w

Odbierz 25 GBP (ok. 125 PLN) za darmowy przelew TransferGo (+15 GBP za każdą poleconą osobę)

Promocja TransferGo, z której skorzystało już kilkuset czytelników JakOszczedzic.pl stała się jeszcze lepsza!

Do zgarnięcia jest aż 25 GBP (ok. 125 PLN) za wykonanie darmowego przelewu w TransferGo oraz 15 GBP za każdą poleconą osobę.

15 GBP otrzymamy w zamian za skorzystanie z polecenia oraz kolejne 10 GBP za skorzystanie z dodatkowych kodów podczas wykonywania dwóch przelewów – pierwszy na kwotę min. 50 GBP, drugi na dowolną, nawet 5 GBP (ważne aby wykonać je w ciągu 3 dni od rejestracji konta i oba przelewy wykonać tego samego dnia).

W celu skorzystania z promocji proszę o kontakt przez Messenger, maila lub przez formularz kontaktowy.

Uwaga! Od 29 listopada 2019 r. obowiązują nowe zasady programu poleceń. Kwalifikują się tylko przelewy na obce konta oraz wykluczone zostały wpłaty na konta Revolut, Monese, N26, itd.). 


WARTO PRZECZYTAĆ

Promocję można połączyć z programem poleceń Monese, gdzie do zgarnięcia jest aż 20 GBP (ok. 100 zł) dla polecającego i poleconego!

Polecam też najnowszą promocję karty Curve na Black Friday z premią 10 GBP (50 zł) dla czytelników JakOszczedzic.pl.

Sprawdź też super łatwą promocję Twisto z premią 50 zł + 50 zł za każde polecenie.

Nowością jest program poleceń bnc10 z premią po 5 EUR, czyli hiszpańskiego startupu bliźniaczego do Monese.

15 funtów (75 zł) w programie poleceń TransferGo + 10 funtów (50 zł) za skorzystanie z kodów

Dzięki nowym warunkom programu poleceń TransferGo zyskamy po 15 funtów brytyjskich, tj. po ok. 75 zł za skorzystanie z polecenia oraz za każde polecenie kolejnej osoby!

Dodatkowo wpisując podczas przelewu kod 5ZADARMO,  otrzymamy dodatkowe 5 funtów (tj. ok. 25 zł).


Premię bez problemu wypłacimy w polskich złotych na polskie konto. Wystarczy po wykonaniu przelewu wejść do zakładki „Zaproś i zarabiaj” i wypłacić nagrodę.

Czym jest TransferGo?

TransferGo jest znaną międzynarodową firmą zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii, oferującą szybkie międzynarodowe przelewy. Świadczy swoje usługi w 47 krajach i umożliwia zlecanie przelewów w 22 walutach. Biura firmy znajdują się w Londynie, Warszawie, Wilnie, Berlinie i w Stambule.

Z usług firmy korzystają przede wszystkim osoby pracujące zagranicą i przesyłające zarobione pieniądze do Polski. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby przelew zrobić w drugą stronę, np. na dokonanie zakupów elektroniki / aut / itd. zagranicą przez naszych znajomych.

Wszystko sprowadza się do wpłaty środków na konto lokalne lub zapłaty za pomocą karty płatniczej. W tym samym czasie TransferGo przesyła pieniądze ze swoich kont w drugim kraju na podane konto odbiorcy. Zaletą rozwiązania jest krótki czas realizacji przelewu.

Usługi TransferGo są jak najbardziej bezpieczne. Pozytywne opinie na ich temat można znaleźć w Internecie, m.in. w Trustpilot.

Jak otrzymać 20 GBP w promocji TransferGo?

Sprawa jest bardzo prosta i sprowadza się do rejestracji z wykorzystaniem kodu polecającego TransferGo w ramach którego osoba polecona i polecająca otrzymają po 15 funtów brytyjskich premii, tj. po ok. 75 zł, a następnie wykonania dwóch przelewów z użyciem dwóch wspomnianych kodów (pierwszy przelew na kwotę min. 50 GBP, drugi na dowolną kwotę).

1) Pierwszy krok to rejestracja z dedykowanego linka polecającego z podaniem kodu polecający

W celu skorzystania z promocji proszę o kontakt przez Messenger, maila lub przez formularz kontaktowy.

2) Drugi krok to wykonanie pierwszego przelewu o wartości min. 50 GBP po przejściu procesu rejestracji wpisując w formularzu przelewu kod 5ZADARMO

Tutaj do wyboru mamy albo przelew z Polski do Wielkiej Brytanii (zgodnie z instrukcją z pierwszego wpisu na temat TransferGo) lub obecnie korzystniej wykonać przelew z Wielkiej Brytanii do Polski (z uwagi na brak opłaty za przelew).

Jak zatem widzicie, na potrzeby promocji będziemy potrzebować konto brytyjskie. Polecam tutaj aplikację Revolut / Monese z premią 20 GBP, które i tak już pewnie posiadacie, bo pomagają w wielu promocjach bankowych / fintechów.

Wystarczy zasilić swoje konto Revolut i wymienić środki na 50 funtów brytyjskich:

Następnie je stamtąd przelać za pomocą opisywanej promocji TransferGo wpisując w polu „Posiadasz kupon / kod polecający” kod 5ZADARMO

W tym celu najszybciej będzie skorzystać z darmowej karty Revolut lub Monese, którą już posiadasz, prawda? 😉3) Trzeci krok. Drugi przelew


Po wykonaniu pierwszego przelewu na kwotę min. 50 GBP przechodzimy do wykonanie drugiego przelewu na dowolną kwotę (nawet 5 GBP) tym razem wpisując w formularzu przelewu kod 5GBPFREE4) Czwarty krok. Wypłata

Po zrealizowaniu przelewu możesz przejść do odebrania nagrody. W tym celu przejdź do zakładki „Zaproś i zarabiaj, podaj numer konta do przekazania nagrody i kliknij zatwierdź.

Korzystniej wychodzi wypłata na konto brytyjskie, np. Revolut, Monese podając dane do przelewu lokalnego (numer konta + sort code).

15 GBP za każde kolejne polecenie

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś teraz polecił / poleciła promocję swojej rodzinie / znajomym.

Za każde skuteczne polecenie otrzymasz 15 funtów brytyjskich (75 zł), natomiast polecona przez Ciebie osoba otrzyma aż 125 zł po wykonaniu wyżej opisanych kroków.

Jednym słowem jest to akcja typu win-win.

Tutaj również wystarczy, że znajomy dokona przelewu o równowartości min. 50 GBP w przeciągu 6 miesięcy od założenia konta, a oboje otrzymacie po 15 GBP nagrody w ramach programu poleceń!

Pamiętaj, że w przypadku premii za polecenie usług innym osobom, musisz zadbać o rozliczenie dochodu z tego tytułu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

[Nowość!] Program poleceń BNC10: 5 EUR premii dla polecającego i poleconego

200 zł premii w promocji Świąteczne zakupy z kartą kredytową Millennium