w

Łatwe 89 zł (20 EUR) za rejestrację w aplikacji Vivid Money (+ 20 EUR za każde polecenie)

Vivid Money 20 euro za rejestrację

Pojawiła się kolejna ciekawa okazja do łatwego zarobku 20 euro (ok. 89 zł) na start + 20 euro (89 zł) za każde polecenie kolejnej osoby w aplikacji mobilnej Vivid Money.

Vivid Money jest niemieckim cyfrowym portfelem z aplikacją mobilną i kartami fizycznymi / wirtualnymi. Jest to więc fintech podobny do Revolut, Monese, N26. Właścicielem aplikacji jest Solarisbank AG posiadający licencję bankową i ochronę depozytów do równowartości 100 000 euro. Solaris Bank znany jest również z aplikacji Bitwala i BISON, które już bezproblemowo wypłacały premie w swoich programach poleceń.

Warto się spieszyć, promocja najpewniej nie będzie trwała zbyt długo.

→ Odbierz 20 EUR za aplikację Vivid Money

Vivid Money – krótkie prześwietlenie

Vivid Money to darmowe konto, metalowa karta debetowa z kartą wirtualną, przelewy SEPA oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów.

To jeszcze nie wszystko. Za wszystkie płatności wykonane kartą Vivid Money otrzymamy zwrot w wysokości 0,1% przez 3 pierwsze miesiące od otwarcia konta. Vivid Money posiada też program zniżek do 10% za zakupy w wybranych sklepach

Jednym słowem, korzystając z promocji nie ryzykujemy naszych pieniędzy. Jako bonus otrzymujemy darmową, metalową kartę debetowej, której nie znajdziemy za darmo w żadnym innym miejscu. Oczywiście otrzymamy też 20 euro za założenie konta i 20 euro za każdą poleconą osobę 😉

metalowa karta Vivid Money
Vivid Money to:

 • 0 zł za założenie i prowadzenie konta
 • 0 zł za metalową kartę debetową (przy okazji jest to karta wielowalutowa, która sama rozpoznaje walutę transakcji i pobiera pieniądze z odpowiedniego subkonta)
 • 0 zł za subkonta w walutach (w tym w PLN)
 • 0 zł za przelewy SEPA
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów do 200 euro miesięcznie
 • 0,1% moneyback od wszystkich zakupów

Przez pierwsze trzy miesiące od założenia konta otrzymacie dostęp do wersji Vivid Prime, po 3 miesiącach zostaniecie natomiast automatycznie przeniesieni do wersji Vivid Standard opisanej powyżej.

Prime to wyższe limity wypłat gotówki z bankomatów oraz moneyback 0,1% z którego można korzystać za darmo przez 3 pierwsze miesiące.

20 euro za rejestrację w Vivid Money

Przejdźmy jednak do meritum, czyli do możliwości zgarnięcia 20 euro premii na start za skorzystanie z programu poleceń.

Aby otrzymać 20 EUR od Vivid Money:

 • Korzystając z linka polecającego zarejestruj się na Vivid Money
  • na początku wpisz swój adres email i pobierz ze sklepu Google Play / App Store aplikację Vivid Money
  • przy zakładaniu konta w aplikacji mobilnej podaj ten sam adres email
 • Ostatnim krokiem zakładania konta jest krótka (ok. 3 minutowa) i prosta rozmowa telefoniczna, w której rzecz jasna trzeba potwierdzić, że zakładamy konto z własnej woli. Na potrzeby rozmowy potrzebny będzie dowód osobisty. Przebieg rozmowy:
  • Konsultant krótko opowie o Vivid Money i zapyta, czy chcesz otworzyć konto (YES)
  • Następnie będziesz proszony o patrzenie się w kamerę w celu zrobienia zdjęcia, później trzeba będzie przeciągnąć ręką z rozplecionymi palcami przed twarzą od góry na dół
  • W kolejnym etapie będziesz proszony o pokazanie do kamery dowodu osobistego wraz z pokazaniem hologramów. Wymagane może być też zakrycie części zdjęcia i hologramu i pomachanie dowodem w celu potwierdzenia autentyczności dokumentu.
  • Na końcu musisz przeczytać konsultantowi numer swojego numeru dowodu
 • Po rozmowie podajesz swój numer telefonu, potwierdzasz rejestrację otrzymanym kodem SMS i to wszystko, możesz już zalogować się do aplikacji
 • Po zalogowaniu do aplikacji wpłać 20 euro na nowo założone konto Vivid Money. Można przelew wykonać z konta Revolut, Monese, kantoru Alior Bank czy też ze swojego polskiego konta bankowego.
 • Podczas zakładania konta możesz od razu dodać swoją kartę do Google Pay / Apple Pay, dzięki czemu płatność wykonasz zaraz po wpływie środków a przed dostarczeniem karty fizycznej.
 • Ostatni krok to wykonanie płatności kartą na kwotę min. 20 eur, przy czy wystarczy doładować swoje konto Revolut lub Monese, aby spełnić warunek a przy okazji wycofać wcześniej wpłacone 20 euro.

Bonus 20 euro zostanie wypłacony w ciągu 7 dni od momenty wykonania transakcji na łączną kwotę 20 euro. Zazwyczaj bonus trafia zdecydowanie szybciej, nawet już kolejnego dnia po wykonaniu / zaksięgowaniu transakcji.

Po założeniu konta możesz przejść do polecania Vivid Money znajomym, rodzinie, itd. zyskując 20 euro za każde polecenie! Jednym słowem, obie strony zyskują po 20 euro!

Jeśli natomiast konto Vivid Money nie przypadnie Wam do gustu to po otrzymaniu premii będziecie mogli je po prostu zamknąć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

TurboKARTA, czyli 1-5% moneyback (do 360 zł rocznie)

20 zł za Mobilny podpis dla klientów Santander Bank Polska