w ,

Aplikacja mobilna Curve, jedna karta zastępująca wszystkie karty w portfelu oraz po 5 GBP (ok. 25 zł) dla poleconego i polecającego!

Curve program poleceń

Jakiś czas temu opisywałem Wam Revolut, czyli rewolucję w płatnościach zagranicznych. Dzisiaj chciałbym przedstawić Wam kolejną świetną aplikację, która po ostatnich zmianach może okazać się jeszcze lepsza niż wspomniany wyżej Revolut!

Chodzi o kartę Curve, za pomocą której zastąpimy każdą inną kartę płatniczą posiadaną w porfelu! Co więcej, płacąc kartą Curve za granicą nie poniesiemy kosztów przewalutowania transakcji! Aplikacja sama przewalutuje transakcję po korzystnym kursie międzybankowym!

Nie jesteś przekonany / przekonana?! Przetestuj aplikację i zgarnij na start 5 GBP (ok. 24 zł) oraz 5 GBP za każdą poleconą osobę!

Zobacz aktualną promocję dla czytelników JakOszczedzic.pl:

→ Prześwietlenie promocji: 50 zł premii za aplikację Curve

Curve – All cards in one

Curve karta

Hasłem aplikacji Curve jest „Wszystkie karty w jednej”. Ideą aplikacji było zastąpienie kilku a nawet kilkunastu kart debetowych i/lub kredytowych za pomocą jednej karty.

Za pomocą aplikacji mobilnej wybieramy, którą kartą chcemy w danym momencie zapłacić i po prostu płacimy za pomocą karty Curve, która z kolei obciąży odpowiedni rachunek wybranej karty.

Zaletą jest to, że nie musimy doładowywać konta Curve, pieniądze będą ściągnięte z konta karty dopiero w momencie płatności w sklepie lub wypłaty w bankomacie.

Podoba mi się również to, że w jednej aplikacji możemy podejrzeć historię wszystkich płatności (oczywiście tylko tych z użyciem karty Curve).

W ostatnim czasie nastąpiła bardzo pozytywna zmiana, po której postanowiłem opisać aplikację Curve. Chodzi o darmowe przewalutowania po kursie międzybankowym. 


Zaletą jest też darmowa wypłata gotówki z bankomatów na całym świecie do równowartości 200 GBP.

Brak przewalutowania w ponad 150 walutach!

Za pomocą podstawowej i darmowej karty Curve Blue będziemy mogli dokonać płatności i wypłaty w ponad 150 walutach. Za darmo, po średnim międzybankowym kursie możemy miesięcznie wydać kartą kwotę o równowartości 500 GBP (ok. 2400 zł).

Powyżej tej kwoty zostanie doliczona prowizja w wysokości 1%, co nadal jest korzystną opcją przy średnio 5% prowizji w przypadku większości banków.

Dodatkowo za darmo możemy wyciągnąć z bankomatów na całym świecie kwotę do równowartości 200 GBP (ok. 960 zł).

Powyżej tej kwoty zostanie doliczona prowizja w wysokości 2 GBP lub 1% wartości transakcji (brana pod uwagę jest wyższa z tych kwot).

Jeśli powyższe limity są dla Was za niskie, to można skorzystać z karty Curve Black, gdzie bez kosztów przewalutowania będzie można wymienić kwotę w wysokości 15 000 GBP miesięcznie i wyciągnąć z bankomatu kwotę w wysokości 400 GBP.

Dla transakcji wykonanych w weekend (od 23:59 w piątek do 23:59 w niedzielę) z uwagi na zamknięcie rynku FOREX, stosowana będzie dodatkowa prowizja w wysokości 0,5% (dla walut GBP, EUR i USD) lub 1% (pozostałe waluty).

Zapłaciłeś/aś złą kartą? Nie ma problemu!

Bardzo ciekawą funkcjonalności jest też zmiana karty, za którą zapłaciliśmy za zakup … w przeszłości! 

