w ,

360 zł premii za Konto 360° w Banku Millennium [+ 300 zł za kartę dla chętnych]

Konto 360 z premią 360 zł Bank Millennium

To już ostatnia chwila, aby skorzystać ze świetnej promocji Banku Millennium z rekordową premią 360 zł na start za otwarcie Konta 360° + dla chętnych po 100 zł za konto dla każdego dziecka oraz 300 zł za kartę Visa Impresja. Na dokładkę otrzymujemy też 1,5% na Koncie Oszczędnościowym Profit.

Rodzina z dwójką dzieci można łącznie zgarnąć aż 1520 zł zakładając dwa konta, dwie karty oraz konta dla dzieci. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać wyłącznie z wybranych promocji. Jedna osoba też może założyć konto i później kartę i zyska nać na tym aż 660 zł premii.

Nowe Konto w Banku Millennium i jeszcze łatwiejsza premia na start:

→ Rekordowy bonus 500 zł za konto osobiste w Banku Millennium

Rekordowe 360 zł za świetne konto Millennium

Konto 360° w Banku sam posiadam od wielu lat i mogę z czystym sumieniem polecić ten rachunek. Co miesiąc wystarczy spełnić dwa proste warunki i otrzymujemy wszystko za 0 zł, łącznie z wszystkimi bankomatami w Polsce i za granicą.

Co ciekawe, pierwszą nagrodę w wysokości 180 zł otrzymamy już za samo otwarcie konta, aktywację aplikacji mobilnej i wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKIEM!

Drugą nagrodę w wysokości 180 zł otrzymamy z kolei za trzykrotne spełnienie dwóch prostych warunków zwalniających z opłat za konto i kartę, tj. za zapewnienie wpływu na konto i wykonanie 1 płatności kartą/BLIKIEM.

Jak widzisz, warunki są niesamowicie proste, dlatego też polecam skorzystanie z tej promocji!

Kto może otrzymać rekordowe 360 zł za konto Millennium?

Promocja „Aż 360 zł z Kontem 360°” Banku Millennium przeznaczona jest dla osób, które od 1 stycznia 2018 roku nie posiadają rachunku w tym banku.

Dodatkowo, brak jest wyłączenia dla osób, które kiedyś otworzyły Konto 360° w promocji i go następnie zamknęły. Takie osoby ponownie mogą otrzymać premię za jego otwarcie.

Za co otrzymam 360 zł premii od Banku Millennium (I edycja – do 31.01)

 • Do 31 stycznia 2022 r. wypełnij dedykowany wniosek o Konto 360° wraz z kartą debetową
  • Zaakceptuj przy tym regulamin promocji oraz wyraź zgody marketingowe na przetwarzanie danych osobowych dla celów informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon (możesz je wycofać po otrzymaniu premii)
  • Wniosek potwierdź na jeden z czterech sposobów: za pośrednictwem kuriera, za pomocą weryfikacji na selfie, za pośrednictwem otwartej bankowości logując się na konto w innym banku lub w placówce banku (w tym wypadku dokończ jedynie wcześniej wypełniony wniosek)
 • Pierwsze 180 zł premii otrzymasz za spełnienie dwóch prostych warunków do końca lutego 2022 roku:
  • aktywowanie aplikacji mobilnej banku
  • wykonanie co najmniej jednej płatności kartą debetową / BLIKIEM w sklepie stacjonarnym lub internetowym na dowolną kwotę
 • Drugie 180 zł premii otrzymasz za trzykrotne spełnienie dwóch warunków zwalniających z opłat za prowadzenie konta i karty (w lutym, w marcu oraz w kwietniu 2022 r):
  • zapewnij łączne wpływy na konto na min. 1000 zł miesięcznie (może to być kilka mniejszych wpływów, a pieniądze mogą zostać wypłacone zaraz po wpływie)
  • wykonaj min. 1 płatność kartą / BLIKIEM na dowolną kwotę

To wszystko. Za jakiś czas możesz zdecydować, czy nie warto jeszcze skorzystać z promocji karty Impresja, za którą bank przekaże kolejne 300 zł premii. Nie ma jednak takiego wymogu.

Uwaga! Wykonana płatność nie może być zapłatą za usługi hazardowe, transakcją zwróconą oraz transakcją niebędące zapłatą za towary i usługi, czyli np. doładowaniem portfeli elektronicznych (np. Revolut).

Kiedy otrzymam nagrody?

Pierwszą część, 180 zł w gotówce otrzymasz na rachunek otwarty w promocji do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunku aktywacji aplikacji mobilnej i wykonania jednej płatności bezgotówkowej (prawdopodobnie będzie to zatem marzec 2022 roku).

Drugą część nagrody, 180 zł w gotówce otrzymasz z kolei do końca miesiąca po trzecim miesiącu spełnienia warunku aktywności (czyli do końca maja 2022 roku).

Przykład:

Konto otwierasz w styczniu 2022 r.. Aplikację mobilną aktywujesz i wykonujesz jedną płatność kartą lub BLIKIEM w lutym 2022 r. Pierwszą nagrodę, 180 zł otrzymasz zatem do końca marca 2022 r.

Wpływy min. 1000 zł oraz 1 płatność bezgotówkową wykonujesz w lutym, w marcu oraz w kwietniu 2022 r. i drugą cześć nagrody otrzymasz do końca maja 2022 roku.

Konto 360° – opłaty

Konto 360 Millennium

Konto 360° to brak opłat za wszystkie podstawowe usługi (w tym za prowadzenie karty debetowej i wypłaty ze wszystkich bankomatów) po spełnieniu dwóch prostych warunków, które są jednocześnie warunkiem promocji:

 1. Po zapewnieniu łącznych wpływów na kwotę min. 1000 zł miesięcznie
 2. Po wykonaniu min. 1 płatności kartą lub BLIKIEM
Konto 360° to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za kartę debetową po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za wszystkie bankomaty w Polsce
 • 0 zł za bankomaty za granicą
 • 0 zł za wypłaty gotówki w placówkach banku
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach banku i we wpłatomatach
 • 0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny przez pierwsze 12 miesięcy (wymagana aktywacja na infolinii)
  • 4,98 zł po roku (można wycofać się przed upływem roku)
 • 0 zł za Pakiet Bezpieczeństwa przez miesiąc
  • 3,99 zł po roku (można zrezygnować przed upływem tego czasu)
 • 1,5% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł dla chętnych


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

200 zł na start za Konto Przekorzystne w Pekao SA + 2,5% do 20 000 zł

100 zł zwrotu za ubezpieczenie auta przez Punkta