w

450 zł premii do Biedronki z kartą Citi Simplicity w Citibank

Karta Citi Simplicity 450 zł do Biedronki

Citibank ruszył z kolejną edycją promocji karty kredytowej Citi Simplicity z nagrodą dla nowych i powracających klientów. Tym razem każda osoba, która spełni proste warunki promocji otrzyma bony do sklepów Biedronka o wartości 450 zł.

Karta dla uczestników promocji wydawana jest na uproszczonych zasadach i łatwiejszych warunkach za 0 zł. Prowadzenie karty nie będzie Cię nic kosztować pod warunkiem miesięcznych płatności na łączną kwotę min. 300 zł. Dobrą wiadomością jest też fakt, że Citibank skrócił okres karencji dla byłych posiadaczy kart Citibanku.

To jeszcze nie wszystko, bowiem zakładając bezwarunkowo darmowe Citikonto otrzymamy kolejne 300 zł premii na start!

Promocja będzie trwała do 31 stycznia 2023 roku, przy czym im szybciej wypełnisz wniosek, tym szybciej otrzymasz nagrodę.

→ Nowa promocja: 600 zł do Lidla z kartą Citi Simplicity

Dla kogo 450 zł do Biedronki od Citibank?

Nowa promocja karty Simplicity z bonami o wartości 450 zł do Biedronki przeznaczona jest dla osób, które od 1 września 2020 roku nie posiadały głównej karty kredytowej Citibank (tym samym okres karencji został przesunięty o kolejne 8 miesięcy).

Posiadanie konta osobistego nie wyklucza z promocji, a że za jego założenie zgarnąć można kolejne 300 zł premii w gotówce + 100 zł moneyback.

Aby otrzymać kartę kredytową Citibank musisz spełniać wymagania finansowe:

 • Wiek: Minimum 18 lat
 • Dochód netto: Minimum 1200 zł
 • Zatrudnienie: W obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
 • Dla firm: Działalność gospodarcza od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 zł.
Jak otrzymać 450 zł do Biedronki za kartę Citi Simplicity?

 • Złóż dedykowany wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity
  Jeśli w momencie wypełniania wniosku nie posiadasz wszystkich dokumentów lub informacji, to możesz je uzupełnić później. Możesz też uzupełnić wniosek z pomocą konsultanta i kuriera
  • w ciągu 10 dni roboczych od wypełnienia wniosku wyślij dokumenty potwierdzające dochody na specjalnej stronie banku
 • Zainstaluj aplikację mobilną Citi Mobile i zaloguj się w niej nie później niż do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę
 • Aktywuj kartę za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citi Mobile również do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy
 • Zaloguj się min. 1 raz w aplikacji mobilnej po aktywacji karty również nie później niż do końca miesiąca po miesiącu otwarcia karty
 • 400 zł do Biedronki otrzymasz za wykonanie płatności na łączną kwotę min. 1000 zł do końca trzeciego miesiąca po miesiącu podpisania umowy
  • Mogą to być zarówno płatności w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Wyłączone z promocji są jedynie tzw. „ułatwiacze”, tj. np. doładowania wirtualnych portfeli (m.in. Revolut), transfery pieniężne, usługi hazardowe czy transakcje zwrócone. Wszystkie normalne płatności jak najbardziej będą się tutaj liczyły
 • Kolejne 50 zł do Biedronki otrzymasz za wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych na okres co najmniej trzech miesięcy po miesiącu podpisania umowy (po tym okresie możecie wycofać zgody)
Odbiór nagrody

Citibank poinformuje uczestników promocji o przyznaniu promocji do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków za pomocą wiadomości w systemie bankowości elektronicznej.

Samą nagrodę przekaże z kolei w terminie 60 dni od otrzymania powyższej wiadomości również na skrzynkę w bankowości internetowej.

Każdy bon do Biedronki będzie ważny przez okres 6 miesięcy od jego przyznania. Możecie go wykorzytać na raty aż do pełnego wykorzystania kwoty.

PRZYKŁAD

 1. Umowę o kartę podpisujesz w październiku 2022 r. i wyrażasz zgody marketingowe i utrzymujesz je do końca stycznia 2023 r.
 2. Do końca listopada 2022 r. zainstaluj aplikację mobilną Citi Mobile, aktywuj kartę poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną oraz po aktywacji karty zaloguj się min. raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile
 3. Do końca trzeciego pełnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1000 zł (masz zatem na to czas w październiku, listopadzie, grudniu 2022 r. oraz styczniu 2023 r.).

Nagrodę otrzymasz w ciągu 60 dni od otrzymania informacji z banku o przyznaniu nagrody za pośrednictwem systemu bankowości elektrycznej. Informacja ta trafi na Twoją skrzynkę nie później niż w ciągu 30 dni od wykonania wymaganych płatności.

Nagrodę otrzymasz w postaci 13-cyfrowego kodu, który należy podać kasjerowi. Kod można wykorzystywać „na raty” aż do pełnego wykorzystania jego wartości.

Termin ważności e-kodu wynosi 6 miesięcy od dnia jego przekazania w wiadomości z banku.

Karta Citi Simplicity – prześwietlenie oraz wyjaśnienie RRSO (0% czy 26,35%)?

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity prowadzona jest dla uczestników promocji na preferencyjnych warunkach przez pierwszy rok. Opłata w wysokości 12 zł miesięcznie będzie zniesiona pod warunkiem wykonania nią płatności na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie. Tak się składa, że ten warunek można połączyć z warunkiem otrzymania nagrody, w związku z czym nie będzie z tym problemów.

RRSO 0% vs 26,35%

Po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego otrzymasz wyciąg wraz z kwotą wykorzystanego limitu / wartością wykonanych transakcji w okresie rozliczeniowym.

Aby nie zapłacić ani grosza za korzystanie z pieniędzy banku (RRSO = 0%) wystarczy że przelejesz na rachunek karty pełną kwotę, jaką wydałeś/aś w poprzednim okresie rozliczeniowym (określoną na wyciągu).

Dzięki temu możesz korzystać z darmowego kredytu na okres do 56 dni w każdym okresie rozliczeniowym. Zobacz też mój autorski poradnik działania kart kredytowych, gdzie znajdziesz też konkretne przykłady i więcej informacji na ten temat.

Karta Citi Simplicity to:

 • 450 zł do Biedronki na start
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty Simplicity przez pierwszy rok po wykonaniu nią płatności na kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym
  • 12 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł w kolejnych latach po wykonaniu płatności na min. 1000 zł (ale przed upływem roku można negocjować z bankiem ten warunek)
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni
 • Citi Rabaty
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Rekordowe 500 zł premii za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank [+ 240 zł zwrotu i 7% dla oszczędności]

Podreperuj swoje finanse – ostatni dzień na 2280 zł! [ranking promocji]