w

HIT! Rekordowe 575 zł za bezwarunkowo Darmowe Citikonto w Citibank [+600 zł za kartę Citi Simplicity dla chętnych]

Takiej promocji jeszcze nie było! Citibank ruszył z rekordową promocją bezwarunkowo darmowego konta osobistego z premią na start w wysokości 550 zł (450 zł w gotówce od banku + 125 zł w bonach od Mastercard).

CitiKonto to całkowity brak opłat za prowadzenie konta, prowadzenie karty debetowej oraz wybrane bankomaty. Po założeniu konta możesz zyskać kolejne 900 zł premii do karty Citi Simplicity.

Rekordowa promocja Citikonta będzie trwała do 30 września 2022 r. lub do wyczerpania puli 3000 wniosków. Po osiągnięciu limitu strona po prostu przestanie działać. Dlatego też nie warto zbyt długo zwlekać.

AKTUALNA PROMOCJA:

→ Łatwe 450 zł na start za DARMOWE CitiKonto w Citibank

Rewolucyjne CitiKonto za bezwarunkowe 0 zł

Citikonto Citibank Handlowy zalety

Jak już wspomniałem na wstępie, dzisiejsza promocja jest rewolucyjna w dwóch aspektach. Pierwszy to rekordowa premia, jeszcze nigdy nie można było zyskać więcej niż 370 zł premii (a teraz mamy aż 575 zł!). Drugi to bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta wraz z kartą i wieloma usługami. W innym bankach wiąże się to ze spełnianiem dodatkowych warunków.

CitiKonto w Citibank to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir miesięcznie
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
 • 450 zł premii pieniężnej na start
 • 125 zł na start w Programie Mastercard Bezcenne Chwile
575 zł premii za otwarcie Citikonta z kartą Mastercard

Wciąż mnie pytacie, jak to możliwe, ze bank płaci za założenie konta? Przecież to powinno wyglądać odwrotnie 😉

To bardzo proste, bank musi najpierw przyciągnąć do siebie nowych klientów, aby w przyszłości zaproponować im produkty zyskowne dla siebie. Oczywiście nikt nie każe Ci brać żadnego kredytu czy pożyczki, wystarczy że będziesz korzystać z samego, bezwarunkowo darmowego konta osobistego za które otrzymasz rekordowe 550 zł bez żadnych haczyków.

Za jego otwarcie otrzymasz 450 zł premii pieniężnej oraz kolejne 125 zł w formie 10000 punktów programu Mastercard Bezcenne Chwile, które wymienisz na bony o wartości 100 zł do Allegro, RTV Euro AGD, Decathlon, Circle K, Empik i wielu innych sklepów lub na 10 biletów do kina.

Dla kogo 575 zł premii za CitiKonto z kartą Mastercard?

Z promocji możesz skorzystać, jeśli od 1.01.2021 roku nie posiadasz konta osobistego i/lub oszczędnościowego w Citibanku. Posiadanie innych produktów jak np. bardzo popularnych kart kredytowych nie wyklucza Cię z promocji.

Jak otrzymać 575 zł premii za CitiKonto?

 • Złóż promocyjny wniosek online o CitiKonto nie później niż do 30.09.2022 r. udzielając przy tym zgód marketingowych na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych (w tym telefonicznie)
 • Nagroda 1: 50 zł w gotówce zostanie przekazana przez bank, jeśli wnioskując o konto wyrazisz w/w zgody marketingowe i utrzymasz je do ostatniego dnia miesiąca otwarcia konta (po tym czasie możesz je wycofać)
 • Nagroda 2: 150 zł w gotówce otrzymasz za wykonanie min. 3 Transakcji BLIK (przelewów na telefon lub płatności BLIK) na łączną kwotę min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta
  • Wystarczy, że wykonasz 3 przelewy BLIK na telefon po 100 zł i pierwsza premia jest Twoja
 • Nagroda 3: 150 zł w gotówce otrzymasz za zapewnienie wpływu z tytułu wynagrodzenia na min. 2 000 zł (definicja w dalszej części wpisu) lub wykonanie zlecenia walutowego w Citi Kantor na łączną kwotę min. 2000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta
  • Mogą to być dwa przeciwstawne zlecenia: Najpierw PLN->EUR np. na 1030 zł, a następnie drugie zlecenie EUR->PLN. Lepiej tutaj po kilka złotych, ponieważ nie wiemy, jak bank liczy kwotę zlecenia. Wymiany walut dokonuj od poniedziałku do piątku z uwagi na słabe kursy w weekend
 • Nagroda 4: 100 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie warunków do otrzymania dwóch poprzednich nagród 🙂
 • Nagroda od Mastercard: 10000 pkt wymiennych na vouchery o wartości 125 zł
  • Do 30.09.2022 roku zarejestruj swoją kartę Mastercard z logo Citibanku w programie Bezcenne Chwile (np. w bankowości Citi Online) wyrażając przy tym zgodę na wykorzystywanie danych kontaktowych i danych dotyczących udziału w programie Bezcenne Chwile przez Mastercard do celów marketingowych za pomocą co najmniej jednego z kanałów (mailowy lub telefoniczny)
  • Również do 30.09.2022 r. wykonaj płatności zarejestrowaną kartą na łączną kwotę min. 100 zł w dwóch spośród czterech sklepów:
   • Empik
   • RTV EURO AGD
   • Smyk
   • Intersport
  • Za wykonanie transakcji na 100 zł w jednym z tych sklepów otrzymasz 5000 pkt o wartości ok. 62 zł, jeśli wykonasz je w dwóch sklepach to otrzymasz 10 000 pkt o wartości 125 zł.
Kiedy otrzymam nagrody?

