w

Nie masz jeszcze konta do Split Payment? Zgarnij nawet 1700 zł za założenie konta firmowego w Alior Bank

Ruszyła kolejna okazja do zgarnięcia rekordowej premii za konto firmowe w Alior Bank!

Już od 1 listopada wchodzą zaostrzone przepisy dotyczące Split Payment, przez co nawet mniejsi przedsiębiorcy będą musieli posiadać dedykowany rachunek firmowy wraz z kontem VAT. Opisywana dzisiaj promocja to świetna okazja na dodatkowy zarobek za trud zakładania kolejnego konta 😉

W ramach kumulacji otrzymamy nawet do 1700 zł, z czego 200 zł premii gwarantowanej na start otrzymamy od Murator.pl oraz do 1500 zł za aktywne korzystanie z konta o Alior Banku.

Dodatkowo otrzymamy też miesięczny dostęp do wydania Murator ONLINE (w tym do 2 letniego archiwum).

Promocja trwa do 14 listopada 2019 r.

Gwarantowane 200 zł za … jeden wpływ + do 1500 zł od Alior Banku

Kolejny raz, warunki do zgarnięcia premii gwarantowanej od organizatora są niesamowicie proste! 200 zł otrzymamy za samo założenie konta i zasilenie go kwotą min. 500 zł w okresie 60 dni od otwarcia konta.
Pozostałą premię od Alior Banku otrzymasz w miesięcznych transzach za używanie konta (m.in. wykonywanie przelewów, płatności kartą czy też utrzymywanie salda na koncie).
Kto może skorzystać z promocji?
Z promocji „200 zł na start” mogą skorzystać osoby prowadzące działalność gospodarczą, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed rozpoczęciem promocji nie posiadali rachunku firmowego w Alior Banku (tj. po 16.10.2018 r.). Posiadacze kont osobistych Alior Banku mogą skorzystać z promocji (sam zaliczałem się do tego grona).

Natomiast z promocji Alior Banku z premią do 1500 zł mogą skorzystać osoby, które wcześniej nie posiadały konta firmowego dla danego numeru NIP.

Jak otrzymać 200 zł premii na start?

 • Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji do 14 listopada 2019 r. zaznaczając pierwszą zgodę (tj. akceptację regulaminu promocji)
  • Zalecam pominięcie drugiego checkbox’a, aby nie otrzymywać niepotrzebnych informacji marketingowych
 • Po kliknięciu w link aktywacyjny i zalogowaniu na stronie promocji, również do 14 listopada 2019 r. złóż wniosek o iKonto Biznes
  • Składając wniosek o konto, wyraź zgodę na ujawnienie Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia faktu otwarcia konta w ramach Promocji i spełnienia warunków Promocji (inaczej organizator nie będzie wiedział, że założyliśmy konto i należy się nam premia)
  • Umowę podpisz w ciągu 30 dni od złożenia wniosku
 • W ciągu 60 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ w łącznej wysokości min. 500 zł (np. wykonując przelew z Waszego konta prywatnego w innym banku)

Dodatkowo:

 • Do 22 lutego 2020 roku otrzymasz informację o przyznaniu nagrody przez Organizatora promocji
 • W ciągu 5 dni roboczych uzupełnij dane do przelewu 200 zł premii (czyli dane rachunku firmowego otwartego w ramach promocji)
  • Na blogu będę informował o tym terminie, dlatego też polecam obserwować stronę np. zapisując się na newsletter
 • Premia zostanie przekazana na rachunek iKonta Biznes w ciągu 21 dni od przekazania informacji przez Organizatora

Za co otrzymam nawet 1500 zł od Alior Bank?

Alior Bank będzie przez okres 12 miesięcy od otwarcia rachunku premiować Cię za wykonywanie niektórych czynności. Część z nich i tak byśmy wykonywali, więc nie wymagają one od nas specjalnych wyrzeczeń 😉

Premiowane czynności:

Czynność Premia miesięczna Opis
Przelew do ZUS 25 zł Premia za pierwszy w miesiącu przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł
Przelew do US 25 zł Premia za pierwszy w miesiącu przelew do US w kwocie min. 500 zł
Przelew SEPA 10 zł Premia za pierwszy w miesiącu przelew SEPA na kwotę min. 100 EUR
Przelew natychmiastowy 10 zł Premia za pierwszy w miesiącu przelew natychmiastowy na kwotę min. 500 zł
Transakcje kartą 10 zł Premia za rozliczenie w miesiącu transakcji kartą na kwotę min. 500 zł
Skorzystanie z oferty terminali za pośrednictwem Alior Banku 10 zł Premia za skorzystanie z oferty terminali
Premia za średnio-miesięczne saldo na Rachunku Uczestnika
0 zł
5 zł
15 zł
30 zł
60 zł
do 2500,00 zł
od 2 500,01 zł do 10 000,00 zł
od 10 000,01 zł do 25 000,00 zł
od 25 000,01 zł do 50 000,00 zł
od 50 000,01 zł

Premia będzie wypłacana na rachunek bankowy do 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonania powyższych czynności.

