w

Łatwe 89 zł (20 EUR) za rejestrację w aplikacji Vivid Money (+ 20 EUR za każde polecenie)

Vivid Money 20 euro za rejestrację

Pojawiła się kolejna ciekawa okazja do łatwego zarobku 20 euro (ok. 89 zł) na start + 20 euro (89 zł) za każde polecenie kolejnej osoby w aplikacji mobilnej Vivid Money.

Vivid Money jest niemieckim cyfrowym portfelem z aplikacją mobilną i kartami fizycznymi / wirtualnymi. Jest to więc fintech podobny do Revolut, Monese, N26. Właścicielem aplikacji jest Solarisbank AG posiadający licencję bankową i ochronę depozytów do równowartości 100 000 euro. Solaris Bank znany jest również z aplikacji Bitwala i BISON, które już bezproblemowo wypłacały premie w swoich programach poleceń.

Warto się spieszyć, promocja najpewniej nie będzie trwała zbyt długo.

→ Odbierz 20 EUR za aplikację Vivid Money

Vivid Money – krótkie prześwietlenie

Vivid Money to darmowe konto, metalowa karta debetowa z kartą wirtualną, przelewy SEPA oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów.

To jeszcze nie wszystko. Za wszystkie płatności wykonane kartą Vivid Money otrzymamy zwrot w wysokości 0,1% przez 3 pierwsze miesiące od otwarcia konta. Vivid Money posiada też program zniżek do 10% za zakupy w wybranych sklepach

Jednym słowem, korzystając z promocji nie ryzykujemy naszych pieniędzy. Jako bonus otrzymujemy darmową, metalową kartę debetowej, której nie znajdziemy za darmo w żadnym innym miejscu. Oczywiście otrzymamy też 20 euro za założenie konta i 20 euro za każdą poleconą osobę 😉

metalowa karta Vivid Money
Vivid Money to:

 • 0 zł za założenie i prowadzenie konta
 • 0 zł za metalową kartę debetową (przy okazji jest to karta wielowalutowa, która sama rozpoznaje walutę transakcji i pobiera pieniądze z odpowiedniego subkonta)
 • 0 zł za subkonta w walutach (w tym w PLN)
 • 0 zł za przelewy SEPA
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów do 200 euro miesięcznie
 • 0,1% moneyback od wszystkich zakupów

Przez pierwsze trzy miesiące od założenia konta otrzymacie dostęp do wersji Vivid Prime, po 3 miesiącach zostaniecie natomiast automatycznie przeniesieni do wersji Vivid Standard opisanej powyżej.

Prime to wyższe limity wypłat gotówki z bankomatów oraz moneyback 0,1% z którego można korzystać za darmo przez 3 pierwsze miesiące.

20 euro za rejestrację w Vivid Money

Przejdźmy jednak do meritum, czyli do możliwości zgarnięcia 20 euro premii na start za skorzystanie z programu poleceń.

Aby otrzymać 20 EUR od Vivid Money:

 • Korzystając z linka polecającego zarejestruj się na Vivid Money
  • na początku wpisz swój adres email i pobierz ze sklepu Google Play / App Store aplikację Vivid Money
  • przy zakładaniu konta w aplikacji mobilnej podaj ten sam adres email
  • Konto założymy dzięki prostemu procesowi online za pomocą selfie i wykonaniu zdjęć dokumentu tożsamości.
 • Na koniec podajesz swój numer telefonu, potwierdzasz rejestrację otrzymanym kodem SMS i to wszystko,
 • Po zaakceptowaniu wniosku możesz przejść do kolejnych krków
 • Po zalogowaniu do aplikacji wpłać 20 euro na nowo założone konto Vivid Money. Można przelew wykonać z konta Revolut, Monese, kantoru Alior Bank czy też ze swojego polskiego konta bankowego.
 • Podczas zakładania konta możesz od razu dodać swoją kartę do Google Pay / Apple Pay, dzięki czemu płatność wykonasz zaraz po wpływie środków a przed dostarczeniem karty fizycznej.
 • Ostatni krok to wykonanie płatności kartą na kwotę min. 20 eur, przy czy wystarczy doładować swoje konto Revolut lub Monese, aby spełnić warunek a przy okazji wycofać wcześniej wpłacone 20 euro.

