w ,

Podreperuj swoje finanse – ostatni dzień na 2280 zł! [ranking promocji]

To już ostatni dzień na udział w czterech świetnych promocjach bankowych w ramach których łącznie zyskać można aż 2280 zł premii! Oprócz nich można skorzystać z jeszcze trwających przez jakiś czas akcji, dzięki czemu zyskać będzie można jeszcze więcej!

Powracam do dawnych rankingów promocji, dzięki którym lektura jednego wpisu da Ci pogląd na wszystkie aktywne promocje i pozwoli wybrać dla siebie tą najlepszą.

Udział w kilku akcjach da Ci naprawdę solidny zastrzyk gotówki w naprawdę łatwy sposób za czynności, które i tak wykonujesz na co dzień.

Zapraszam do lektury!

Citibank: 550 zł za CitiKonto + 700 zł na Allegro za kartę Citi Simplicity

Citibank Citi Handlowy promocja

Moim numerem 1 we wrześniu jest nadal Citibank, który prowadzi aktualnie najlepszą promocję Bezwarunkowo Darmowego konta osobistego. Za konto osobiste otrzymamy aż 550 zł premii, z czego 450 zł w gotówce oraz 100 zł w bonach od Mastercard w zamian za zakupy w dwóch sklepach.

Na dokładkę możemy otrzymać aż 600 zł w bonach Allegro i 100 zł zwrotu za zakupy w gotówce zakładając również kartę kredytową Citi Simplicity po wcześniejszym założeniu konta osobistego. Taki duet na pewno warty jest uwagi i w mojej ocenie zasługuje na najwyższą ocenę *****

Promocja Citibanku będzie trwała tylko do 30 września!

Santander: 580 zł za Konto Jakie Chcę + 800 zł za kartę kredytową Visa + do 300 zł za domowe rachunki

Santander promocja

Numerem dwa w mojej ocenie z równie wysoką oceną ***** jest promocja Santander Bank Polska, który jest ostatnio niezwykle hojny dla nowych klientów wypłacając obecnie aż 580 zł premii za założenie konta osobistego oraz do 300 zł zwrotu rocznie za domowe rachunki. Z kolei w promocji karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk przekaże aż do 800 zł premii.

Obecna promocja Konta Jakie Chcę z premią będzie trwała tylko do 30.09.2022 r.

mBank: 650 zł za eKonto osobiste

mBank promocja

Na trzecim miejscu z oceną ***** umieściłem świetną promocję mBanku, z której można skorzystać jeszcze tylko dzisiaj. Za otwarcie eKonta osobistego otrzymamy rekordowe 650 zł premii, jeszcze nigdu nie można było zyskać tak wiele za ten rachunek.

Sama premia została podzielona na 4 proste części. Pierwsze 150 zł premii otrzymamy za założenie konta na selfie, 200 zł na Allegro otrzymamy za wpływ i 8 płatności, 100 zł za konto dziecka oraz 200 zł za proste czynności. Przyznacie, że nie są to wymagające warunki.

Promocja mBanku również będzie trwała jeszcze tylko dzisiaj do końca dnia!

Alior Bank: 650 zł za Konto Jakże Osobiste + 240 zł (1% zwrotu za płatności mobilne)

Alior Bank promocja

Rekordową premię zaserwował nam Alior Bank przekazując wspólnie z Mastarcard aż 500 zł premii (z czego 400 zł w gotówce i 100 zł w bonach do wielu sklepów). Tutaj również daję ocenę *****

Premię 400 zł w gotówce otrzymamy bowiem za otwarcie konta osobistego w Alior Bank oraz 8 logowań w aplikacji mobilnej oraz 8 płatności kartą. Kolejne 100 zł od Mastercard otrzmamy za płatności na łączną kwotę 50 zł w ciągu 30 dni od rejestracji. To niesamowicie proste warunki.

Dodatkowo płacąc zbliżeniowo telefonem otrzymamy 1% zwrotu po wybraniu korzyści do Konta Jakże Osobistego. W ten sposób można zyskać dodatkowe 240 zł rocznie i maksymalnie 20 zł miesięcznie.

Z promocji Konta Alior Banku skorzystać można tylko do 9 października 2022 r.

