w

600 zł zwrotu za przetestowanie karty kredytowej mamBONUS w BNP Paribas [rok bez opłat]!

Karta mamBonus 600 zł zwrotu BNP Paribas

BNP Paribas odpalił rekordową promocję karty kredytowej ze zwrotem w wysokości aż 600 zł oraz kolejnym nagrodami w programie lojalnościowym mamBONUS. Za skorzystanie z promocji nic nie zapłacimy, bowiem bank dorzuca 0 zł za pierwszy rok używania karty.

Jednym słowem, nic nie ryzykując zyskamy aż do 600 zł zwrotu za wykonane transakcje + nawet 400 zł w bonach do sklepów (RTV EURO AGD, H&M, Decathlon, Allegro) + możliwość korzystania z darmowej odroczonej płatności do 56 dni – wystarczy spłacić całą wykorzystaną kwotę w terminie oznaczonym na wyciągu, a RRSO wyniesie 0%. Sprawdźmy dla kogo opłaci się ta promocja.

Oprócz karty mamBONUS możesz też założyć konto osobiste w promocji „Mega okazja” zyskując kolejne 450 zł w gotówce co da nam łącznie aż 1050 zł premii za konto i kartę.

Promocja potrwa do 30 września 2022 roku.

→ Przejdź do: 300 zł zwrotu z kartą mamBONUS w BNP Paribas

Do 600 zł zwrotu z kartą kredytową mamBONUS w BNP Paribas

Zasady promocji są niezwykle proste: Zakładasz kartę, a następnie zwyczajnie używasz jej podczas codziennych zakupów, za co BNP Paribas zwróci Ci do 50 zł miesięcznie przez 12 miesięcy (1% moneyback), co da łącznie 600 zł zwrotu. Dodatkowo otrzymasz punkty w programie mamBONUS, które wymienisz na nagrody, bilety do kina lub vouchery np. na Allegro.

Karta prowadzona jest za bezwarunkowe 0 zł przez okres 12 miesięcy, oraz za 0 zł po tym okresie, jeśli wydasz nią 1000 zł miesięcznie. Nic więc nie tracisz, a możesz jedynie zyskać. Pamiętaj tylko o terminowej spłacie karty! Wyjaśnienie w dalszej części wpisu.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji karty kredytowej mamBONUS w BNP Paribas skorzystać mogą osoby, które od 1.03.2021 roku nie posiadają karty kredytowej w tym banku. Okres karencji jest więc wyjątkowo krótki.

Jak otrzymać 600 zł zwrotu za kartę mamBONUS?

 • Wypełnij dedykowany formularz na stronie banku i nie później niż do 30.09.2022 roku zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard z limitem od 2000 zł do 30 000 zł
  • wyraź przy tym zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych do czasu odbioru wszystkich Nagród (przez pierwsze 12 miesięcy za samo posiadanie aktywnych zgód karta będzie prowadzona dla Ciebie za 0 zł)
 • W przeciągu kilku dni od wypełnienia formularza oddzwoni do Ciebie pracownik banku i przeprowadzi proces wnioskowania o kartę kredytową mamBONUS
 • Po otrzymaniu karty, zarejestruj ją w programie mamBONUS, aby zbierać dodatkowe punkty
 • W każdym z 12 kolejnych miesięcy po dniu zawarcia umowy o kartępłać kartą za codzienne zakupy (mogą to być zarówno płatności kartą w sklepach stacjonarnych, w sklepach online
  • Za każdy miesiąc otrzymasz 1% zwrotu / max. 50 zł miesięcznie + punkty mamBONUS do wymiany na vouchery.

Zwrot zostanie automatycznie przekazany na rachunek karty kredytowej zmniejszając tym samym jej zadłużenie lub powodując nadpłatę.

Kolejne 400 zł w voucherach w programie mamBONUS

Oprócz zwrotu 600 zł za wykonane transakcje otrzymasz jeszcze punkty w programie mamBONUS:

 • 200 pkt za rejestrację w programie
 • 5000 pkt za wykonanie 4 transakcji po min. 50 zł każda wykonanych w okresie 60 dni od wydania karty
 • 120000 pkt za wydanie kwoty 60000 zł wynikającej z promocji (12 x 5000 zł) lub proporcjonalnie mniej.
 • Kolejne punkty w comiesięcznych promocjach specjalnych

Bilety do kina odbierzesz za 6500 punktów, vouchery 20 zł za 6000 punktów, 50 zł do wielu sklepów (RTV Euro AGD, H&M, itd.) za 15.000 punktów (punktów wystarczy Ci na 8 voucherów po 15.000 pkt).