Bonus 20 euro zostanie wypłacony w ciągu 7 dni od momenty wykonania transakcji na łączną kwotę 20 euro. Zazwyczaj bonus trafia zdecydowanie szybciej, nawet już kolejnego dnia po wykonaniu / zaksięgowaniu transakcji.

Po założeniu konta możesz przejść do polecania Vivid Money znajomym, rodzinie, itd. zyskując 20 euro za każde polecenie! Jednym słowem, obie strony zyskują po 20 euro!

Jeśli natomiast konto Vivid Money nie przypadnie Wam do gustu to po otrzymaniu premii będziecie mogli je po prostu zamknąć.

Jak wypłacić nagrodę z Vivid Money?

Po otrzymaniu nagrody otrzymasz na telefonie powiadomienie o przyznaniu premii. Teraz można już przejść do wypłaty zarobionych i pozostałych w Vivid Money środków na swoje konto. Do tego celu najlepiej wykorzystać Revolut.

Pierwszym krokiem będzie zalogowanie się w aplikacji Vivid i kliknięcie kafla „Stock Rewards”. Tutaj trzeba wybrać jedną ze spółek, np. Facebook, Amazont, itp.

Po ich wybraniu staniemy się posiadaczami akcji danej spółki. Jednak robimy to tylko na chwilę, bowiem niemal natychmiast możemy przewinąć okno na sam dół i kliknąć tam „Redeem” i potwierdzić tą czynność:

Po tej operacji całe środki znajdują się już w głównym portfelu „Main pocket” i możemy przejść do doładowania konta Revolut za pomocą karty Vivid kwotą widniejącą w głównym portfelu.

W tym celu logujemy się w aplikacji Revolut, przechodzimy do konta walutowego w EUR i klikamy wpłać dodając lub wybierając kartę Vivid. Numer karty i kod CVV znajdziesz w aplikacji Vivid przewijając główne okno i wybierając posiadaną kartę.

Wpłatę trzeba będzie potwierdzić 6-cyfrowym kodem SMS i to wszystko. Środki posiadamy już na koncie Revolut skąd możemy je przewalutować i przelać na swoje konto w polskim banku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jarosław Kamper
Jarosław Kamper
3 lat temu

Jak to później zamknąć?
Pomijając, że za chwilę przy otwieraniu będą kazali stanąć na głowie. 😉

Darek M. W.
3 lat temu

Zdaje się, że można nawet SMS’em

Jacek
Jacek
3 lat temu

Ktoś wie ile tam się czeka na rozmówcę do weryfikacji dowodu? Ja czekałem ok 30 minut i skapitulowałem. Na ekranie telefonu była cały czas informacja, że połączenie nastąpi jak będzie wolny pracownik. Komus się w ogóle udało zweryfikowac w rozmowie?

Paulina Poprawska
Paulina Poprawska
3 lat temu
Reply to  Jacek

Mi sie udało ale po rozmowie pojawił sie ekran ze chwilke może potrwać i tak jest od prawie godziny.a rozmowę próbowałam pare razy zaczac.

Darek M. W.
3 lat temu

Miałem to samo. Czekałem nawet ze 2-3 godziny, ale w tym czasie normalnie używałem innych aplikacji. Nagle usłyszałem głos i przełączyłem na Vivid kończąc proces zakładania konta.

Jarosław Kamper
Jarosław Kamper
3 lat temu
Reply to  Darek M. W.

Ta weryfikacja to porażka, próbuję już od tygodnia, aktualnie półtorej godziny telefon zamrożony (przecież nie będę w trakcie dzwonił).

Jarosław Kamper
Jarosław Kamper
3 lat temu

No i niby się doczekałem, gość mnie weryfikował po niemiecku, ja mu odpowiadałem po angielsku, wszystko się niby skończyło i… „Now all you need is quick video call”. Co zrobiłem źle?

Jarosław Kamper
Jarosław Kamper
3 lat temu

Udało mi się trafić na rozgarniętego i założyć.
Można wpłacić PLN? Czy płatności są przeliczane z euro?

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Jacek

Bardzo długo się czeka właśnie, ale można robić w tym czasie inne rzeczy na telefonie.

