w

308 zł w pięciu prostych akcjach! 100 zł w Twisto, 75 zł w Monese, 50 zł w TransferGo, 50 zł w Curve oraz 33 zł w Revolut!

Revolut podwyższył stawkę i płaci już 33 zł za założenie darmowego konta i wykonanie jednej płatności również darmową, wielowalutową kartą bez spreadu.

Dobrą wiadomością jest również to, że Monese ponownie płaci po 20 GBP (ok. 125 zł) za założenie aplikacji mobilnej oraz wykonanie jednej płatności na dowolną kwotę.

Nowością jest Twisto z rekordową premią 100 zł na start z możliwością odłożonej płatności od 15 do 45 dni.

Na dokładkę możemy zasilić konto Revolut poprzez międzynarodowy przelew TransferGo za co otrzymamy kolejne 10 15 25 GBP (ok. 125 zł).

Czwartą promocją jest nowa promocja Curve na JakOszczedzic.pl z premią 10 GBP (50 zł) na start. Jest to karta zastępującą wszystkie Twoje karty w portfelu i pomagająca w zarządzaniu promocjami bankowymi.

Łącznie da nam to 35 GBP oraz 133 zł, czyli ok. 308 zł premii. To jeszcze nie wszystko! Po skorzystaniu z opisywanych promocji, możecie je polecić znajomym, rodzinie, dzięki czemu zyskacie podwójnie!

Krok 1: 33 zł w programie poleceń Revolut

Ruszyła kolejna edycja programu poleceń Revolut, dzięki któremu zyskamy 33 zł premii za założenie darmowej aplikacji mobilnej z kartą wielowalutową bez spreadu!

Promocja programu poleceń będzie trwał jeszcze tylko przez 20 dni, czyli prawdopodobnie do 13 listopada 2019 r.

Osobiście mogę potwierdzić, że nie ma lepszego produktu na rynku do zagranicznych wojaży! Revoluta używam aktywnie od stycznia 2018 roku, a przy okazji pomaga mi w wypełnianiu warunków niektórych promocji bankowych (np. do konta ING).

Więcej informacji na temat Revoluta znajdziesz w osobnym prześwietleniu aplikacji Revolut.

1. Rejestracja z polecenia
Aby skorzystać z możliwości zamówienia darmowej karty fizycznej i zgarnięcia 33 zł na start należy skorzystać z linka polecającego.

Proces rejestracji jest bardzo prosty. Z uwagi na wymogi prawne stawiane firmom takim jak Revolut, wymagane jest zrobienie zdjęcie dokumentu tożsamości oraz zrobienie sobie selfie za pomocą aplikacji Revolut.
Wymagane będzie także podanie prawdziwego adresu zamieszkania, na który zostanie przesłana darmowa karta wielowalutowa.

Kolejnym krokiem będzie zasilenie konta Revolut kwotą min. 20 zł, które możemy dokonać np. za pomocą TransferGo za co otrzymamy premię w wysokości 10 funtów, tj. ok. 75 zł. Można też dokonać zasilenie za pomocą dowolnej karty debetowej lub kredytowej (z wyłączeniem kart Citibanku).

2. Zamówienie darmowej karty

Po zasileniu konta możemy przejść do zamówienia darmowej karty Revolut. 


Kartę zamówicie przechodząc do zakładki „Karty” i wybierając kartę fizyczną. Zamówienie pierwszej karty fizycznej dla nowych klientów Revolut będzie darmowe po skorzystaniu z linka polecającego. Wybierzcie tylko wysyłkę standardową. Karta powinna do Was dojść w ciągu kilku dni.

Wielką zaletą Revolut jest to, że już chwilę po zamówieniu w aplikacji karty fizycznej, możemy z niej korzystać przy zakupach internetowych (np. w dolarach amerykańskich na Aliexpress oszczędzając na przewalutowaniu).

Jeśli zaś chodzi o bezpieczeństwo, to kartę w każdej chwili można zablokować/odblokować jednym kliknięciem! Można też w prosty sposób ustawić limity płatności.

3. Dokonanie pierwszego zakupu

Ostatnim krokiem będzie wykonanie pierwszej płatności z użyciem karty Revolut. Możecie go dokonać zarówno w internecie jak i fizycznie w dowolnym sklepie oferującym płatności kartą.

Krok 2: 25 funtów za pierwszy przelew TransferGo

Drugim krokiem będzie skorzystanie z programu poleceń TransferGo, dzięki czemu zgarniemy kolejne 10 15 25 GBP (ok. 125 PLN) za wykonanie 2 darmowych przelewów TranferGo oraz 10 15 GBP za każdą poleconą osobę. TransferGo podwyższyło premię!

W tym celu wystarczy, że dokonasz rejestracji z linka polecającego.

Prześwietlenie aktualnej promocji z premią 25 GBP:
→ Przejdź do: 25 funtów w programie poleceń TransferGo

Po wykonaniu niezbędnych weryfikacji, wykonujemy przelew na nasze konto Revolut o wartości min. 50 funtów. Aby w Revolut zobaczyć dane konta w funtach brytyjskich (GBP), trzeba w aplikacji dodać subkonto w tej walucie (Pulpit -> Konta -> Więcej -> Dodaj konto) i następnie wejść w jego szczegóły.

