do weryfikacji.

Weryfikacja jest kilkuetapowa, pierwszym jest zrobienie zdjęcia dowodu osobistego z przodu i z tyłu, a następnie wykonanie poleceń opisanych na ekranie, np. obrócenie głowy w prawo, później w lewo, mrugnięcie oczami, itp.

Na koniec należy poczekać na powodzenie bądź nie procesu weryfikacji. Żonie udało się pozytywnie przejść weryfikację na telefonie komórkowym za trzecim razem 😉
Na szczęście, w przypadku niepowodzenia macie wybór ponowienia weryfikacji na komputerze / telefonie bądź pójście do oddziału i nadal uzyskanie wyższej premii 200 zł.

Konto Przekorzystne – krótkie prześwietlenie

Wiemy już w jaki sposób otrzymać 200 zł premii na start. Warto jeszcze przyjrzeć się z bliska samemu rachunkowi „Konto Przekorzystne” jaki zakładamy na potrzeby promocji.

Konto Przekorzystne jest nowym, zdecydowanie korzystniejszym dla klientów rachunkiem Banku Pekao SA. Jego wprowadzenie zapowiedziało zmianę polityki banku i było pierwszym rachunkiem za założenie którego bank wypłaca premie 200 zł swoim nowym klientom!

Zapraszam na krótkie prześwietlenie oferty Konta Przekorzystnego w Pekao SA.

Konto Przekorzystne Pekao

Konto Przekorzystne ujednoliciło i odświeżyło ofertę kont bankowych Pekao SA. Wcześniejsze rachunki zwyczajnie nie nadążały za panującymi na rynku trendami.

Konto Przekorzystne to dwa proste warunki aktywności dające szereg darmowych usług: jest to zapewnienie pojedynczego wpływu z innego banku na kwotę min. 500 zł i wykonanie co najmniej 1 płatności kartą.

Myślę, że dla nikogo spełnienie tych dwóch warunków nie powinno być problemem. Bardzo podobne warunki darmowego prowadzenia rachunku znajdziemy w innych bankach.

Konto Przekorzystne – Opinie

Konto Przekorzystne to duży skok do przodu Banku Pekao SA. Teraz wystarczy spełnienie dwóch prostych warunków wymienionych wyżej, które i tak pewnie byśmy spełnili, a wszystkie podstawowe usługi otrzymujemy za darmo!

Pekao Konto Przekorzystne dla aktywnych to brak opłaty za prowadzenie konta i karty debetowej wraz z bankomatami własnymi i dwoma wypłatami miesięcznie z pozostałych bankomatów krajowych.

Nie jest nam nawet potrzebne Konto Walutowe Pekao jako, że płacąc kartą Pekao zagranicą nie poniesiemy kosztów przewalutowania (bank przewalutuje transakcje po korzystnym kursie Mastercard), ani też nie poniesiemy opłaty za skorzystanie z bankomatów zagranicą.

Pewną niedogodność odczują osoby, które korzystają z aplikacji mobilnej PeoPay. Darmowa jest wyłącznie weryfikacja transakcji za pomocą wiadomości Push w aplikacji mobilnej Peo Pay. Jeśli wybierzemy alternatywną metodę autoryzacji kodami SMS, to musimy się liczyć z opłatą 20 groszy od każdej wiadomości. Na szczęście nowa metoda autoryzacji jest naprawdę wygodna i osobiście właśnie ją preferuję.

Konto Przekorzystne to także Konto Oszczędnościowe Pekao oprocentowane na wysokie 3% w skali roku (patrz dalej).

Konto Przekorzystne – Opłaty


Podstawowe opłaty Konta Przekorzystnego to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za obsługę karty debetowej (karta wielowalutowa bez kosztów przewalutowań)
 • 0 zł za bankomaty własne
 • 0 zł za 2 wypłaty z bankomatów „obcych”
 • 0 zł za bankomaty zagranicą
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach banku
 • 0 zł za przewalutowanie przy płatnościach za granicą

Konto Oszczędnościowe Pekao

Konto oszczędnościowe Pekao SA będzie oprocentowane na 3% w skali roku dla środków do 30 tys. zł przez okres 4 miesięcy (120 dni).

