w ,

HIT! Rekordowe 500 zł na start za konto Millennium 360° [+ 7% dla oszczędności + 100 zł za konto dziecka]

Konto Millennium premia 500 zł

Mamy prawdziwy HIT w Banku Millennium! Właśnie ruszyła promocja konta Millennium 360° z rekordową niezwykle łatwą premią 500 zł na start, którą można (nie trzeba) powiększyć o kolejne 100 zł za każde konto dziecka.

Po założeniu konta Millennium 360° możesz też ulokować swoje oszczędności na 8% w skali roku do 300 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit.

Promocja będzie trwała do 31 października 2022 r.

Aktualna promocja: Aż 500 zł za Konto Millennium.

Aż 500 zł za konto Millennium 360°

W nowej, rekordowej promocji Bank Millennium przekaże aż 500 zł łatwej premii gotówkowej w zamian za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków akcji.

Warto dodać, że Konto Millennium 360° to 0 zł za prowadzenie konta, karty i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą po spełnieniu prostego warunku aktywności, którym jest wykonanie min. 5 płatności kartą na dowolną kwotę.

Więcej informacji na temat Konta Millennium 360° znajdziesz na koniec wpisu.

Dla kogo 500 zł za konto Millennium 360°?

Uczestnikiem nowej promocji Konta Millennium 360° z premią 500 zł na start mogą zostać osoby, które po 1 stycznia 2019 roku nie posiadały żadnego rachunku w Banku Millennium i aktualnie nie są w trakcie wnioskowania o taki rachunek.

Jak otrzymać 500 zł za konto Millennium 360°?

 • Złóż promocyjny wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą debetową nie później niż do 31.10.2022 roku akceptując przy tym regulamin promocji oraz wyraź zgody:
  • na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywania informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon (możesz je wycofać po otrzymaniu premii)
  • na świadczenie przez Millennium Goodie usługi „Zwroty za zakupy”
 • Umowę o konto podpisz również do 31.10.2022 r. Najszybszą metodą jest tutaj wykonanie przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku
 • Pierwsze 200 zł premii pieniężnej za spełnienie trzech warunków:
  • zasilenie nowo założonego konta kwotą min. 1000 zł w ciągu 10 dni od założenia konta
  • aktywację aplikacji mobilnej Banku Millennium nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta
  • wykonanie co najmniej 5 płatności kartą debetową na dowolną kwotę
 • Kolejne 300 zł premii w gotówce otrzymasz za spełnienie dwóch warunków aktywności w trzech kolejnych miesiącach (dla kont założonych we wrześniu będą to listopad, grudzień 2022 r. i styczeń 2023, natomiast dla kont otwartych w październiku będzie to grudzień 2022 r., styczeń i luty 2023 roku):
  • zapewnienie wpływu/ów na min. 1000 zł miesięcznie (może to być kilka mniejszych wpływów, a pieniądze mogą zostać wypłacone zaraz po wpływie)
  • wykonanie min. 5 płatności kartą debetową na dowolną kwotę
Przykład:

Jeśli konto założysz we wrześniu, a warunki spełnisz do końca października, to pierwsze 200 zł premii otrzymasz do 31.11.2022 roku na rachunek konta otwartego w promocji.

Kolejne 300 zł otrzymasz nie później niż do 28.02.2023 roku pod warunkiem spełnienia dwóch warunków aktywności w trzech kolejnych miesiącach (dla kont założonych we wrześniu będzie to listopad, grudzień i styczeń).

Premię możesz powiększyć o kolejne 100 zł za konto założone dla każdego dziecka.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Płatności wykonane w promocji nie mogą być zapłatą za usługi hazardowe, transakcjami zwróconymi oraz transakcjami niebędącymi zapłatą za towary i usługi, czyli np. doładowaniami portfeli elektronicznych (np. SkyCash, Revolut, itp.).

Jak otrzymać po 100 zł za konto dla każdego dziecka?

Po założeniu konta dla siebie, można też założyć bezwarunkowo darmowe Konto 360° Junior dla swoich dzieci zyskują po 100 zł za każde założone konto dziecka do końca września 2022 roku.

Dla dzieci, które nie ukończyły 7 lat wystarczy zasilić taki rachunek kwotą 150 zł do końca października, a Bank Millennium przekaże 100 zł premii.

Starsze dzieci będą musiały dodatkowo aktywować aplikację mobilną i wykonać 1 płatność kartą/BLIKIEM/telefonem.

Więcej informacji na temat promocji dla dzieci znajdziecie w osobnym prześwietleniu promocji Konta 360° Junior z premią 100 zł na start.

Prześwietlenie Konta Millennium 360°

Konto Millennium 360°

Konto Millennium 360° to nowy podstawowy rachunek Banku Millennium. W standardzie za 0 zł otrzymujemy: prowadzenie rachunku, przelewy, wpłaty we wpłatomatach Millennium, zlecenia stałe i polecenia zapłaty).

Natomiast karta debetowa i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą będą za 0 zł po wykonaniu min. 5 płatności miesięcznie (kartą lub BLIKIEM). W miesiącu otwarcia konta nie musisz spełniać tego warunku.

Posiadając Konto Millennium 360° możesz skorzystać z Konta Oszczędnościowego Profit na 6% w skali roku dla kwoty do 200 tys. zł dla nowych środków na okres do 62 dni (z możliwością przedłużania tego okresu).

Za darmo na okres 3 miesięcy otrzymasz do Konta Millennium 360° Pakiet Bardzo Pomocny (po tym czasie jego koszt to 4,98 zł miesięcznie. W ramach pakietu można aż 7 razy w roku skorzystać z pomocy specjalistów (wizyty lekarza lub pielęgniarki, infolinii medycznej, transportu do szpitala, transportu leków, korepetycji dla dzieci, assistance domowego, tj. pokrycie kosztów usługi elektryka, hydraulika, szklarza, technika urządzeń, dekarza, ślusarza, murarza, czy też zwrotu za skradziony z domu sprzęt w razie włamania).

Konto Millennium° to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za kartę debetową po spełnieniu warunku aktywności (5 płatności kartą lub 1 płatność do 26 roku życia)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce (po wykonaniu 5 płatności miesięcznie)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą (jw.)
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach
 • 0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny przez 3 miesiące
  • 4,98 zł po tym okresie (można z niej zrezygnować bez ponoszenia opłat)
 • 8% do 400 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit
 • Zwroty za zakupy dzięki integracji usługi Goodie
 • Darmowe przewalutowanie do 1000 zł miesięcznie

Premie na start:

 • 500 zł premii za konto osobiste
 • 100 zł premii za konto dla każdego dziecka
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Martin
Martin
1 rok temu

Dzięki. Płatności nie mogę BLIKiem robić?

Marcin
1 rok temu

Hmm, a jak sprawdzić kiedy zamknąłem konto?

Co myślisz?

480 zł na start za Konto Jakie Chcę + 100 zł na Allegro + 300 zł zwrotu za rachunki w Santander Bank Polska!

Karta kredytowa z Żubrem: 200 zł na start (16.000 punktów Bezcenne Chwile) + do 600 zł moneyback rocznie!