Jednym słowem, jeśli będziesz dużo płacić kartą to otrzymasz kolejne 400 zł w voucherach!

Jakie płatności będą wliczane do powyższego limitu

Do sumy transakcji wliczane są:

 • płatności za towaru lub usługi w sklepach stacjonarnych i internetowych
 • wypłaty gotówki z bankomatu lub przelew z rachunku karty kredytowej. Trzeba jednak mieć świadomość, że od takich transakcji bank pobierze prowizję w wysokości 4,9%, min. 10 zł + są one oprocentowane od dnia ich wykonania. Dlatego też stosuj tą metodę wyłącznie jako uzupełnienie brakującej kwoty transakcji do 1000 zł. Np. Kartą zapłacisz kwotę 700 zł, a brakujące 300 zł wypłacisz z bankomatu płacąc za to 14,70 zł prowizji. Jeśli kartę spłacisz tego samego dnia, to nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów odsetkowych z tego tytułu.

Do limitu płatności nie będą natomiast się liczyły transakcje:

 • Zwrócone lub sporne
 • Przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku
 • Polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków
 • w punktach oznaczonych kodami MCC 5300 – handel hurtowy oraz MCC 4111 – usługi transportowe
Karta kredytowa mamBONUS – prześwietlenie

Karta mamBONUS BNP Paribas

Krótko o tym czym jest karta kredytowa / RRSO i jak nic nie zapłacić za jej używanie

Karta jest bezwarunkowo bezpłatna przez okres 12 miesięcy. Po tym czasie też za nią nie zapłacisz wykonując transakcje o wartości 1000 zł. Nie musisz rzecz jasna trzymać jej tak długo, zrezygnować z niej możesz za darmo już po 6 miesiącach.

Miej na uwadze fakt, że podpisujesz umowę o produkt kredytowy, który jednak nie będzie Cię nic kosztował, jeśli sprytnie wykorzystasz cechy karty kredytowej. Aby nic nie zapłacić za korzystanie z karty kredytowej i korzystania z kapitału banku (darmowego kredytu) wystarczy po wystawieniu wyciągu przez bank, spłacić całą wykorzystaną w poprzednim okresie kwotę w ciągu 24 dni od wystawieniu wyciągu.(jeśli spłacisz kartę w całości w terminie wskazanym na wyciągu). Kwotę spłaty znajdziesz na wyciągu.

Tym samym za korzystanie z opóźnionej płatności nie poniesiesz żadnych opłat (RRSO wyniesie 0%). Natomiast jeśli spłacisz niższą kwotę niż wcześniej wykorzystałeś (np. minimalną lub rozłożysz tą spłatę na roczne raty) to RRSO może wynieść do 26,97%!

Karta kredytowa Mastercard Standard w BNP Paribas to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za prowadzenie karty przez pierwsze 12 miesięcy
 • 0 zł za prowadzenie karty po tym okresie po wydaniu kwoty 1000 zł miesięcznie
 • Program mamBONUS – 2 pkt za każdą wydaną złotówkę + wiele promocji na dodatkowe punkty
 • Do 56 dni bez odsetek
 • Płatności Apple Pay / Google Pay
 • RRSO – od 0% (jeśli będziesz kartę spłacać w całości w terminie wyznaczonym na wyciągu) do 26,97% (jeśli będziesz spłacać zadłużenie z wyciągu przez okres 12 miesięcy)
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
rymi
rymi
1 rok temu

BNP Paribas zamyka program bonusowy MamBonus (info na https://mambonus.pl/akcje-promocyjne ) – czy są jakieś ciekawe karty kredytowe które dają w obecnych czasach jakiś cacheback?

Co myślisz?

„Mega okazja” 450 zł w gotówce za konto w BNP Paribas [+ lokata 7,1% dla chętnych]

250 zł (20.000 pkt) za rejestrację karty debetowej w programie Bezcenne Chwile w Banku Pocztowym