Promocja Pekao SA Konto Oszczędnościowe dostępna jest do 30.03.2020 r. Aby z niej skorzystać trzeba otworzyć nowy rachunek pko sa Konto Oszczędnościowe. Promocja jest dostępna dla klientów nowych lub z niskimi saldami rachunków.

Konto oszczędnościowe PKO SA po okresie promocji będzie oprocentowane na 0,7% w skali roku. Zatem po czterech miesiącach najkorzystniej będzie przenieść oszczędności na konto oszczędnościowe w Getin Banku lub w Banku Millennium.

Konto Oszczędnościowe Pekao to:

 • Oprocentowanie:
  • 3% w skali roku przez 120 dni
  • 0,7% po tym okresie
 • Kwota minimalna: brak
 • Kwota maksymalna: 30 000 zł
 • Kapitalizacja: miesięczna
 • Dodatkowe informacje:
  • Darmowe przelewy zlecone przez aplikację mobilną
  • Wypłata środków bez utraty odsetek

1000 punktów w Mastercard Bezcenne Chwile

Mastercard Bezcenne Chwile - Bank Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. wprowadził do oferty program lojalnościowy Mastercard® Bezcenne® Chwile, dzięki któremu klienci banku mogą zbierać punkty u partnerów programu, a następnie wymieniać je na nagrody.

Na zachętę w Banku Pekao możemy zbierać punkty 2 razy szybciej korzystając z karty debetowej lub płatności mobilnych oraz aż 4 razy szybciej korzystając z karty kredytowej)!

Aby otrzymać 1000 punktów na start wystarczy zapisać się do programu na stronie programu Bezcenne Chwile lub w bankowości elektronicznej Pekao24. Na stronie banku znajdziemy jeszcze informację o potrzebie zalogowania się na stronie programu i wyborze celu, czyli nagrody na którą chcemy zbierać punkty.

Nagroda zostanie przyznana w ciągu 14 dni roboczych od zarejestrowania się w programie.

Promocja 1000 pkt w programie Bezcenne Chwile będzie trwała do 31.03.2020 r. lub do wyczerpania puli 50 000 nagród.

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

19 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
4 lat temu

Szukam dla siebie jakiegoś dobrego, darmowego konta w miejsce BNP. Nie zaiskrzyło między mną a tym bankiem 😀
Zależy mi na lepszej obsłudze i braku dziwnych problemów. Co polecacie ?

Krzysztof
Krzysztof
4 lat temu

Jeżeli już mam konto w tym banku, to oczywiście nie ustalam nowego loginu i hasła ?

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Krzysztof

Ale jeśli już masz konto to nie dostaniesz 200 zł premii za jego założenie.

Krzysztof
Krzysztof
4 lat temu
Reply to  Darek M. W.

W poprzedniej edycji załapałem się na promocję. Mam w tym banku konto, ale nie jest to konto przekorzystne(te zamknąłem po zgarnięciu premii). W jednym z punktów regulaminu jest zapis:przynajmniej przez jeden dzień między 01.01.2019 r. a 31.12.2019 r. posiadała w Banku, w tym również jako
współposiadacz, jeden lub więcej rachunków płatniczych lub rachunków oszczędnościowych lub rachunków
oszczędnościowych lokat terminowych, na których, w każdym miesiącu kalendarzowym posiadania tych rachunków
w podanym okresie, suma Średnich miesięcznych sald rachunków posiadanych w Banku wynosiła od 0 zł do 50 zł, Napisałem do nich z zapytaniem, czy łapię się na tą promocję ze względu na średnie saldo poniżej 50 zł. Nic nie pisze, czy posiadanie innego konta niż przekorzystnego wyklucza z tej promocji. Czekam na odpowiedź z banku, zobaczymy co mi odpiszą.

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Krzysztof

Obawiam się, że się nie łapiesz, bo rachunek płatniczy napisane jest z małej litery, czyli dotyczy każdego rachunku w tym banku.

Krzysztof
Krzysztof
4 lat temu
Reply to  Darek M. W.

Dostałem odpowiedź z banku, że jeśli moje średnie salda na wszystkich rachunkach w ubiegłym roku były poniżej 50 zł, to mogę wziąć udział w tej promocji. Wniosek mam wypełnić zgodnie z instrukcją, czyli mam podać nowy login i hasło. W tej chwili wniosek jest w trakcie weryfikacji. Mam dostać wiadomość na e-mail. Dam znać, czy się udało.

