w

15 funtów (ok. 75 zł) w programie poleceń Monese

Popularny na blogu program polecający Monese uległ kolejnej modyfikacji.

Tym razem do zgarnięcia jest premia w wysokości 20 GBP, tj. ok. 100 PLN za założenie darmowego konta z darmową kartą (wirtualną lub fizyczną). Za założenie konta otrzymamy 5 GBP nagrody, kolejne 15 GBP otrzymamy za wykonanie płatności lub przelewu na kwotę min. 500 GBP. Już niedługo na blogu pojawi się nowy poradnik podpowiadający jak łatwo zgarnąć całą pulę!

Zaletą promocji jest to, że zarówno konto jak i kartę do konta założymy całkowicie za darmo.

→ Prześwietlenie aktualnej edycji programu poleceń Monese z premią 20 funtów (ok. 100 zł) 

15 funtów (ok. 75 zł) w programie poleceń Monese

Dla nieznających tematu przedstawię pokrótce temat Monese, będącym brytyjskim fintechem. Monese ma w ofercie darmowe konto europejskie w funtach brytyjskij (polecane z uwagi na wyższą premię 😉 ) lub w euro wraz z aplikacją mobilną do zarządzania tym kontem.

Monese od grudnia oferuje polskojęzyczną aplikację mobilną i obsługę w języku polskim. W serwisie Trustpilot Monese posiada niezwykle wysoką opinię 9,1 / 10 przy ponad 10 tys. opinii.

Dzięki trwającemu programowi poleceń Monese zyskać można 75 zł premii (15 GBP) za skorzystanie z polecenia i wykonanie jednej płatności darmową kartą. Po założeniu konta możesz polecać je dalej! Za każe polecenie otrzymasz również 75 zł (15 GBP)!

Warunkiem naliczenia premii jest zasilenie konta dowolną kwotą i wykonanie jednej płatności kartą na dowolną kwotę. Najprościej zrobić to za pomocą konta Revolut, co w moim wypadku zajęło kilkanaście minut!

Jak otrzymać 15 GBP za skorzystanie z polecenia?

Pełną instrukcję rejestracji i dokonania wpłaty środków na konto Monese znajdziesz we wcześniejszym prześwietleniu programu poleceń Monese.

Pobieramy aplikację Monese za pomocą linka polecającego. Automatycznie powinien Wam się wczytać mój kod polecający DARIU738 . Jeśli macie kod od znajomego to oczywiście możecie go wykorzystać. Jeśli nie zobaczyć kodu, to uzupełnijcie go w miejscu „Have a Promo Code?”

Podczas rejestracji wybierzcie strefę rozliczeniową w Wielkiej Brytanii (aby otrzymać wyższą premię 15 GBP zamiast 15 EUR). Jako nasze dane wpisujemy prawdziwe dane, w tym polski adres.

Wybieramy darmowe konto SIMPLE i zamawiamy darmową kartę Mastercard (fizyczną lub wirtualną), po czym zasilamy konto kwotą min. 1 GBP.

Do zasilenia konta Monese używamy niezwykle pomocnej i również darmowej aplikacji Revolut (konto Revolut można zasilić poprzez TransferGo za co otrzymamy dodatkowe 10 GBP 🙂

Po zasileniu konta Revolut, przewalutowujemy tam środki na subkonto w funtach brytyjskich i wysyłany przelew na numer konta podany w aplikacji Monese.

Po otrzymaniu karty, dokonujemy jej aktywacji i płacimy raz w sklepie. W ciągu 48 godzin od wykonania płatności otrzymamy 15 funtów premii i możemy od razu przystąpić do wypłaty środków.

W tym celu również najkorzystniej również wykorzystać Revolut. Przelewamy tutaj pozostałe na koncie Monese środki, dokonujemy przewalutowania i wysyłamy na konto w polskim banku.

15 GBP za każde kolejne polecenie

Po założeniu konta Monese i zgarnięciu premii 15 GBP, możesz polecić aplikację kolejnej osobie podając swój kod polecający (zakładka „Zaproś i zarabiaj”).

Linki / dokumenty:

  • 15 funtów w programie poleceń Monese (kod: DARIU738)
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Przypomnienie! Przed weekendem wycofaj środki z Konta Oszczędnościowego 2,7% w Banku Millennium

2,7% do 100 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (14. edycja promocji)