w

400 zł za otwarcie mBiznes Konta Standard i 1 płatność w mBank! [+ 0 zł na zawsze!]

mBank ruszył z nową, jeszcze lepszą promocją konta firmowego mBiznes Standard z super łatwą premią 400 zł na start za podpisanie umowy i wykonanie 1 płatności kartą. Dodatkowo otrzymujemy zwolnienie z opłat za konto firmowe na zawsze! Takiej promocji w mBanku jeszcze nie było.

Jeśli obecnie płacisz za swój rachunek firmowy, to polecam Ci przetestowanie konta firmowego mBiznes Standard w mBank, które otrzymasz za darmo na zawsze, a przy okazji zyskasz szeroki pakiet usług i najlepszą moim zdaniem bankowość elektroniczną i mobilną, z której sam korzystam na codzień.

Do promocji można przystąpić do 31 sierpnia 2023 roku.

→ Odbierz 400 zł na start z kontem firmowym mBiznes w mBanku

400 zł premii gotówkowej za … 1 płatność kartą + 0 zł na zawsze

Promocja konta firmowego mBank to pozycja obowiązkowa dla wszystkich wyjadaczy wisienek prowadzących działalność gospodarczą. Za przetestowanie konta firmowego mBiznes Standard otrzymasz super łatwe 400 zł premii gotówkowej na start.

Polecam ją szczególnie osobom posiadającym konto osobiste mBank (jeśli jeszcze go nie posiadasz, to otrzymasz kolejne 470 zł premii za eKonto osobiste mBank lub alternatywnie 350 zł premii za otwarcie mKonta Intensive.

Dzięki temu w jednym banku będziesz posiadać świetny pakiet i dostęp z jednej wygodnej aplikacji do swoich finansów wraz z możliwością natychmiastowych przelewów między rachunkami.

Dla kogo 400 zł na start?

Mam dobrą wiadomość! Z promocji mogą skorzystać przedsiębiorcy nie posiadający konta firmowego mBank na dzień składania wniosku. Tym samym okres karencji wynosi zaledwie kilka dni!

Jak otrzymać 400 zł na start od mBank?

 • Do 31.08.2023 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji
 • Również do końca sierpnia za pośrednictwem profilu na tej samej stronie wypełnij wniosek o mBiznes Konto Standard wraz z dowolną kartą debetową Mastercard
  • wyraź przy tym zgodę na ujawnienie Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia Organizatorowi przez mBank faktu otwarcia rachunku w celu możliwości wykonania przelewu premii na konto otwarte w promocji
  • umowę o konto zawrzyj nie później niż do 14 września 2023 roku na podstawie wcześniej wysłanego wniosku
 • Do 30.09.2023 roku wykonaj min. 1 płatność bezgotówkową kartą Mastercard wydaną do rachunku na dowolną kwotę

To wszystko!

Teraz wystarczy już tylko utrzymać konto i wymagane zgody do dnia przekazania nagrody, tj. do 31 października 2023 roku.

Przekazania nagrody

Organizator promocji, powiadomi uczestników o spełnieniu warunków za pomocą wiadomości e-mail, lub SMS do 16 października 2023 roku wraz z linkiem przekierowującym do formularza dostępnego w Profilu Uczestnika. Formularz wskazujący numer Konta otworzonego w ramach Akcji należy wypełnić do 23.10.2023 roku. Na to konto nastąpi wypłata premii do 31.10.2023 roku.

Formularz, o którym mowa w zdaniu poprzednim zostanie udostępniony przez Rankomat za pośrednictwem Profilu Uczestnika w zakładce „Wypłata”.

Harmonogram promocji

OkresAktywność / Suma płatności kartą
  Do 31 sierpnia 2023 r.    Wypełnij formularz przystąpienia do promocji na stronie promocji, a następnie przez tą stronę złóż wniosek o konto mBiznes Standard wraz z kartą debetową Mastercard
Do 14 września 2023 r.Podpisz umowę o konto
Do 30 września 2023 r.Wykonaj min. 1 płatność bezgotówkową kartą
Po otrzymaniu wiadomości od RankomatUzupełnij numer konta otworzonego w promocji nie później niż do 23.10.2023 r.
Nie później niż do 31 października 2023 rokuOtrzymasz 400 zł premii na konto
Konto firmowe mBiznes Standard – 0 zł na zawsze!

W ramach promocji otrzymujemy zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku na zawsze, w tym na pakiet darmowych przelewów w PLN (ELIXIR), w EUR (SEPA), przelewy do ZUS i US oraz zlecenia stałe i polecenia zapłaty.

Za 0 zł otrzymamy także pierwszą kartę debetową (Mastercard Debit Business) oraz wypłaty z bankomatów mBank, Planet Cash, Cashline, Santander i Euronet na terenie Polski dla wypłat od 100 zł. To jeszcze nie wszystko bowiem za darmo dokonamy też wpłat we wpłatomatach mBanku, Planet Cash i Cashline na terenie Polski.

mKonto Biznes Standard otwarte w promocji to:

 • 400 zł premii na start
 • 0 zł za prowadzenie rachunku na zawsze
 • 0 zł za wydanie i prowadzenie pierwszej karty debetowej (Mastercard Debit Business)
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet oraz Santander Bank Polska od 100 zł
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach mBank, Planet Cash, Cashline
 • 0 zł za 10 przelewów internetowych w PLN
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US
 • 0 zł za 10 przelewów internetowych w EUR do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Liechtensteinu i Szwajcarii
Dokumenty / linki:

Regulamin promocji „Konto firmowe mBiznes z BONUSEM”

Regulamin promocji „Konto firmowe za 0 zł na zawsze”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
11 miesięcy temu

Dobrze widzę, że nie ma okresu karencji? Czyli jak konto zamknąłem w marcu to mogę skorzystać?

Co myślisz?

Aż 150 zł za konto dla dziecka w Santander Bank Polska [+ 500 zł dla rodzica!]

440 zł za założenie konta osobistego w BNP Paribas