Paulina Poprawska
Paulina Poprawska
3 lat temu

Konto zalozone. Warto wspomnieć ze wymiana walut jest z prowizja 0.5%. Właśnie wyczytałam w warunkach. A szkoda. Fajne te subkonta się wydawały. Btw. Zna ktoś jakąś alternatywa do revolta? Po zmianie regulaminów nie uśmiecha mi się płacić za transfery…

Darek M. W.
3 lat temu

Jest jeszcze Curve, który automatycznie przewalutowuje i pobiera z podpiętej karty. Zaletą jest to, że nie trzeba doładowywać portfela.
Z tym, że to już wyłącznie do płatności.

Szukasz czegoś do trzymania walut i szybkiej wymiany?

Tablet Ideos7
Tablet Ideos7
3 lat temu

Po polsku można się dogadać z konsultantem , czy tylko po angielsku i niemiecku? w niedziele tez obsługują klientów ?

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Tablet Ideos7

Po angielsku i niemiecku trzeba

Wojciech Jachym
Wojciech Jachym
3 lat temu

Niestety, mi nie uznali płatność kartą w Revolut. Potraktowali to jako przelew środków do innego banku. 🙁 Muszę zapłacić w standardowych sklepach lub przez Internet. Ale moje pytanie jest inne: czy mogę wykonać kilka transakcji na łączną kwotę/równowartość 20 euro, czy musi być jednorazowa transakcja na tę kwotę?

Darek M. W.
3 lat temu

Słyszałem właśnie że płatność Google Pay w Revolut nie przechodzi. Może jakby zrobić to pośrednio kartą Curve to pójdzie 😉

Wojciech Jachym
Wojciech Jachym
3 lat temu
Reply to  Darek M. W.

Niestety, Revolut zaczął odrzucać kartę Curve. 🙁 Na szczęście można wykonać tę transakcję w PLN – musi być to tylko równowartość 20EUR podczas jednej płatności.

Darek M. W.
3 lat temu

na to wygląda, u mnie nadal brak kasy. Zrobiłem dwa doładowania Revolut, jedno przez Google Pay, drugie normalnie kartą.

Paulina Poprawska
Paulina Poprawska
3 lat temu

A ja czekam jak glupia na te 20 eur. No to nic. Trzeba jutro zaplacic za cos stacjonarnie…

Darek M. W.
3 lat temu

Na początku działał Revolut, ale musieli to zmienić, bo wszyscy używali Revoluta 🙂

qqq
qqq
3 lat temu

Da się to podpiąć do Curve jeszcze przed przyjściem fizycznej karty?

qqq
qqq
3 lat temu
Reply to  qqq

I czy wysyłka karty jest darmowa? Bo w TOIP jest pozycja „shipping services/fixed rate for shipping” – 3 EUR

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  qqq

U mnie doszła karta i nie ma żadnej opłaty.

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  qqq

Można założyć kartę wirtualną.

qqq
qqq
3 lat temu
Reply to  Darek M. W.

Wiem, ale chodzi o to, żeby przewalutowanie transakcji w PLN szło przez curve a nie vivid

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  qqq

Rozumiem, byłoby korzystniej :/

Jacek
Jacek
3 lat temu

No dobra, to skoro Vivid nie honoruje płatności na rzecz Revoluta i wymaga realnego zapłacenia kartą to moje pytanie jest czy mogę zapłacić ją w walucie PLN i jeśli tak to czy muszę utworzyć jakieś subkonto złotówkowe, czy przewalutowanie nastąpi automatycznie w chwili płatności. Oczywiście rozumiem, że to musi być jednorazowa transakcja za równowartość minimum 20 EUR?

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Jacek

Tak można, tylko musi być na co najmniej 20 EUR po przewalutowaniu.

Jacek
Jacek
3 lat temu
Reply to  Darek M. W.

Ok, dokonałem płatności kartą za produkt na Allegro na kwotę 99,99 zł i VIVID przewalutował mi to na 21,95 EUR. Zobaczymy, czy taką transakcję będą honorować. Napisze jak dostanę zwrot.

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Jacek

Ja też na Allegro dokonałem zakupów i czekam.

Jacek
Jacek
3 lat temu
Reply to  Darek M. W.

Minęło 7 dni od płatności a kasy od Vivid-a nie ma. Nie wiem co mam o tym myśleć. Ktoś w ogóle dostał od nich jakikolwiek cashback?

