w

Odbierz 10 GBP (ok. 50 PLN) za wykonanie darmowego przelewu w TransferGo (+10 GBP za każdą poleconą osobę!)

Dzisiaj chciałbym przestawić Wam ciekawą opcję do zgarnięcia 10 15 GBP (ok. 75 PLN) za wykonanie darmowego przelewu w TranferGo oraz 10 GBP za każdą poleconą osobę. 

TransferGo jest ciekawą opcją dla osób, które szukają możliwości bezpłatnego przelewu międzynarodowego, np. osoby pracujące zagranicą.

TransferGo dorzucił aż 15 GBP do premii! 
Od teraz zyskamy aż 25 GBP za przelew na min. 50 GBP!

→ Przejdź do: 25 funtów w programie poleceń TransferGo


WARTO PRZECZYTAĆ

Promocję można połączyć z programem poleceń Monese, gdzie do zgarnięcia jest aż 15 GBP (ok. 71 zł) dla polecającego i poleconego!

Kolejny fajny program polecający dotyczy aplikacji Curve z premią po 5 GBP dla polecającego / poleconego. Jest to karta, która może zastąpić wszystkie Wasze karty w portfelu a przy okazji ma kilka niezwykle przydatnych funkcji.

Aplikacją Revolut z darmową kartą na JakOszczedzic.pl, która jest HITEM wśród osób podróżujących i założyło ją już ponad 200 tys. Polaków. Obecnie można ją założyć z premią 33 zł na start.

Tutaj również dokonacie całkowicie darmowego przelewu międzynarodowego oraz otrzymacie szereg innych funkcjonalności, m.in. darmową kartę i wypłaty z bankomatów do 800 zł miesięcznie za darmo!

Aż 125 zł za dwa przelewy przez TransferGo: 15 funtów w programie poleceń + 10 funtów za kody

Dzięki programowi poleceń TransferGo zyskamy łącznie aż 25 funtów (125 zł) na start: po 15 funtów premii, tj. po ok. 75 zł za skorzystanie z polecenia oraz za każde polecenie kolejnej osoby oraz dodatkowe 10 funtów (50 zł)  za wykonanie dwóch przelewów z użyciem specjalnych kodów!

Co więcej, premię bez problemu wypłacimy w polskich złotych na polskie konto.

TransferGo: Krótkie prześwietlenie oferty

TransferGo jest znanym, brytyjskim pośrednikiem zajmującym się szybkimi międzynarodowymi transferami pieniędzy. Usługa działa w 47 krajach i umożliwia zlecenie przelewu międzynarodowego zupełnie za darmo po bardzo korzystnym spreadzie.

Z TransferGo korzystają przede wszystkim osoby pracujące zagranicą i przesyłające zarobione pieniądze do Polski. Dzięki temu mogą pieniądze przesłać dużo korzystniej niż wykonując przelew z banku.

Biznes polega na wpłacie środków na konto lokalne w jednym kraju i wypłaty środków również za pomocą przelewu lokalnego w innym kraju. Podobnie działały na początku istnienia przelewy natychmiastowe Blue Cash.

Zaletą takiego rozwiązania jest czas, w którym pieniądze pojawiają się u odbiorcy.

Jak otrzymać 15 GBP za skorzystanie z polecenia?

Prześwietlenie aktualnej promocji:
→ Przejdź do: 25 funtów w programie poleceń TransferGo

Warunki promocji są bardzo proste. W ramach programu rekomendacyjnego polecony i polecający zarobią po 10 funtów, tj. po ok. 50 zł.

W tym celu wystarczy, że dokonasz rejestracji z dedykowanego linka polecającego podając kod polecający:

Następnie po wykonaniu niezbędnych przez prawo weryfikacji, należy zrealizować przelew o wartości min. 50 funtów. Co istotne, pierwszy standardowy przelew (z czasem realizacji kilku dni) w TransferGo zostanie wykonany zupełnie za darmo!


Co więcej po weryfikacji dokumentu tożsamości (dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy) otrzymacie kod DANEOK, który umożliwia wykonanie kolejnego przelewu za 0 zł.


Wadą promocji jest potrzeba wykonania przelewu międzynarodowego. Na szczęście można w tym celu wykorzystać konto Revolut i po prostu dokonać zasilenia własnego konta Revolut, po czym wypłacić te pieniądze.

Aby zobaczyć dane konta w GBP, trzeba w aplikacji Revolut dodać subkonto w funtach brytyjskich i następnie wejść w jego szczegóły:

Następnie możemy przejść do wykonania przelewu w TransferGo. Sort code to Kod bankowy, natomiast Numer rachunku w TransferGo to Konto w Revolut:


Ciekawą funkcjonalnością jest możliwość wykonania przelewu z rachunku karty płatniczej. Taka usługa jest jednak już obarczona prowizją w wysokości 0,5%.

Usługi TransferGo są jak najbardziej bezpieczne. Pozytywne opinie na ich temat można znaleźć w Internecie.

Aby odebrać nagrodę po wykonanym przelewie należy przejść do zakładki „Zaproś i zarabiaj” i podać numer konta do przekazania nagrody.

10 15 GBP za każde kolejne polecenie

Jeśli skorzystałeś/aś już z polecenia, to możesz przejść do polecenia promocji TransferGo znajomym. Za każde skuteczne polecenie również otrzymasz 10 15 funtów brytyjskich.

Wystarczy, że Twój znajomy przeleje co najmniej 50 funtów brytyjskich (lub równowartość tej kwoty w innej walucie) w ciągu 6 miesięcy od założenia konta. Może to być kilka przelewów na łączną kwotę 50 GBP lub jeden przelew na tą kwotę.

Od razu po naliczeniu premii za polecenie można w systemie TransferGo dokonać dyspozycji wypłaty premii podając numer rachunku bankowego. Premia za polecenie znajomego trafi na Twoje konto w ciągu 5 dni roboczych.

W przypadku premii za polecenie usług innym osobom, musisz zadbać o rozliczenie dochodu otrzymanego z tego tytułu.

Linki / dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

200 zł za Darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas (+ 300 zł za kartę tylko do 14 grudnia!)

Promocja świąteczna w Walutomat.pl: 50% rabatu, przelew zagraniczny i wypłata gotówki za 0 zł