Millennium: Rekordowe 500 zł za konto Millennium 360° + 100 zł za konto dziecka

Millennium promocja

Bank Millennium odświeżył nieco swoje flagowe konto osobiste zamieniając je w Konto Millennium 360°. Zmiany miały raczej charakter kosmetyczny, nadal jest to świetny rachunek darmowy po spełnieniu dwóch banalnie prostych warunków.

Za otwarcie konta Millennium 360° otrzymamy rekordowe 500 zł super łatwej premii. Po założeniu konta można pokusić się o kolejne 100 zł za otwarcie konta dla każdego dziecka zyskując jeszcze więcej.

Promocja konta Millennium 360° będzie trwała do 31 października 2022 r. lub do wyczerpania puli 3000 wniosków.

Credit Agricole: 555 zł za otwarcie konta + lokata 8% dla chętnych

Credit Agricole ruszył z III edycją promocji Konta dla Ciebie w ramach której pierwsze 55 zł otrzymamy za samo otwarcie konta, a kolejne 500 zł podzielone na zwrot za comiesięczne płatności kartą debetową do konta.

Pewną wadą jest tutaj długi czas otrzymywania premii. Jednak w dzisiejszych czasach brak jest kart z moneyback, więc kartę Credit Agricole możemy traktować właśnie jako taką kartę.

BNP Paribas: 400 zł za konto osobiste + do 600 zł za kartę kredytową

BNP Paribas promocja

BNP Paribas nie przestaje promować swojego rachunku bankowego. W aktualnej promocji zyskamy 400 zł premii za konto +kolejne 600 zł w promocji karty kredytowej mamBONUS. W obu wypadkach czekam jednak na lepsze promocje.

Bank Pekao SA: 300 zł za Konto Przekorzystne + 200 zł za konto dziecka + 250 zł za kartę kredytową z Żubrem

Bank Pekao promocja

Bank Pekao SA ostatnimi czasy nas zaskakuje oferując najwyższą na polskim rynku premię za założenie konta dziecku – aż 200 zł super łatwej nagrody oraz 300 zł premii dla dorosłego.

Na dokładkę mamy też oczywiście premię za konto dorosłego. Przy rodzinie 2+2 zyskać można łatwe 1000 zł premii (2 x 300 zł + 2 x 200 zł). Oszczędzający znajdą tutaj dla siebie konto oszczędnościowe na 7% w skali roku do 100 tys. zł.

Kolejne 250 zł premii otrzymamy za założenie karty kredytowej z Żubrem, do której otrzymamy również moneyback.

Promocja konta Pekao będzie trwała do 16.10.2022 r.

ING Bank Śląski: 250 zł za konto osobiste + 50 zł dla dziecka + 7% dla oszczędności

ING promocja

ING od jakiegoś czasu podwyższył premię na start za otwarcie konta ze 160 zł na 250 zł, dzięki czemu bardziej opłaca się obecnie założyć konto Direct lub Mobi. Tutaj w lepszej sytuacji są osoby młode, które swoją premię otrzymają za wykonanie 10 płatności (w tym 3 płatności BLIK).

Premię w ING otrzymają też najmłodsi, którzy za otwarcie Konta Mobi lub karty przedpłaconej dla dziecka zyskując kolejne 50 zł kieszonkowego.

Z promocji konta ING skorzystacie jeszcze tylko do 30.09.2022 r.

Getin Bank: 250 zł na start + 8% dla oszczędności

Dawno nie mieliśmy żadnej promocji Getin Banku. Tym razem dotyczy ona tak naprawdę karty debetowej Mastercard i programu Bezcenne Chwile. Łącznie za kilka płatności otrzymamy 5 bonów po 50 zł każdy do wykorzystania w wybranych sklepach: m.in. Allegro, Decathlon, empik, RTV Euro AGD, Circle K i wiele innych.

Całą nagrodę otrzymamy po wykonaniu płatności na łączną kwotę 100 zł i wcześniejszej rejestracji karty debetowej Mastercard w programie Bezcenne Chwile. Tutaj jednak nie każdy może skorzystać z dwóch promocji banku (pierwsza z nagrodą 8000 pkt i druga 12000 pkt).0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

450 zł premii do Biedronki z kartą Citi Simplicity w Citibank

Koniec Getin Banku! Przymusowa restrukturyzacja i przejęcie przez VeloBank