Wykluczenia:

Do Transakcji Kartą nie są wliczane Transakcje quasicash takie jak kasyna, zakłady bukmacherskie, płatności za usługi transportowe, ubezpieczenia, przekazy pieniężne, rachunki.

 

Ile realnie zyskamy?

Opisywana dzisiaj promocja jest najlepszą promocją konta firmowego jaką widziałem do tej pory. W końcu do zgarnięcia jest nawet 1700 zł! Promocja działa i mogę potwierdzić to na własnej i żony skórze 😉 Dzięki tej promocji uzbieraliśmy premie na małe wakacje.

Realnie bez ponoszenia dodatkowych kosztów i dodatkowych wyrzeczeń zyskamy około 1100 – 1200 zł brutto w całym okresie trwania promocji, czyli wyjątkowo wysoką kwotę jak na promocje bankowe. Pamiętaj, że w przypadku produktów firmowych, dochód z promocji stanowi dochód firmy i należy go rozliczyć samemu.

Większość osób raczej nie skorzysta z oferty kas fiskalnych czy też terminali płatniczych. Nie polecam też wykonywania przelewów walutowych SEPA z konta złotówkowego z uwagi na koszt przewalutowania. Reszta warunków jest już jak najbardziej w zasięgu!

Realnie zyskamy:

 • 25 zł za przelew do ZUS
 • 25 zł za przelew do US
 • 10 zł za przelew natychmiastowy (5 darmowych w miesiącu)
 • 10 zł za transakcje kartą
 • 15 zł za saldo min. 10000 zł

Daje to nam 85 zł brutto miesięcznie i aż 1220 zł w całym okresie promocji po doliczeniu premii 200 zł od Organizatora promocji. 

 

>> ODBIERZ NAWET 1700 zł ZA IKONTO BIZNES <<

iKonto Biznes w Alior Bank

iKonto Biznes prowadzone jest bezpłatnie, natomiast karta będzie bezpłatna po wykonaniu 4 płatności miesięcznie (nie powinien to być problem, jako że za jej używanie Alior Bank nam zapłaci 10 zł miesięcznie).

Za 0 zł otrzymamy przelewy Elixir (w tym US i ZUS), wpłaty i wypłaty z bankomatów Alior Banku, 5 wypłat w bankomatach krajowych, 5 wpłat we wpłatomatach Planet Cash, 5 przelewów ekspresowych (Express Elixir) oraz 5 przelewów europejskich (SEPA).

Można też skorzystać z darmowej księgowości online w serwisie zafirmowani.pl. Pakiet korzyści jest więc wyjątkowo szeroki!

 

iKonto Biznes w Alior Bank to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (dla klientów, którzy otworzą rachunek w okresie trwania promocji 1500 zł dla Firm)
 • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu 4 płatności miesięcznie
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za przelewy Elixir
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w oddziałach Alior Bank
 • 0 zł za 5 pierwszych wypłat w pozostałych bankomatów krajowych
 • 0 zł za 5 pierwszych wpłat w sieci PlanetCash
 • 0 zł za 5 pierwszych przelewów Express Elixir w miesiącu
 • 0 zł za 5 pierwszych przelewów zagranicznych SEPA
 • 0 zł za 10 SMS autoryzacyjnych
 • 0 zł za księgowość online na portalu zafirmowani.pl
 • Nawet 1700 zł premii na start
Dokumenty / linki:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

[Przypomnienie] Odbiór 350 zł premii w akcji „Bezpiecznie w sieci”, 300 zł w „Premia z kontem” w BNP Paribas oraz 150 zł za konto Alior Banku w Money Mania 18

308 zł w pięciu prostych akcjach! 100 zł w Twisto, 75 zł w Monese, 50 zł w TransferGo, 50 zł w Curve oraz 33 zł w Revolut!