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Krzysztof

Super! Czekamy na info.

Krzysztof
Krzysztof
4 lat temu
Reply to  Darek M. W.

Założone. Musiałem normalnie wypełnić wniosek przez dedykowaną stronę internetową ustalając login i hasło, które były potrzebne tylko do procesu wnioskowania o konto. Umowę sfinalizowałem w oddziale banku i tu uwaga, dopiero w drugim podejściu. Pani w banku musiała skonsultować moją sytuację z centralą.

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Krzysztof

Niestety w dalszym ciągu trafiają się mało kompetentni pracownicy :/
Nawet jak mają czas to nie poznają oferty własnego banku, którą to przecież powinni mieć w małym palcu.

Sławek
Sławek
4 lat temu

Z tego co przed chwilą dowiedziałem się z rozmowy z konsultantką
banku to promocje nie łączą się, czyli nie można skorzystać zarówno z
promocji programu poleceń i promocji założenia tego konta. Czyli max
400zł (ja i zona) a nie 500zł.

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Sławek

To wprowadzili w błąd. Zobacz zapis z regulaminu:
„Każdy program organizowany przez Bank jest odrębny i oparty o odrębny regulamin. Program może być łączony z promocjami organizowanymi przez Bank, o ile regulamin właściwy dla danej promocji nie stanowi inaczej. „

Sławek
Sławek
4 lat temu
Reply to  Darek M. W.

Jest taki zapis w regulaminie:

Promocja nie łączy się z innymi promocjami organizowanymi przez Bank w Okresie przystąpienia do Promocji. Uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę w ramach promocji organizowanych przez Bank w Okresie przystąpienia do Promocji. Z wyłączeniem uczestników biorących udział w Programie „Polecam Przekorzystnie”i promocji „3% na Koncie Oszczędnościowym albo na Koncie Oszczędnościowym Premium”. UczestnikPromocji decyduje wtedy z której promocji chce skorzystać, składając stosowne oświadczenie Bankowi do dnia 31.03.2020 r. W przypadku niezłożenia przez UczestnikaPromocji takiego oświadczenia we wspomnianym terminie do 31.03.2020 r. Uczestnik Promocji otrzyma nagrodę w ramachtej Promocji do której przystąpił najwcześniej (liczy się data przystąpienia do Promocji

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Sławek

No właśnie, z poniższego fragmentu wynika, że można polecać i otrzymać premię z tego tytułu:
„Z wyłączeniem uczestników biorących udział w Programie „Polecam Przekorzystnie”

Ogólnie dziwne zapisy, skoro bank sam zachęca do zgarnięcia dodatkowej premii z poleceń po założeniu konta z premią.

Sławek
Sławek
4 lat temu
Reply to  Darek M. W.

Faktycznie fachowość konsultantów pozostawia wiele do życzenia. Dopiero trzeci telefon potwierdził to, że jednak można (po konsultacji z przełożonymi). Wniosek? Trzeba samemu dokładnie czytać regulamin promocji 🙂

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Sławek

Niestety tak to już jest w bankach …

Sławek
Sławek
4 lat temu
Reply to  Darek M. W.

https://www.pekao.com.pl/konto/regulamin.pdf
powyżej regulamin tej promocji, nie widzę Twojego zapisu. Sprawdzam jeszcze raz 🙂

Dominika
Dominika
4 lat temu

Czy jeśli założyłam konto w tym miesiącu i otrzymałam już kartę to powinnam już teraz zrobić przelew i zapłacić kartą żeby nie płacić za rachunek, czy dopiero od kwietnia?

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Dominika

W miesiącu założenia konta nie musisz nic robić, chociaż zawsze bezpieczniej też spełnić warunki zwolnienia z opłat jeśli już aktywowałaś kartę.

trackback

[…] Instrukcję zakładania Konta Przekorzystnego w Banku Pekao S.A. znajdziesz w prześwietleniu z początku roku. […]

Co myślisz?

Konto Oszczędnościowe Profit 2,7 procent

Konto oszczędnościowe Millennium: 2,7% do 100 tys. zł, czyli brak niespodzianek w 19. edycji promocji

bnp paribas 300 zl do biedronki apetyt na premie

300 zł do Biedronki w akcji „Apetyt na premię” w BNP Paribas