Czasem zdarzy się, że zapłaciliśmy złą kartą, kiedy np. inna karta dałaby w przypadku tego zakupu moneyback czy inną premię.

W takim przypadku mamy możliwość przeniesienia wydatku z jednej karty na inną! Wystarczy z listy płatności wybrać dany zakup, kliknąć opcję „Go Back in Time” i następnie wybrać kartę, na którą chcemy przenieść dany wydatek.

Takiej funkcjonalności nie znajdziemy nigdzie indziej!

1% cashback za zakupy w wybranych sklepach

Curve oferuje jeszcze 1% moneyback od płatności w wybranych sklepach przez 90 dni od przystąpienia do programu moneyback.

Do wyboru mamy zwrot m.in. w sklepach: Aldi, Lidl, Tesco, Starbucks, Amazon, Apple, H&M, Gap, IKEA, Media Markt, Zara, BP, Booking.com, Shell, Uber, easyJet, Netflix i Spotify.

W przypadku darmowej karty Curve Blue wybrać można do 3 sklepów, za zakupy w których otrzymamy 1% Moneyback. W przypadku karty Black zwrot otrzymamy w 6 wybranych sklepach.

Jak założyć Curve z premią 5 GBP na start?

Curve prowadzi program poleceń, dzięki czemu osoba polecona i polecająca otrzymają premie po 5 GBP.Jeśli chcecie otrzymać 5 GBP na start to skorzystajcie z linka JakOszczedzic.pl (podczas rejestracji powinien pojawić się kod QD4WM).

Uwaga, jeśli w momencie zamawiania nie będzie kodu polecającego, nie otrzymacie premii na start! Wtedy wystarczy kliknąć „Have a referral / promo code” i wpisać wyżej podany kod.

Curve wybór karty

Na końcu rejestracji swojego konta trzeba będzie dodać przynajmniej jedną kartę płatniczą, która później będzie zastąpiona przez kartę Curve. Ta przyjdzie do Was pocztą na adres podany podczas rejestracji.

Premia zostanie wypłacana po dokonaniu pierwszego zakupu kartą Curve. Wypłata nastąpi w formie punktów Curve Rewards. 1 punkt to równowartość 1 pensa. Za polecenie otrzymamy więc 500 punktów.Aby je wykorzystać wystarczy otworzyć aplikację Curve i w ekranie głównym wybrać kartę Curve Rewards:

Curve Rewards - punkty

Teraz możemy normalnie zapłacić za zakupy płacąc wirtualnymi środkami. W przypadku zakupów w Polsce może być ciężko, aby wykorzystać pełną kwotę z uwagi na nie do końca wiadomy kurs GBP/PLN.

Po założeniu konta i karty możecie sami polecać Curve znajomym! Za każde polecenie również otrzymacie po 5 GBP!Polecenie będzie możłiwe niezwłocznie po aktywacji konta, jeszcze zanim otrzymacie fizyczną kartę Curve! Wystarczy otworzyć menu i wybrać opcję „Share Curve & get £5”. Najprościej będzie przesłać znajomym linka do strony Curve, który będzie od razu zawierał kod polecający.

Curve: prześwietlenie najważniejszych opłat

Curve to:

  • 0 zł za założenie konta i prowadzenie konta
  • 0 zł za dostawę i użytkowanie karty Curve Blue
  • 0 zł prowizji za płatności kartą
  • 0% prowizji za przewalutowanie płatności na ponad 150 walut!
    • Maksymalnie można wymienić do 500 GBP miesięcznie
  • 0 zł za wypłatę z bankomatów we wszystkich walutach do równowartości 200 GBP
    • 1% / 2 GBP powyżej tej kwoty
>> Otwórz Curve z premią 5 GBP i darmową kartą wielowalutową <<
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Bilet do kina za 10 zł z MasterPass (Cinema City, Multikino, Helios)

250 zł premii z darmowym Kontem Optymalnym w BGŻ BNP Paribas (+ 300 zł w promocjach dodatkowych!)