Pierwsze 50 zł w gotówce otrzymasz do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

150 zł za trzy przelewy BLIK otrzymasz do końca drugiego miesiące po miesiącu otwarcia konta.

150 zł za wynagrodzenie lub transakcje walutowe otrzymasz do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia konta razem z nagrodą dodatkową 100 zł za spełnienie warunków do otrzymania Nagrody 2 i 3.

10.000 punktów o wartości 125 zł w programie Bezcenne Chwile Mastercard zostanie przekazane nie później niż do 60 dni roboczych od spełnienia warunków. Punkty te zachowają ważność przez okres 6 miesięcy od przyznania i w tym czasie należy je wymienić na vouchery lub bilety do kina.

Z regulaminu:

Wynagrodzenie to suma wpływów z tytułu:

(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub

(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub

(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(v) w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego.

Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych lub z rachunku prowadzonego dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych.

Dodatkowe 100 zł moneyback (1% zwrotu) oraz 900 zł z kartą Citi Simplicity

Uczestnicy promocji CitiKonta, którzy od 1 stycznia 2020 roku nie posiadają karty kredytowej Citibank, mogą po założeniu konta osobistego złożyć także wniosek o kartę kredytową zyskując dodatkowo 100 zł zwrotu za płatności nowo założoną kartą kredytową oraz dodatkową premię w promocji samej karty Citi Simplicity (600 zł lub 400 zł).

Zwrot 1% (max. 25 zł miesięcznie) zostanie przyznany dla pierwszych 1000 osób, które jako pierwsze założą także karty Citi Simplicity w czasie trwania promocji konta osobistego.

Zwrot będzie wypłacany przez okres 4 miesięcy następujących po miesiącu założenia karty kredytowej w wysokości nie większej niż 25 zł miesięcznie.

Łącznie zyskać można 900 zł premii + 100 zł za kartę w promocji karty Citi Simplicity.

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

24 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Magdalena
Magdalena
1 rok temu

Czyli najpierw lepiej założyć konto osobiste a później wniosek o kartę kredytową?

Renata
Renata
1 rok temu

Coś fajnego dzieje się na bezcennych chwilach. Sam zobacz. Czyżby powrot do szkoły po latach?

Bartek
Bartek
1 rok temu

Mi oraz kilku znajomym przy próbie założenia konta, przy ostatnim kroku wyskakuje błąd. Jedyna opcja to cofnięcie się jeden krok i weryfikacja przez kuriera. Czy ten sposób założenia konta kwalifikuje nas do promocji?

Krzysztof
Krzysztof
1 rok temu

Dobrze rozumiem, że wszystkie warunki można spełnić jednego dnia?

Damiano
Damiano
1 rok temu

Jaki będzie koszt tego podwójnego przewalutowania 2000 zł?

Damiano
Damiano
1 rok temu

Czy wystarczy kupienie karty podarunkowej w tych sklepach? Nie chcę nic teraz kupować, ale przed Świętami bym zrobił zakupy.

radek
radek
1 rok temu

Też mieliście problem ze zrobieniem zdjęcia dowodu. Wiecznie odrzuca… Masakra jakaś

Marcin N.
Marcin N.
1 rok temu
Reply to  radek

Tak, u mnie to samo :/

Krzysztof
Krzysztof
1 rok temu

Dostałem pierwsza nagrodę w wysokości 20 zł. Czy to możliwe, że bank się pomylił? Właśnie napisałem reklamację. Zobaczymy co odpiszą

Krzysztof
Krzysztof
1 rok temu
Reply to  Darek

Zaraz po zgłoszeniu reklamacji dostałem odpowiedź, że nie zgłosiłem się do promocji 450zł tylko 270zł i tam rzeczywiście pierwsza nagroda wynosi 20zł. Problem w tym, że dokumenty podpisane były na tą promocję i kopia którą mam w domu też jest na 450zł. Od tamtej pory nie odpisali jeszcze

Marcin
Marcin
1 rok temu
Reply to  Krzysztof

Czyli mają bałagan?

Bartek
Bartek
1 rok temu
Reply to  Marcin

Ja z kolei dostałem Nagrodę2, a nie dostałem nagrody1. A przy zakładaniu konta pani, która dzwoniła sama mówiła, które zgody są potrzebne do spełnienia warunków promocji. Napisalem reklamację..

Bartek
Bartek
1 rok temu
Reply to  Darek

Odpowiedzieli od razu, że przepraszaja i nagroda bedzie do 2 dni na koncie, ale czekam na nią

Krzysztof
Krzysztof
1 rok temu
Reply to  Darek

Właśnie dostałem odpowiedź, po prawie miesiącu, że dostanę wyrównanie 180zł z 270zł do 450 zł.

Co myślisz?

450 zł do Biedronki w akcji „Czas do szkoły” w BNP Paribas [+ lokata 7,1% dla chętnych]

Już 7% do 200 tys. zł – Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium [+360 zł premii na start]