Następnie możemy przejść do wykonania przelewu na stronie TransferGo. Sort code jest Numerem rozliczeniowy banku, natomiast Numer rachunku w TransferGo to Konto w Revolut:

Ciekawą funkcjonalnością jest możliwość wykonania przelewu z rachunku karty płatniczej. Taka usługa jest jednak już obarczona prowizją w wysokości 0,5%. Jeśli macie opłatę za wykonanie pierwszego przelewu to wpiszcie kod DANEOK

Usługi TransferGo są jak najbardziej bezpieczne. Pozytywne opinie na ich temat można znaleźć w Internecie.

→ Przejdź do: 25 funtów w programie poleceń TransferGo

Krok 3: 20 funtów (ok. 125 zł) w programie poleceń Monese

Najpopularniejszą obecnie promocją jest z kolei akcja Monese. Wszysto z uwagi na wysoką premię 15 GBP (ok. 75 zł) jaką otrzymamy za wykonanie pierwszej płatności na dowolną kwotę.

Promocje w bankach nie są tak proste i wymagają spełnienia kilku warunków przed dłuższy czas. Tutaj natomiast premię otrzymamy od razu po wykonaniu jednej płatności.

Co więcej, zarówno konto jak i kartę do konta założymy całkowicie za darmo.

Jak otrzymać 15 GBP w programie poleceń Monese?

Pełną instrukcję rejestracji i wpłaty środków na konto Monese znajdziesz we wcześniejszym prześwietleniu programu poleceń Monese.

Do zasilenia konta Monese używamy świetnej i darmowej aplikacji Revolut zgarniając 33 zł premii na start. Natomiast konto Revolut zasilamy przez TransferGo zgarniając kolejne 25 GBP 🙂

Po zasileniu konta wysyłany przelew na numer konta podany w aplikacji Monese i czekamy na jego zaksięgowanie.

Po otrzymaniu karty, dokonujemy jej aktywacji i płacimy raz w sklepie. W ciągu 48 godzin od wykonania płatności otrzymamy 15 funtów premii i możemy od razu przystąpić do wypłaty środków.

W tym celu również najkorzystniej ponownie skorzystać z Revoluta. Przelewamy tutaj pozostałe na koncie Monese środki, dokonujemy przewalutowania i wysyłamy na konto w polskim banku.

Krok 4: 10 funtów (ok. 50zł) w programie poleceń Curve

Curve jest ciekawą aplikacją pozwalającą zastąpić wszystkie posiadane karty jedną kartą. W aplikacji po prostu wybieramy kartę, której chcemy użyć do danej płatności. Możemy też wstecznie przeksięgować płatność na inna kartę.

Więcej informacji na jej temat znajdziesz w prześwietleniu aplikacji Curve. Teraz natomiast skupię się na krótkiej instrukcji zgarnięcia 5 GBP na start.

Aby otrzymać 10 funtów (ok. 50 zł) na start trzeba skorzystać z linka polecającego JakOszczedzic.pl, podczas rejestracji powinien pojawić się kod 10GBP


Jeśli w momencie zamawiania karty nie zobaczysz kodu polecającego to musisz kliknąć „Have a referral / promo code” i wpisać wyżej podany kod. W przeciwnym razie nie otrzymasz premii na start.

Na końcu rejestracji swojego konta trzeba będzie dodać przynajmniej jedną kartę płatniczą, która zostanie zastąpiona przez kartę Curve podczas płatności. Ta przyjdzie do Was pocztą na adres podany w rejestracji.

Premia zostanie wypłacana po dokonaniu pierwszego zakupu kartą Curve. Wypłata nastąpi w formie punktów Curve Rewards. 1 punkt to równowartość 1 pensa. Za skorzystanie z dedykowanej kodu i wykoanie pierwszej płatności kartą otrzymasz 1000 punktów o równowartości 10 GBP (ok. 50 zł).

→ Przejdź do: Prześwietlenie promocji Curve z premią 50 PLN (10 GBP) na start i darmową kartą

Krok 5: 50 zł + 50 zł za Twisto Free

Zasady promocji są bardzo proste i sprowadzają się tak naprawdę do założenia konta w serwisie Twisto.pl za pomocą dedykowanego linka promocji (kod polecający zostanie uzupełniony automatycznie, jeśli go nie będzie to wpisz JAKOSZCZEDZIC ).

Środki w wysokości 50 zł na start zostaną udostępnione na koncie Twisto po pozytywnej weryfikacji. Mogą zostać wykorzystane płacąc darmową kartą Twisto w dowolnym sklepie akceptującym karty Mastercard.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Murek
Murek
4 lat temu

Czy w tej chwili jest jakaś promocja w Revolut z darmową kartą płatniczą oraz z nagrodami w programie poleceń?

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Murek

Jest program poleceń z premią po 15 zł dla polecającego i poleconego.
Jeśli chcesz skorzystać to napisz do mnie. Póki co nie jest ona na tyle ciekawa, żeby o niej pisać na blogu.
Ale jeśli ktoś potrzebuje Revolut to lepsze to niż nic 😉

Murek
Murek
4 lat temu
Reply to  Darek M. W.

Zakładając konto w tej promocji, karta debetowa jest darmowa?

W dniu 2020-02-03 o 17:35, Disqus pisze:

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Murek

Tak, karta Revolut jest darmowa.
Ale poczekałbym teraz na jakąś nową promocję.

Co myślisz?

Nie masz jeszcze konta do Split Payment? Zgarnij nawet 1700 zł za założenie konta firmowego w Alior Bank

Nowość! 50 zł za założenie konta Twisto + 50 zł za każde polecenie oraz 182 zł w innych programach poleceń!