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Jacek

Ja złożyłem reklamację na czacie i czekam.
Niestety wygląda na to, że jak ktoś użył Revoluta to utrudniają otrzymanie premii :/

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Jacek

Tak, wiele osób dostało. Ja za założenie też nadal nie dostałem.

Leszek Coodrycky
Leszek Coodrycky
3 lat temu
Reply to  Darek M. W.

Ja zaplacilem 10.02.21 środa przy uzyciu vivid za paliwo na shell 90.02 PLN (przy czym dostalem jeszcze cashback 3.44€). Następnego dnia tj. 11.02 czwartek dostalem bonus 20€ ktory wpada do tego samego portfela co cashbacki. Trzeba go wyplacic na konto glowne, tak jak to opisal autor na koncu artykułu – nagłówek „jak wyplacic nagrodę z Vivid money”.

Darek M. W.
3 lat temu

Super sprawnie u Ciebie poszło.

qqq
qqq
3 lat temu
Reply to  Jacek

Przepina się do odpowiedniego subkonta w aplikacji, jeśli nie ma tam środków na pokrycie transakcji, obciążane jest konto w EUR. W obu przypadkach (zakupu waluty na subkonto i transakcji przeliczanej z EUR) pobierana jest marża 0,5% – więc może lepiej płacąc w PLN podpiąć vivid pod curve i dać przeliczyć kurs tej ostatniej.

https://www.solarisbank.com/content/partner/Supreme_Sonderbedingungen_fuer_Fremdwaehrungskonten_v1.0_english.pdf

qqq
qqq
3 lat temu

Działa wam ta rejestracja? U mnie od 4 dni aplikacja się wywala po próbie połączenia.

Test łącza jest ok, później dłużej lub krócej czarny ekran i crash. Identification failed, try again. Albo w ogóle wyrzutka z powrotem do startu – all you need is a QUICK :-)))) video call…..

Próby o rożnych porach, także bezpośrednio po 8 i przed 24 – w tych godzinach pracują, takie info pojawia się przy próbie połączenia o innej porze (więc jednak gdzieś ta apka się łączy skoro to odbiera, no ale co z tego). Niemieckie dziadostwo.

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  qqq

Hmm, to słabo. Niby na czacie jest spoko obsługa. Bardzo szybko odpowiadają, ale najpierw trzeba tam założyć konto…

qqq
qqq
3 lat temu
Reply to  Darek M. W.

No słabo. Wysłałem reklamację przez formularz na stronie. Trzy dni temu. Zero odzewu.

Leon
Leon
3 lat temu

Dostałem 20 Euro oraz zwroty za cashback do kieszeni nagród. Lecz nie mam pojęcia jak je przelać na konto główne lub wypłacić ? Nie ma żadnego przycisku. Pisałem do ich pomocy 4 dni temu ale zero odpowiedzi. Na koncie głównym są pieniądze.

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Leon

Wieczorem zrobię instrukcję na ten temat. Wczoraj właśnie wymieniałem te pieniądzę.

Leon
Leon
3 lat temu
Reply to  Darek M. W.

Na pewno sporo osób będzie wdzięcznych.

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Leon

Przepraszam za opóźnienie. Już dodałem instrukcję do wpisu. Jak coś to proszę pytać 🙂

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Leon

Za pierwszym razem jest trochę inaczej. Trzeba kliknąć Stock Rewards wybrać jakąś spółkę a następnie Redeem Reward.

Herman
Herman
3 lat temu

Jaki kod mcc ma zasilenie tego vivida?

Herman
Herman
3 lat temu

Jaki kod mcc ma zasilenie vivida?

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Herman

Ale przecież Vivid zasilasz przelewem a nie płatnością kartą.

herman
herman
3 lat temu
Reply to  Darek M. W.

a to lipa 🙁

Anonim
Anonim
3 lat temu

Wczoraj zrobiona płatność na Allegro dziś wpadło 20€. Płatność Revolut nie była uznana do przyznania premii, obyło się bez pisania reklamacji.

Co myślisz?

TurboKARTA, czyli 1-5% moneyback (do 360 zł rocznie)

20 zł za Mobilny podpis dla klientów Santander Bank Polska